Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac39.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
06:15Glenorchy Knights - Devonport City StrikersCANLI
05:45South Hobart - Riverside OlympicCANLI
05:00Real Estelí - Juventus FC ManaguaCANLI
07:00Croydon Kings - Campbelltown City
07:00Honda - Kochi United
07:00Nara Club - Maruyasu Okazaki
07:00Sony Sendai - Biwako Shiga
07:00Suzuka Unlimited - Osaka
07:30Adelaide Victory - West Torrens Birkalla
07:30Seaford Rangers - Fulham United
07:30Sturt Lions - South Adelaide Panthers
07:30West Adelaide - Playford City Patriots
07:30Adelaide City - North Eastern MetroStars
07:30Cumberland United - Adelaide Comets
07:30Jeonnam Dragons - Daejeon Citizen
08:00SKA-Khabarovsk - Chertanovo Moskova
08:00Jeonju Citizen - Gyeongju Citizen
08:00Kataller Toyama - Yokohama Sports and Culture Club
08:00Montedio Yamagata - Tokyo Verdy
08:00Zweigen Kanazawa - Fagiano Okayama
08:00Seoul - Gangwon
08:00Consadole Sapporo - Yokohama
08:00Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
08:00Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
08:30Clarence United - Launceston City
09:00Albany Creek Excelsior - Taringa Rovers Soccer FutbolClub
09:00Edgeworth Eagles - Broadmeadow Magic
09:00Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk - Krasnyy
09:00Tokyo - Yokohama F. Marinos
09:30Rochedale Rovers FutbolClub - Logan Lightning
09:30Southside Eagles - Holland Park Hawks FutbolClub
09:30Suzhou Dongwu - Mongol Zhongyou
10:00Bayside United - Brisbane Knights
10:00Burleigh Heads - Broadbeach United
10:00Coomera - Surfers Paradise Australian FutbolClub
10:00Palm Beach Sharks - Robina City
10:00Southport Warriors - Nerang Soccer Club
10:00Changchun Yatai - Meizhou Hakka
10:00Xinjiang Tianshan Leopard - Sichuan Jiuniu
10:00Chungnam Asan - Anyang
10:00Jeju United - Suwon
10:00Southern District - Resources Capital
10:00Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
10:30Incheon United - Busan IPark
10:30Guangzhou R&F - Qingdao Hainiu
11:00Caboolture - North Star
11:00Sent-George Willawong - Grunge Thistle
11:00Gap - Acacia Ridge
11:00South West Queensland Thunder - Brisbane Wolves
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Resita
11:00Poli Timisoara - Slatina
11:00Aerostar Bacau - Comuna Recea
11:00Metaloglobus Bucureşti - Csikszereda Miercurea Ciuc
11:00Gloria Buzău - Viitorul Pandurii Targu
11:00Unirea Slobozia - Dunărea Călărași
11:00Pandurii Targu - Ripensia Timisoara
11:00Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
11:30South United - Sunshine Coast
11:30Brisbane Strikers - Redlands United FutbolClub
11:30Angkor Tiger - Soltilo Angkor
11:30Kirivong Sok Sen Chey - Asia Europe University
11:30Concordia Chiajna - Farul Constanța
11:30Hùng Vương An Giang - Ria Vung
11:30Sanna Khanh Hoa - Binh Dinh
11:45ACDC - Pattaya Discovery United
11:45Kabin United - Banbueng
11:45Kanjanapat Group - Bang Pa-in Ayutthaya
11:45Samut Songkhram - Saraburi United
11:45Yasothon - Sakon Nakhon
12:00Mitchelton FutbolClub - Ipswich Knights Soccer Club
12:00Eastern Suburbs - Gold Coast Knights
12:00Queensland Lions - Brisbane City
12:00Radomsko - Blonianka Blonie
12:00Force - Thonburi United
12:00Assumption United - Thong
12:00Krabi FutbolClub - Surat Thani City
12:00Royal Thai Army - Kasem Bundit Üniversitesi
12:00Siam - Muangnont Bankunmae
12:30Adelaide Vipers - Western Strikers
12:30Eastern Sports Club - Happy Valley
12:30Albirex Niigata Singapore - Lion City Sailors
12:30Geylang International - Balestier Khalsa
13:00Krasnodar - Dynamo Bryansk
13:00Gabala - Sabail
13:00Heilongjiang Lava - Nantong Zhiyun
13:00Boldklubben 1908 - Taastrup Fodbold Club
13:00Gentofte-Vangede - Roskilde Boldklub af 1906
13:00Viljandi Tulevik - Tammeka Tartu
13:00Villarreal CF - Levante UD B
13:00Vizela - Académica de Coimbra
13:00Energetik Mary - Sagadam
13:00Hien - Binh Phuoc
13:30Ümraniyespor - Altınordu
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:45Udon Thani - Ayutthaya United
13:45Nakhon Ratchasima - Bangkok United
14:00Dynamo Moskova - Soçi
14:00Hamburger - Würzburger Kickers
14:00Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
14:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Elazığspor
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth
14:00Kırşehirspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
14:00Darmstadt 98 - Pauli
14:00Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
14:00Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik Ivanovo
14:00Orenburg - Yenisey Krasnoyarsk
14:00Wolfsburg - Werder Bremen
14:00Dassendorf - Concordia von 1907
14:00Plauen - Blau-Weiss Zorbau
14:00High Quality United - Transport United
14:00Oure - Dalum
14:00Sydvest 05 - Brabrand
14:00Vanløse - Nykøbing
14:00Allerød - Greve Fodbold
14:00Karlslunde - Ballerup-Skovlunde Fodbold
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - Skjold Birkerød
14:00OKS - Tarup-Paarup
14:00Vejlby-Risskov Idrætsklub - Skjold Sæby
14:00Espoo - Jazz
14:00Reipas Lahti - Kiffen 08
14:00JIPPO - Kemi City
14:00Kaarinan Pojat - Akatemia
14:00Nurmijärven Jalkapalloseura - JaPS
14:00PEPO Lappeenranta - PK-35 Helsinki
14:00RoPS - Jyväskylä
14:00Tampereen Ilves - Parainen
14:00Tampereen Pallo-Veikot - Atlantis Helsinki
14:00Kajaani - Akatemia
14:00Oulu - Mikkelin Palloilijat
14:00KPV - Musan Salama
14:00Örebro Syrianska - Karlslunds
14:00Qviding - Skövde
14:00Garbarnia Kraków - Hutnik Nowa Huta
14:00Olimpia Elbląg - Gornik Polkowice
14:00Pomorzanin Torun - Gwardia Koszalin
14:00Bragança - Mirandela
14:00Batrana Doamna - Chindia Targoviste
14:00Khimik-Arsenal - Kvant Obninsk
14:00Znamya Noginsk - Kaluga
14:00Ihefu - Namungo
14:00Sisaket - Khon Kaen United
14:00Samut Prakan City - Suphanburi
14:00Asgabat - Ahal
14:00Than Quảng Ninh - Chi Minh City
14:15Hobro - Esbjerg
14:15Lyseng - Djursland
14:30West Ham United - Manchester City
14:30Watford - Bournemouth
14:30Watford - Bournemouth (beIN SPORTS HD 2)
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
14:30Chemie Leipzig - Bischofswerdaer 08
14:30Gorodeya - Smolevichi
14:30Inter Star - Royal de Muramvya
14:30KFUM BK Roskilde - Hillerod
14:30Hedensted - Varde
14:30Achyronas Liopetriou - Xylotympou 2006
14:30Zakakiou - Akritas Chlorakas
14:30Kouris Erimi - Onisilos Sotira
14:30ASIL Lysi - PAEEK
14:30Omonia Aradippou - Anagennisi Dherynia
14:30Thoi Lakatamias - Aris Limassol
14:30Panevezys - Sūduva Marijampolė
14:30Chachoengsao - Royal Thai Fleet
14:35Jiangsu Sainty - Chongqing Lifan
14:35Hangzhou Greentown - Kunshan
14:35Shenyang Urban - Guizhou Zhicheng
15:00der Fahner Hohe - International Leipzig
15:00Einheit Rudolstadt - Union Sandersdorf
15:00Martinroda - 1921 Krieschow
15:00Oberlausitz Neugersdorf - Grimma
15:00Halle 1896 - Merseburg
15:00Strausberg - Greifswalder SV 04
15:00Eintracht 1949 - Pampow
15:00Husumer - Weiche Flensburg
15:00Flensburg - Inter Turkspor Kiel
15:00Bordesholm - Kronshagen
15:00Hall - Schwaz
15:00Kraig - Kottmannsdorf
15:00Wienerberg - Mannsworth
15:00Keshla - Neftchi Baku
15:00Fredericia - Skive
15:00Aarhus Fremad - B.93 Copenhagen
15:00Jammerbugt - Holbæk B&I
15:00Middelfart G&BK - Holstebro
15:00Næsby - Boldklubben Frem
15:00Aarhus Fremad - Norresundby
15:00Marienlyst - Ringkøbing
15:00Herlev - Otterup B&IK
15:00Herning Fremad - Kjellerup
15:00Ishoj - Fremad Valby
15:00Kfums Boldklub - Frederikssund
15:00Koge Nord - Boldklubben Union
15:00Odder - B-1913
15:00Tarnby - Avedøre
15:00Legion Tallinna - Tallinna Kalev
15:00Eskilsminne - Utsiktens
15:00Berga - Bromharitaojkarna
15:00Karlskrona - Motala
15:00Sandvikens - Frej Taby
15:00Täby - Vasalunds
15:00Drita - Drenica Skënderaj
15:00Llapi Podujeve - Arberia
15:00Åsane Fotball - KFUM
15:00Strømmen - Raufoss
15:00Flekkerøy - Egersunds
15:00Vard Haugesund - Bryne
15:00Lechia Zielona Gora - Zagłębie II Lubin
15:00Lewart AGS Lubartow - Wolczanka Wolka Pelkinska
15:00MLKS Znicz Biala Piska - Wasilkow
15:00Siarka Tarnobrzeg - Ostrowiec Swietokrzyski
15:00Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo
15:00Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:00Știința Miroslava - Bradu Borca
15:00Crisul Chisineu-Cris - Soimii Lipova
15:00Minaur Baia Mare - Gloria
15:00Tunari - Dinamo București
15:00Focsani - Avantul Valea Marului
15:00Ceahlăul Piatra Neamț - Husana Husi
15:00Ghiroda - Progresul Pecica
15:00Gilortul Targu Carbunesti - Hermannstadt
15:00Industria Galda - Unirea Alba Iulia
15:00Metalul Buzau - Progresul Spartac Bükreş
15:00Mostistea Ulmu - Gloria Popesti-Leordeni
15:00Oradea - Sanmartin
15:00Plopeni - Corona 2010 Brașov
15:00Rapid Bucuresti - Steaua
15:00Zalau - Simleu Silvaniei
15:00Salyut Belgorod - Avangard Kursk
15:00Dekani - Beltinci
15:00Radomlje - КНК Fužinar
15:00Roltek - Krka
15:00Customs United - Uthai Thani
15:00Phrae United - Chiangmai
15:00Ratchaburi - Rayong
15:00Monza Brianza 1912 - ChievoVerona
15:00Pordenone Calcio - Reggina Calcio
15:00SPAL - Vicenza Calcio
15:00Salernitana 1919 - Ascoli Calcio 1898
15:00Akron Tolyatti - Neftekhimik Nizhnekamsk
15:00Gillingham - Fleetwood Town
15:00Exeter City - Scunthorpe United
15:00Magdeburg - Wehen Wiesbaden
15:00Hansa Rostock - Viktoria Köln
15:00Ingolstadt 04 - Dynamo Dresden
15:00Duisburg - Uerdingen 05
15:00Meppen - Kaiserslautern
15:00Lübeck - Hallescher
15:00Alemannia Aachen - Bergisch Gladbach 09
15:00Bonner - Preussen Munster
15:00Weiss Ahlen - Lippstadt 08
15:00Sportfreunde Lotte - Schalke 04
15:00Schweinfurt 05 - Schalding-Heining
15:00Bayreuth - Nuremberg
15:00Heimstetten - 1860 Rosenheim
15:001896 Rain am Lech - Viktoria Aschaffenburg
15:00Eichstätt - Augsburg
15:00Bayern Alzenau - Steinbach
15:00Giessen - Hoffenheim
15:00Hessen Kassel - Mainz 05
15:001846 - Balingen
15:00Eintracht Stadtallendorf - Bahlinger
15:00Heider - Teutonia 05 Ottensen
15:00Sandhausen - Lorrach Brombach
15:00Göppingen - Ravensburg
15:00Ilshofen - Freiberg
15:00Ammerthal - Gebenbach
15:00Eintracht Bamberg - SpVgg Ansbach
15:00Ismaning - Donaustauf
15:00Pullach - 1865 Dachau
15:15Skra Czestochowa - Katowice
15:15Hanoi T&T - Becamex Binh Duong
15:30Kirchanschöring - Pipinsried
15:30Kottern-St. Mang - 1860 München
15:30Schwaben Augsburg - Jahn Regensburg
15:30Budućnost Banovići - Čapljina
15:30Drina Zvornik - Tekstilac
15:30Slaven Zivinice - Travnik
15:30Sutjeska Foca - Jedinstvo Brcko
15:30Zeljeznicar Banja Luka - Ljubic Prnjavor
15:30Zvijezda 09 - Borac Kozarska Dubica
15:30Olimpic Sarajevo - HŠK Zrinjski Mostar
15:30Aarhus - Thisted
15:30Shkupi - Sileks
15:30Kadino - Gostivar
15:30Kozuv Gevgelija - Kit-Go Pehcevo
15:30Ohrid - Labunishta
15:30Tikvesh - Sasa
15:30Vardari Forino - Veleshta
15:30Safa Beirut - Akhaa Al Ahli Aley
15:30Foto-Higiena - Polonia Bytom
15:30Energetyk ROW Rybnik - Kluczbork
15:30Miedz Legnica - Górnik Zabrze
15:30Pniowek Pawlowice Slaskie - Goczalkowice-Zdroj
15:30Record Bielsko-Biala - Ślęza Wrocław
15:30Gwarek - Polonia-Stal
15:30Radnicki Sremska Mitrovica - Jagodina
15:30Sloga Kraljevo - Zeleznicar Pancevo
15:45Budapest - Várda
16:00Atalanta - Sampdoria
16:00Gaziantep - Konyaspor
16:00Deisenhofen - Ingolstadt 04
16:00Hessen Dreieich - Erlensee
16:00Viktoria Griesheim - Vilbel
16:00Virtus Entella - Unione Venezia
16:00Buchonia Flieden - Hunfelder
16:00Rot-Weiß Hadamar - Türk Gücü Friedberg
16:00Stade Malherbe Caen - Avant de Guingamp
16:00Lehnerz - Neuhof 1910
16:00Waldgirmes - Dietkirchen
16:00Wolfenbuttel - Göttingen 07
16:00Röchling Völklingen - Pfeddersheim
16:00Horitschon - Deutschkreutz
16:0013 - Stadlau
16:00Volgar Astrakhan - Spartak Moskova
16:00Eugendorf - Hallwang
16:00Vendsyssel - Køge
16:00Argja Bóltfelag - Havnar Bóltfelag
16:00Klubi-04 - Pallo-Iirot
16:00Hajduk Split - Hrvatski Dragovoljac
16:00Kustosja - Međimurje
16:00Opatija - Dugopolje
16:00Rudeš - Cibalia
16:00Solin - Dubrava
16:00Posedarje - Sloga Mravince
16:00Nask Nasice - Granicar
16:00Dugo Selo - Vrbovec
16:00Lučko - Zagorec Krapina
16:00Neretva - Uskok
16:00Papuk Orahovica - Podravina
16:00Trešnjevka - Bistra
16:00Vrapče Zagreb - Jarun
16:00Vuteks Sloga Vukovar - Zrinski Jurjevac
16:00Zagora Unešić - Zmaj Blato
16:00Split - Hrvace
16:00Assyriska Turabdin - Torns
16:00Carpi 1909 - Cesena
16:00Apollon Limassol - Salamis Famagusta
16:00Senglea Athletic - Tarxien Rainbows
16:00Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań
16:00Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebultow
16:00Podhale - Hetman Zamość
16:00Associacao Recreativa Sao Martinho - Ave
16:00Cailungo - Folgore Falciano Calcio
16:00Coastal Union - Gwambina
16:00Kagera Sugar - Mbeya City
16:00Ranong - Lampang
16:00Port - Prachuap
16:00Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Atalanta - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
16:00Caen - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
16:00Häcken - Mjällby
16:00Djurgårdens - Sirius Fotboll
16:30Mainz 05 - Borussia Monchengladbach
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
16:30Leipzig - Hertha
16:30Union Berlin - Freiburg
16:30Zenit Saint Petersburg - Rubin Kazan
16:30Astoria Walldorf - Backnang
16:30Neckarsulmer Sport-Union - Rielasingen-Arlen
16:30Reutlingen 05 - Stuttgarter Kickers
16:30Linx - Dorfmerkingen
16:30Nördlingen - Landsberg
16:30Curslack-Neuengamme - Sasel
16:30Kaiserslautern - Koblenz
16:30Sportfreunde Eisbachtal 1919 - Hassia Bingen
16:30Lauterach - Wolfurt
16:30Stripfing Weiden - Mauerwerk
16:30BATE Borisov - Vitebsk
16:30Baroka - Maritzburg United
16:30Bloemfontein Celtic - Lamontville Golden Arrows
16:30Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns
16:30Crikvenica - Rudar Labin
16:30Mallorca - Sant Jordi
16:30Jerv - Oygarden
16:30HamKam - Sogndal Fotball
16:30Stjørdals-Blink - Tromsø
16:30Toppfotball - Ranheim Fotball
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
16:45Celje - Gorica
17:00Fulham - Crystal Palace
17:00Barcelona - Real Madrid
17:00Bristol City - Swansea City
17:00Cardiff City - Middlesbrough
17:00Coventry City - Blackburn Rovers
17:00Huddersfield Town - Preston North
17:00Millwall - Barnsley
17:00Norwich City - Wycombe Wanderers
17:00Queens Park Rangers - Birmingham City
17:00Reading - Rotherham United
17:00Sheffield Wednesday - Luton Town
17:00Stoke City - Brentford
17:00Dynamo Kyiv - Oleksandriya
17:00Olimpik - Desna Chernihiv
17:00Delfino Pescara 1936 - Frosinone Calcio
17:00Chaika Peschanokopskoye - Nizhniy Novgorod
17:00Fakel Voronezh - Krylia Sovetov
17:00Torpedo Moskova - Alania Vladikavkaz
17:00Veles Moskova - Tom Tomsk
17:00Motherwell - Ross County
17:00Johnstone - Dundee United
17:00Mirren - Hamilton Academical
17:00Blackpool - Milton Keynes Dons
17:00Burton Albion - Wimbledon
17:00Doncaster Rovers - Crewe Alexandra
17:00Hull City - Peterborough United
17:00Lincoln City - Ipswich Town
17:00Northampton Town - Charlton Athletic
17:00Oxford United - Swindon Town
17:00Shrewsbury Town - Rochdale
17:00Sunderland - Portsmouth
17:00Wigan Athletic - Plymouth Argyle
17:00Barrow - Walsall
17:00Bradford City - Newport County
17:00Cambridge United - Bolton Wanderers
17:00Cheltenham Town - Mansfield Town
17:00Colchester United - Harrogate Town
17:00Grimsby Town - Carlisle United
17:00Morecambe - Forest Green Rovers
17:00Oldham Athletic - Port Vale
17:00Salford City - Crawley Town
17:00Stevenage - Leyton Orient
17:00Tranmere Rovers - Southend United
17:00Alloa Athletic - Dunfermline Athletic
17:00Dundee - Greenock Morton
17:00Inverness - United
17:00Queen of the South - Raith Rovers
17:00Rebenland - Großklein
17:00Aldershot Town - Woking
17:00Wiener Viktoria - Drassburg
17:00Banbury United - Bury Town
17:00Sittingbourne - Whyteleafe
17:00Bath City - Havant & Waterlooville
17:00Staines Town - Tooting & Mitcham United
17:00Boreham Wood - Wimborne Town
17:00Bognor Regis Town - Margate
17:00Brackley Town - Marske United
17:00Brightlingsea Regent - Folkestone Invicta
17:00Canvey Island - Cray Wanderers
17:00Carshalton Athletic - Enfield Town
17:00Chester - Marine
17:00Corinthian-Casuals - Leatherhead
17:00Concord Rangers - Chippenham Town
17:00East Thurrock United - Worthing
17:00Dagenham & Redbridge - Hartley Wintney
17:00Merstham - Potters Bar Town
17:00Darlington - Cambridge City
17:00Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet
17:00Eastleigh - Weston-super-Mare
17:00United of Manchester - Guiseley
17:00Hemel Hempstead Town - Hampton & Richmond Borough
17:00Ilkeston - Hartlepool United
17:00King's Lynn Town - Notts County
17:00Leiston - Barnet
17:00Maidenhead United - Cray Valley Paper Mills
17:00Maldon & Tiptree - Haringey Borough
17:00Solihull Moors - Wrexham
17:00South Shields - Halifax Town
17:00Stafford Rangers - Skelmersdale United
17:00Stockport County - Chesterfield
17:00Sutton United - Bromley
17:00Tonbridge Angels - Taunton Town
17:00Wealdstone - Hayes & Yeading United
17:00Weymouth - Oxford City
17:00Cardiff City - Middlesbrough (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Yeovil Town - Dover Athletic
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
17:15Eupen - Mechelen
17:30VVV-Venlo - Ajax
17:30Nacional da Madeira - Paços de Ferreira
17:30VVV Venlo - Ajax (tivibu SPOR 3 HD)
18:00Lorient - Olympique de Marseille
18:00Lorient - Marsilya (beIN SPORTS HD 4)
18:00Austria Wien - Bull Salzburg
18:00Rheindorf Altach - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
18:00Ried - Sturm Graz
18:30Halmstads - Vasteras
18:30Örgryte - Östers
18:30Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
19:00Erzurumspor - Galatasaray
19:00İstanbul Başakşehir - Antalyaspor
19:00Genoa - Internazionale Milano
19:00Krasnodar - Spartak Moskova
19:00Lokomotiv Moskova - Rotor Volgograd
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Genoa - Inter (beIN SPORTS HD 3)
19:30Manchester United - Chelsea
19:30Borussia Dortmund - Schalke 04
19:30Osasuna - Athletic Bilbao
19:30Sevilla - Eibar
19:30Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART 2 HD)
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:45Utrecht - Twente
20:00Santa Clara - Sporting Lisbon
21:00Pogoń Szczecin - Legia Warsaw
21:00Zwolle - Willem
21:45Lazio - Bologna 1909
21:45Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
22:00Liverpool - Sheffield United
22:00Atletico Madrid - Real Betis
22:00Paris Saint-Germain - Dijon
22:00PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
22:00Heerenveen - Emmen
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
22:30Inter Miami - Orlando City Soccer Club
22:30Porto - Vicente
23:00Clube Atletico Bragantino - Goiás Esporte Clube
23:00Atlanta United - United
01:00Ceará Sporting Club - Coritiba Foot Ball Club
02:30Chicago Fire Soccer Club - York Red Bulls
02:30Cincinnati - Minnesota United
02:30York City - Montreal Impact
02:30Philadelphia Union - Toronto
03:00Houston Dynamo - Columbus Crew
03:30Sporting Kansas City - Colorado Rapids
04:00Clube Atlético Mineiro - Sport Club do Recife
04:30Real Salt Lake - Dallas
05:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
13:30Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Tambov
14:15Fortuna Sittard - Groningen
14:30Cagliari Calcio - Krotone
14:30Cagliari - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
15:00Lens - Nantes
15:00Lens - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
16:00Alanyaspor - Fatih Karagümrük
16:00Real Valladolid - Deportivo Alavés
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
16:30Vitesse - Eindhoven
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Swarovski Tirol - Hartberg
16:30Rostov - Khimki
16:30Vitesse - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
17:00Raków Częstochowa - Stal Mielec
17:00Girondins de Bordeaux - Nîmes Olympique
17:00Metz - Saint-Étienne
17:00Montpellier - Stade de Reims
17:00Stade Brestois 29 - Strasbourg
17:00Southampton - Everton
17:00Benevento Calcio - Napoli
17:00Parma - Spezia Calcio
17:00Benevento - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:00Montpellier - Reims (beIN SPORTS HD 4)
17:30Wolfsburg - Arminia Вielefeld
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
18:00Moreirense - Marítimo
18:00Farense - Ave
18:00Cádiz - Villarreal
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
18:45Waalwijk - Feyenoord
18:45RKC Waalwijk - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor
19:00Wolfsberger - Rapid Wien
19:00Nice - Lille
19:00Akhmat - FC
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Nice - Lille (beIN SPORTS HD 4)
19:30Lech Poznań - Cracovia
19:30Wolverhampton - Newcastle United
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
20:00Werder Вremen - Hoffenheim
20:00Fiorentina - Udinese Calcio
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Fiorentina - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
20:15St.Truiden - Standard Liege (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Famalicão - Boavista Porto
20:30Getafe - Granada
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
22:00Haag - Alkmaar
22:00Atlético Clube Goianiense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fluminense FutbolClub - Santos
22:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 3 HD)
22:15Arsenal - Leicester City
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
22:45Juventus - Hellas Verona
22:45Juventus - Verona (beIN SPORTS HD 4)
23:00Vitoria Guimaraes - Braga
23:00Lyon - Monaco
23:00Real Sociedad - Huesca
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
23:00Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
00:15Clube Atlético Paranaense - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
00:15Sport Club Internacional - Flamengo
19:00CSKA Moskova - Arsenal Tula
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Denizlispor - Beşiktaş
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
20:00Warta Poznań - Górnik Zabrze
20:30Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Milan - Roma
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:00Burnley - Tottenham Hotspur
23:00Levante - Celta de Vigo
23:15Benfica - Belenenses
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Munich
20:55Shakhtar Donetsk - Internazionale Milano
23:00Atalanta - Ajax
23:00Atletico Madrid - Bull Salzburg
23:00Borussia Monchengladbach - Real Madrid
23:00Liverpool - Midtjylland
23:00Olympique de Marseille - Manchester City
23:00Porto - Olympiacos
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
08:05Aisin Seahorses - Toyama Grouses
09:00Changwon LG Sakers - Seoul Samsung Thunders
09:00Egis - Ulsan Mobis Phoebus
09:05Osaka Evessa - Toyota Alvark Tokyo
09:05Shinshu Brave Warriors Nagano - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
09:05Utsunomiya Brex - Hitachi SunRockers
10:05Chiba Jets - Mitsubishi Diamond Dolphins
10:05Levanga Hokkaido - Shiga Lakestars
11:00Terrafirma Dyip - NorthPort Batang Pier
11:00Seoul SK Knights - Anyang
12:05Akita Northern Happinets - Yokohama B-Corsairs
12:05Hiroshima Dragonflies - SAN-EN NeoPhoenix
12:05Kyoto Hannaryz - Niigata Albirex
13:00Bursaspor - Tofaş
13:00Bursaspor - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
13:05Ryukyu Golden Kings Okinawa - Shimane Susanoo Magic
13:45San Miguel Beermen - Alaska Aces
14:35Zhejiang Golden Bulls - Sichuan Blue Whales
15:00Bornova Belediyesi - Final Gençlik
15:00Manisa Belediye - İstanbul Kemerburgaz
15:00Shanghai Dongfang Sharks - Shougang Beijing Ducks
15:00Nidaros Jets Trondheim - Kongsberg Miners
15:15Afyon Belediye - Türk Telekom
15:15Afyon Bld. - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Torku Konyaspor - Düzce Belediye
16:00Baskets Oldenburg - Basketball Loewen Braunschweig
16:00Fraport Skyliners Frankfurt - Giessen 46
16:00S.Oliver - Brose Bamberg
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
17:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Samsun Anakent
17:00Yalova Spor - Sigortam.Net
17:00Gimle BBK Bergen - Centrum Tigers Oslo
17:04Jamtland - Andrey Svetlakov
17:15Harilaos Trikoupis - Aris Thessaloniki
17:15Ionikos Nikeas - Athens
17:15Peristeri - Kolossos Rodou
17:30Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka
17:30Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez - Boulazac Basket Dordogne
18:00Strasbourg - ESSM Le Portel Cote d'Opale
18:30Gravelines - Dijon Bourgogne
19:00Bruixa Dor Manresa - Real Betis
19:00Valencia - Basket Zaragoza 2002
19:00Mitteldeutscher - Bayreuth
20:00Büyükçekmece - Bahçeşehir Koleji
20:00Büyükçekmece - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Élan Chalon - Chorale Roanne Basket
21:00Mans Sarthe Basket - Champagne Chalons-Reims Basket
21:30OpenjobMetis Varese - Virtus Granarolo Bologna
21:30Reggio Emilia - Brescia
21:30Ratiopharm - Riesen Ludwigsburg
21:30Rasta Vechta - Goettingen
21:45Delteco - Baloncesto Fuenlabrada
21:45FIATC Joventut Badalona - Saski Baskonia
13:00Fenerbahçe - Socar Petkimspor
13:00Fenerbahçe Beko - Petkimspor (tivibu SPOR 2 HD)
14:30Unicaja Málaga - Iberostar Tenerife Canarias
15:00Gran Canaria - Obradoiro
15:15Galatasaray Medical Park - Royal Halı Gaziantep
15:15Galatasaray - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Ormanspor - Fethiye Belediye
17:30OGM Orman - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Real Madrid Baloncesto - Estudiantes Madrid
22:00Barcelona Bàsquet - MoraBanc Andorra
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
20:30Real Betis - Real Madrid Baloncesto
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
23:15Obradoiro - Valencia
23:15Universidad Catolica de Murcia - Barcelona Bàsquet
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac39.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac39.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.