Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac39.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
21:45Liverpool - Arsenal (beIN SPORTS HD 4)CANLI
21:45Glasgow Rangers - Galatasaray (teve2 HD)CANLI
21:45Glasgow Rangers - Galatasaray (spor SMART HD)CANLI
21:00Al-Masry Club - ZamalekCANLI
21:00Pelotas - CaxiasCANLI
20:45Copenhagen - RijekaCANLI
20:45Dinamo Brest - Ludogorets 1945CANLI
20:45Sarajevo - CelticCANLI
20:45Legia Warsaw - KarabağCANLI
20:45Aston Villa - Stoke CityCANLI
20:45Skála ÍF - B36 TórshavnCANLI
20:15Hapoel Be'er Sheva - Viktoria PlzenCANLI
20:00Hammer SpVg - Westfalia RhynernCANLI
20:00Sevilla - Levante (spor SMART 2 HD)CANLI
19:45Athletic Bilbao - CádizCANLI
19:45Sevilla - LevanteCANLI
19:45Ararat - Ermenistan - Crvena ZvezdaCANLI
19:45Slovan Liberec - APOELCANLI
19:45Dinamo Zagreb - Flora TallinnCANLI
19:45Malmö - GranadaCANLI
19:45R. Charleroi - Lech PoznańCANLI
19:45Rosenborg - EindhovenCANLI
19:45Rabita Kosti - WadiCANLI
19:45Hvidovre - FredericiaCANLI
19:30Karlslunds - FotbollCANLI
19:30Utsiktens - NorrbyCANLI
19:30Brentford - Fulham (beIN SPORTS HD 4)CANLI
19:15Brentford - FulhamCANLI
19:15Palestino - Universidad de ConcepciónCANLI
21:30Floresta - Atlético Cajazeirense de Desportos
21:30Potiguar - Central Sport Club
21:30Young Boys - Tirana
21:30Dundalk - KÍ Klaksvík
21:30Basel - CSKA Sofia
21:45Liverpool - Arsenal
21:45Athens - Wolfsburg
21:45Rangers - Galatasaray
22:00Barnechea - Club de Deportes Santa Cruz
22:00Deportes Magallanes - Melipilla
22:00Santiago Morning - Unión San Felipe
22:00Ave - Milan
22:00Sporting Lisbon - LASK Linz
22:00Tottenham Hotspur - Maccabi Haifa
22:00Rio Ave - Milan (TRT Spor HD)
22:15Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
22:15Sliema Wanderers - Santa Lucía
22:15Zejtun Corinthians - Gudja United
22:15Wagadou - Inter Nouakchott
22:15Murata - San Giovanni
22:30Celta de Vigo - Barcelona
22:30Celta Vigo - Barcelona (spor SMART 2 HD)
23:00Ayacucho - Cusco
23:15Stjarnan - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
23:15Real Santander - Atlético Huila
23:30Alianza Universidad - Universidad Técnica de Cajamarca
01:00Alagoinhas - Palmas
01:00Associação Desportiva Bahia de Feira - Brasiliense Futebol Clube
01:00Joinville Esporte Clube - San Luis
01:00Estudiantes Tecos - Mineros de Fresnillo
01:00Club Olimpia - Santos
01:00Club Olimpia - Santos (S SPORT HD)
01:30Deportes Quindío - Fortaleza Zipaquira
01:35Riadh - Entente Sebkha
02:00Brusque Futebol Clube - Londrina Esporte Clube
02:30Ypiranga - Santana
03:00Club Celaya - Universidad de Guadalajara
03:00Club Atlético Tigre - Club Guaraní
03:45Unión Magdalena - Leones
04:00Branco Sport Club - Atlético Acreano
05:00Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
05:00Delfin - Defensa y Justicia
08:00Akademiya Ontustık - Jetısu
08:00Igilic - Ordabası
10:00Eastern Sports Club - Man
10:30Kaysar - Okjetpes
11:00Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu Phoenix
11:00Dong - Dinh
12:00Nang - TTBD Phu Dong
12:00Kon - Tuan Tu Phu
12:30Peninsula Power FutbolClub - Brisbane Olympic United
12:30Blacktown City - APIA Leichhardt Tigers
12:30Manly United - Druitt Town Rangers
12:45Ordabası - Taraz
13:00Marconi Stallions - North Shore Mariners
13:00Taraz - Temirlan
13:00Sagadam - Asgabat
13:30Gap - Grunge Thistle
13:45Adelaide Raiders - Para Hills Knights
13:45Croydon Kings - Adelaide Comets
14:00Mindil Aces - University Azzurri
14:30Sabah Bakü - Keshla
15:00Codru Lozova - Petrocub
15:00Sogdiana Cizzak - Lokomotiv
15:00Academica Clinceni - Petrolul Potcoava
15:00Dacia Unirea Brăila - Faurei
15:00Poli Timișoara - Fortuna Becicherecu
15:00Vedita Colonesti - Flacara Moreni
15:00Kids Tampa Brasov - Plopeni
15:00Balotesti - Tunari
15:00Astra Giurgiu - Brașov
15:00Dinamo București - Steaua
15:00Unirea - Arieșul Turda
15:00Hermannstadt - Minerul Costesti
15:00Soimii Lipova - Progresul Pecica
15:00Steaua Bucuresti - Rapid Bucuresti
15:00Unirea Bascov - ACSO Filiasi
15:15Sarawak United - Terenganu
16:00Slutsk - Shakhtyor Soligorsk
16:00Dinamo Minsk - Smolevichi
16:00Inter Star - Aigle Noir
16:00Penang - Kelantan United
16:00Perak - Kuala Lumpur
16:00Selangor - FC
16:00Darul Takzim - Sabah
16:00Kedah - Melaka United
16:00UiTM - Petaling Jaya City
16:00Zemun - Novi Boegrad
16:00Slovan Duslo Šaľa - Nitra
16:00Kopetdag Asgabat - Energetik Mary
16:00Cerrito - Club Atletico Atenas
16:00Tobol Kostanay - Jetısu
17:00Kızılkum Zarafşon - Kokand 1912
17:00Santiago Wanderers - Deportes Iquique
17:45Tsarsko Selo Sofia - Cherno More Varna
18:00Hlučín - Odra Petrkovice
18:00B36 Torshavn - Vikingur Gota
18:00Telavi - Dinamo Batumi
18:00Enosis Neon Paralimni - Larnaca
18:00Rapid București - Concordia Chiajna
18:15Sexypoxyt - Helsingin Palloseura
18:15Albion Montevideo - Rocha
18:30Al-Ahli Club Manama - East Riffa Club
18:30Jazz - Pallo-Iirot
18:30Akatemia - Tampereen Pallo-Veikot
18:30Vasa - Kiisto
18:30Ekenas - Bollklubben-46
18:30Lahti - Mariehamn
18:30HIFK - Honka
18:30Turun Palloseura - Seinajoen Jalkapallokerho
18:30Haras El-Hodood - El-Entag El-Harby
19:00Raków Częstochowa - Wisła Płock
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor
19:00Engers - Kaiserslautern
19:00Schwechat - 13
19:00Vysočina Jihlava - Prostějov
19:00Tabasalu JK Charma - Läänemaa JK Haapsalu
19:00Pallokerho Keski-Uusimaa - Tuusulan Palloseura
19:00Lokomotiva - Istra 1961
19:00Riteriai - Banga Gargždai
19:00Carlos Stein - Universidad San Martín
19:00Penafiel - Mafra
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:15CLE - Nummelan Palloseura
19:15Sapa - Kontu Itä-Helsinki
19:30Liefering Salzburg - Grazer
19:30Horn - Juniors
19:30Roskilde Boldklub af 1906 - Allerød
19:30JaPS - RiPS
19:30KäPa - Espoo
19:30Sandhausen - Pauli
19:30Bochum - Osnabruck
19:30Bochum - Osnabruck (S SPORT 2 HD)
19:45Ahead Eagles - Utrecht
19:45Eindhoven - Telstar
19:45Derry City - Waterford
20:00Gaziantep - Trabzonspor
20:00Ankaragücü - Kayserispor
20:00Slovácko - Pardubice
20:00Bayern Munich - Dynamo Dresden
20:00Schwarz-Weiß Rehden - Havelse
20:00ETSV Weiche - Hamburger
20:00Optik Rathenow - Hertha
20:00Bramfelder - Dassendorf
20:00Eppelborn - Hertha Wiesbach
20:002000 Mulheim-Karlich - Sportfreunde Eisbachtal 1919
20:00Neusiedl am See 1919 - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
20:00Feldkirchen - Treibach
20:00Heiligenkreuz - Gady Raika Lebring
20:00Allerheiligen - Vöcklamarkt
20:00Deutschlandsberger - Kalsdorf
20:00Wels - Union Gurten
20:00Gleisdorf 09 - Gleichenberg
20:00Weindorf St Anna - Hertha Wels
20:00Hellerup - Roskilde
20:00Jammerbugt - Thisted
20:00Tampere - JanPa
20:00Hassleholm - Nosaby
20:00Doxa Katokopias - Karmiotissa Polemidion
20:00Nouakchott King's - Tevragh-Zeina
20:00Radnički Niš - Mladost Lučani
20:00Randers - Brøndby
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
20:091909 - ASKÖ Gmünd
20:15Concordia von 1907 - Hamburg Eimsbutteler
20:15CSKA Sofia 1948 - Botev Plovdiv
20:15Pohjois-Haagan Urheilijat - Atlantis
20:30Rot-Weiss Essen - Fortuna Düsseldorf
20:30Tennis Borussia Berlin - Union Furstenwalde
20:301880 Wasserburg - Landsberg
20:30Hamm United - Niendorfer
20:30Victoria Hamburg - Meiendorfer
20:30Osdorf - Barmbek-Uhlenhorst
20:30TuRU Düsseldorf - Meerbusch
20:30Hassia Bingen - Emmelshausen
20:30Drassburg - Mannsdorf
20:30Traiskirchen - Wiener Neustadt
20:30Bergheim - Strasswalchen
20:30Deutschkreutz - Leithaprodersdorf
20:30First Vienna - Sport Union Mauer
20:30Kundl - Mötz Silz
20:30Dellach-Gail - Völkermarkt
20:30Fügen - Innsbruck
20:30George's - Marsa
20:30Juventud de Las Piedras - Rampla Juniors
20:30América - Club Atlético Villa Teresa
20:45Douanes Ouagadougou - Vitesse Bobo-Dioulasso
21:00Utrecht - Heerenveen
21:00Moreirense - Boavista Porto
21:00Hamburger - Curslack-Neuengamme
21:00Batatais - Velo Clube
21:00Paulista Futebol Clube - Clube Atlético Linense
21:0007 Vestur - B68 Toftir
21:00Avranches - Cholet
21:00Bastia-Borgo - Bourg-Péronnas
21:00Sète 34 - Boulogne
21:00Stade Briochin - Lyon-Duchère
21:00Stade Lavallois - Red Star Saint-Ouen
21:00Concarneau - Bastia
21:00Créteil-Lusitanos - Quevilly
21:00Villefranche - Mans
21:00Thun - Neuchâtel Xamax
21:00Budapest - Budafoki MTE-Ujbuda
21:00Ismaily - Smouha Sporting Club
21:00Universitatea Craiova - Politehnica Iasi
21:25Amstetten - Wacker Innsbruck
21:30Śląsk Wrocław - Cracovia
21:30Union Berlin - Mainz 05
21:30Union Berlin - Mainz (S SPORT 2 HD)
21:45Royal Antwerp - Mechelen
21:45Fiorentina - Sampdoria
21:45Coventry City - Bournemouth
21:45Aberdeen - Mirren
21:45Dundee United - Livingston
21:45Hibernian - Hamilton Academical
21:45Kilmarnock - Motherwell
21:45Drogheda United - Athlone Town
21:45University College Dublin - Bray Wanderers
21:45Wexford Gençlers - Shamrock Rovers
21:45Shamrock Rovers - Sligo Rovers
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 4)
22:00Paris Saint-Germain - Angers
22:00Havnar Boltfelag - B 71 Sandoy
22:00Alkmaar - Maastricht
22:00Breda - Ajax
22:00Carrigaline United - Rockmount
22:00O'Higgins - Coquimbo Unido
22:30Figueirense Futebol Clube - Oeste Futebol Clube
23:00Gremio Esportivo Osasco - Capivariano
23:00Marília Atlético Clube - Desportivo Brasil
23:15Vitoria Guimaraes - Paços de Ferreira
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Club Cienciano Cusco
00:00Alianza Petrolera - Once Caldas
00:00Club Nacional Asuncion - Club Sol de América
00:30Deportivo Cuenca - Olmedo
01:00Tacuarembó - Villa Española
01:15Maceio - Avaí Futebol Clube
01:15Operario Ferroviario - Vitoria Salvador
02:05Cúcuta Deportivo - Club Independiente Santa
03:30Botafogo FC Ribeirao Preto - Paraná Clube
03:30Puebla - Club Santos Laguna
04:10Millonarios Fútbol Club - Atlético Bucaramanga
05:30Club León - Mazatlan
07:15Hobart Olympia Warriors - Devonport City Strikers
07:15Riverside Olympic - Launceston City
08:00Consadole Sapporo - Vegalta Sendai
08:30Playford City Patriots - Adelaide Victory
08:30Seaford Rangers - White City FutbolClub
08:30Sturt Lions - Adelaide Hills Hawks
08:30West Adelaide - South Adelaide Panthers
08:30Western Strikers - Fulham United
08:30Modbury Jets - North Eastern MetroStars
09:00Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale
09:30Glenorchy Knights - South Hobart
10:00Balcatta - Rockingham City
10:00Joondalup - Sorrento
10:00Floreat Athena - Cockburn City
10:00Gwelup Croatia - Armadale
10:00Inglewood United - Bayswater City
10:00Hamilton Olympic Warriors - Adamstown Rosebud
10:00Logan Lightning - South West Queensland Thunder
10:00Tokyo Verdy - Omiya Ardija
10:00Yokohama - Kashiwa Reysol
10:30Weston Workers Bears - Lake Maquarie
10:30Gwangju - Daegu
11:00Caboolture - Acacia Ridge
11:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Poli Timisoara
11:00Dunărea Călărași - Aerostar Bacau
11:00Farul Constanța - Metaloglobus Bucureşti
11:00Resita - Unirea Slobozia
11:00Ripensia Timisoara - Gloria Buzău
11:00Viitorul Pandurii Targu - Petrolul Ploiești
11:00Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
11:15Baník Sokolov - Rakovnik
11:15Jablonec - Mlada Boleslav
11:15Vyskov - Viktoria Otrokovice
11:15Motorlet Praha - Sparta Prague
11:15Pribram - Písek
11:15Benešov - Admira Prague
11:30Adelaide Olympic - Adelaide City
11:30South United - Mitchelton FutbolClub
11:30Kingborough Lions United Soccer Club - Clarence United
11:30Gold Coast Knights - Redlands United FutbolClub
11:30Králův Dvůr - Loko Vltavín
11:30Vysocina Jihlava - Hanácká Slavia Kroměříž
12:00North Star - Toowong FutbolClub
12:00Western Pride - Brisbane Wolves
12:00Moreton Bay United - Brisbane Strikers
12:00Queensland Lions - Gold Coast United
12:00Sunshine Coast Wanderers - Capalaba FutbolClub
12:00JIPPO - Kaarinan Pojat
12:00Ehime - Renofa Yamaguchi
12:30Adelaide Vipers - West Torrens Birkalla
12:30Spirit - Northem Tigers
13:00Boldklubben 1908 - Otterup B&IK
13:00Fremad Valby - Tarnby
13:00Tammeka Tartu - Narva Trans
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Pohang Steelers
13:00Tokushima Vortis - Ryūkyū
13:00Feirense - Covilhã
13:00Comuna Recea - U Craiova 1948
13:00Gamba Osaka - Kashima Antlers
13:00Oita Trinita - Shimizu S-Pulse
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
13:30Rapid Wien - Lafnitz
13:40Tychy - Korona Kielce
13:40Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
14:00Hannover 96 - Brauncshweig (S SPORT 2 HD)
14:00Valladolid - Eibar (spor SMART HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Avaz HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Køge - Fremad Amager
14:00B.93 Copenhagen - Boldklubben Frem
14:00Oure - Middelfart G&BK
14:00Frederikssund - Avedøre
14:00Greve Fodbold - Skjold Birkerød
14:00Tarup-Paarup - Kolding Boldklub
14:00Vejgaard Boldspilklub - Silkeborg KFUM
14:00Inter Turku - HJK
14:00Sylvia Norrköping - Örebro Syrianska
14:00Qviding - Torns
14:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morag
14:00Dnipro-1 - Vorskla Poltava
14:00Keçiörengücü - Altay
14:00Tuzlaspor - Bursaspor
14:00Real Valladolid - Eibar
14:00FC - Rotor Volgograd
14:00Heidenheim - Paderborn 07
14:00Hannover 96 - Eintracht Braunschweig
14:00Jahn Regensburg - Karlsruher
14:30Norwich City - Derby Country (beIN SPORTS HD 4)
14:30Chelsea - Crystal Palace (S SPORT HD)
14:30Viktoria 1889 - Auerbach
14:30Chemie Leipzig - 63 Luckenwalde
14:30Chemnitzer - Berliner AK 07
14:30Silkeborg - Hobro
14:30KFUM BK Roskilde - Nykøbing
14:30Hedensted - OKS
14:30Skjold Sæby - Norresundby
14:30Chelsea - Crystal Palace
14:30Norwich City - Derby County
15:00Magdeburg - Viktoria Köln
15:00Ingolstadt 04 - SpVgg Unterhaching
15:00Zwickau - 1860 München
15:00Meppen - Verl
15:00Waldhof Mannheim - Turkgucu Ataspor
15:00Lübeck - Duisburg
15:001 FC Cologne - Preussen Munster
15:00Alemannia Aachen - Borussia Mönchengladbach
15:00Bonner - Weiss Ahlen
15:00Wiedenbrück 2000 - Lippstadt 08
15:00Sportfreunde Lotte - Fortuna Köln
15:00Straelen - Rodinghausen
15:00Homberg - Schalke 04
15:00Wegberg-Beeck - Bergisch Gladbach 09
15:00Wuppertaler - Rot-Weiß Oberhausen
15:00Dolní Benesov - Sigma Olomouc
15:00Skive - Kolding
15:00Aarhus Fremad - Sydvest 05
15:00Tårnby - Vanløse
15:00Brabrand - Dalum
15:00Hillerod - 2000
15:00Næsby - Holbæk B&I
15:00Boldklubben Union - Karlslunde
15:00Herning Fremad - Djursland
15:00Ishoj - Ballerup-Skovlunde Fodbold
15:00Taastrup Fodbold Club - Ledøje-Smørum Fodbold
15:00STPS - SavU
15:00Eskilsminne - Värnamo
15:00Lunds - Assyriska Turabdin
15:00Ventspils - Valmieras
15:00Zalgiris Kaunas - VMFD Zalgiris Vilnius
15:00Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
15:15Husum - Koge Nord
15:15ChievoVerona - Salernitana 1919
15:30Avusturya Lustenau - Vorwarts Steyr
15:30Blau-Weiß Linz - Dornbirn 1913
15:30Kapfenberger - Avusturya Wien
15:30Vordingborg - Herlev
15:30Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Argesul Pitesti
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Sassuolo - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
16:00Toulouse - Troyes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Erzurumspor - Çaykur Rizespor
16:00İstanbul Başakşehir - Göztepe
16:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
16:00Jeddeloh - Wolfsburg
16:00ČSK Uherský Brod - Znojmo
16:00Slovan Rosice - Uničov
16:00Vrchovina - Banik Ostrava
16:00Slovan Velvary - Dukla Prague
16:00Jiskra Domažlice - Viktoria Plzeň
16:00Jiskra Ústí nad Orlicí - Sokol Živanice
16:00Esbjerg - Viborg
16:00Brønshøj - Skovshoved
16:00Tjørring - Lyseng
16:00Varde - Marienlyst
16:00Kuressaare - Tallinna Kalev
16:00Trollhättan - Karlskrona
16:00Landskrona BoIS - Skövde
16:00Sollentuna - Berga
16:00Paganese Calcio 1926 - Ternana Calcio
16:00Blonianka Blonie - Kutno
16:00Broń Radom - Wasilkow
16:00Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina
16:00Poprad - Slavoj Trebišov
16:00Púchov - ŽP Šport Podbrezová
16:00Komarno - Petržalka 1898
16:00Košice - Dukla Banská Bystrica
16:00Partizán Bardejov - Dubnica
16:00Racing Club de Montevideo - Central Español
16:00Sassuolo Calcio - Krotone
16:00Toulouse - Troyes
16:00Häcken - Falkenbergs
16:00Örebro - Elfsborg
16:30B.Dortmund - Freiburg (S SPORT 2 HD)
16:30Stuttgart - Leverkusen (A Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Giresunspor - Boluspor
16:30Hannover - Werder Bremen
16:30Kjellerup - Aarhus Fremad
16:30Jerv - Strømmen
16:30Stjørdals-Blink - Lillestrøm
16:30Ranheim Fotball - Sogndal Fotball
16:30Raufoss - HamKam
16:30Sandnes - Grorud
16:30Tromsø - Åsane Fotball
16:30Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biala Piska
16:30Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice
16:30Köln - Borussia Monchengladbach
16:30Borussia Dortmund - Freiburg
16:30Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
16:30Stuttgart - Bayer 04 Leverkusen
16:30Werder Вremen - Arminia Вielefeld
16:30Tambov - Arsenal Tula
16:30Ural Sverdlovsk Bölgesi - CSKA Moskova
16:30Stade Malherbe Caen - Amiens
17:00Rotherham United - Huddersfield Town
17:00Sheffield Wednesday - Queens Park Rangers
17:00Swansea City - Millwall
17:00Alcorcón - Real Zaragoza
17:00Mirandés - Ponferradina
17:00Everton - Brighton (S SPORT HD)
17:00Reading - Watford (beIN SPORTS HD 4)
17:00Dukla Prague - Lisen
17:00Chrudim - Varnsdorf
17:00Slavoj Vysehrad - Ústí nad Labem
17:00Horsens - Viby IF Fodbold
17:00Wimbledon - Accrington Stanley
17:00Blackpool - Lincoln City
17:00Bristol Rovers - Northampton Town
17:00Burton Albion - Portsmouth
17:00Charlton Athletic - Sunderland
17:00Hull City - Plymouth Argyle
17:00Milton Keynes Dons - Ipswich Town
17:00Oxford United - Crewe Alexandra
17:00Peterborough United - Swindon Town
17:00Rochdale - Fleetwood Town
17:00Shrewsbury Town - Gillingham
17:00Wigan Athletic - Doncaster Rovers
17:00Carlisle United - Barrow
17:00Colchester United - Oldham Athletic
17:00Crawley Town - Southend United
17:00Exeter City - Cambridge United
17:00Forest Green Rovers - Walsall
17:00Harrogate Town - Bolton Wanderers
17:00Leyton Orient - Cheltenham Town
17:00Morecambe - Port Vale
17:00Newport County - Mansfield Town
17:00Stevenage - Salford City
17:00Tranmere Rovers - Scunthorpe United
17:00Salisbury City - Beaconsfield
17:00Needham Market - Lowestoft Town
17:00Stourbridge - Biggleswade Town
17:00Brightlingsea Regent - East Thurrock United
17:00Enfield Town - Kingstonian
17:00Leatherhead - Margate
17:00Wingate & Finchley - Lewes
17:00Warrington Town - Whitby Town
17:00Witton Albion - Basford United FutbolClub
17:00Altrincham - Weymouth
17:00Barnet - Eastleigh
17:00Dover Athletic - Notts County
17:00Halifax Town - Dagenham & Redbridge
17:00Hartlepool United - Aldershot Town
17:00Sutton United - Maidenhead United
17:00Torquay United - Stockport County
17:00Wealdstone - Chesterfield
17:00Woking - Solihull Moors
17:00Wrexham - Boreham Wood
17:00Cobh Wanderers - College Corinthians
17:00Ringmahon Rangers - Avondale United
17:00UCC - Marys
17:00Karlstad - Bromharitaojkarna
17:00Motala - Oskarshamns
17:00Rīgas Futbola skola - Spartaks Jurmala
17:00Panevezys - Sūduva Marijampolė
17:00Miedz Legnica - Chrobry Głogów
17:00Gornik Polkowice - Pogon
17:00MMKS Concordia Elblag - Legia Warsaw
17:00Bačka Palanka - Javor Ivanjica
17:00Mačva Šabac - Voždovac
17:00Novi Pazar - Vojvodina
17:00Spartak Zdrepceva - Čukarički
17:00Rukh Vinnyky - Lviv
17:00Everton - Brighton & Hove Albion
17:00Atletico Madrid - Villarreal
17:00Blackburn Rovers - Cardiff City
17:00Luton Town - Wycombe Wanderers
17:00Middlesbrough - Barnsley
17:00Nottingham Forest - Bristol City
17:00Reading - Watford
17:15Waasland-Beveren - Genk
17:15Virtus Entella - Reggiana 1919
17:15Ascoli Calcio 1898 - Lecce
17:15Empoli - Monza Brianza 1912
17:15Unione Venezia - Frosinone Calcio
17:15Reggina Calcio - Delfino Pescara 1936
17:15SPAL - Cosenza Calcio
17:15Vicenza Calcio - Pordenone Calcio
17:30Vitesse - Heracles Almelo
17:30Zbrojovka Brno - Karviná
17:30Mladá Boleslav - Dynamo Ceske Budejovice
17:30Opava - Teplice
17:30N.E.C. - Eindhoven
17:30Cova da Piedade - Arouca
17:30Oliveirense - Casa Pia
17:45Montana - Slavia Sofia
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Swarovski Tirol - Austria Wien
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Ried
18:00Wolfsberger - Pölten
18:00Viktoria Zizkov - Fotbal Třinec
18:00Šibenik - Osijek
18:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
18:00Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków
18:00Wikielec - Ruch Wysokie Mazowieckie
18:00Astra Giurgiu - Voluntari
18:00MŠK Žilina - DAC 1904 Dunajská Streda
18:00Domžale - Gorica
18:00Lens - Saint-Étienne
18:30Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
18:30Sundsvall - Eskilstuna
18:30Jönköpings Södra - Halmstads
18:30Örgryte - Brage
18:30Kriens - Winterthur
18:30Apollon Limassol - Ethnikos Achna
19:00Sarpsborg 08 - Stabæk Fotball
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
19:00Fenerbahçe - Fatih Karagümrük
19:00Altınordu - Ankaraspor A.Ş.
19:00Cork City - Patrick's Athletic
19:00Linköping City - Lindome
19:00Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław
19:00Olimpia Elbląg - Hutnik Nowa Huta
19:00Sokol Ostroda - Błękitni Stargard Szczeciński
19:00Metalac Gornji Milanovac - Partizan Belgrade
19:00Spartak Moskova - Zenit Saint Petersburg
19:15Albacete Balompié - Real Oviedo
19:15Mallorca - Tenerife
19:30Eupen - Cercle Brugge
19:30Oud-Heverlee Leuven - Zulte Waregem
19:30Real Sociedad - Getafe (spor SMART HD)
19:30Elche - Huesca (spor SMART 2 HD)
19:30Leeds United - Manchester City (S SPORT HD)
19:30Leipzig - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:30Leipzig - Schalke 04
19:30King's Lynn Town - Yeovil Town
19:30Aarau - Chiasso
19:30Inhulets Petrove - Minaj
19:30Leeds United - Manchester City
19:30Panetolikos - Asteras Tripolis
19:30Elche - Huesca
19:30Real Sociedad - Getafe
19:45Waalwijk - Zwolle
20:00Auxerre - Ajaccio
20:00Clermont Foot - Rodez Aveyron Football
20:00Sochaux-Montbéliard - Chambly
20:00Grenoble Foot 38 - Valenciennes
20:00Châteauroux - Chamois Niortais
20:00Paris - Havre
20:00Pau - Nancy
20:00Dunkerque - Avant de Guingamp
20:00Lausanne-Sport - Zürich
20:00Lugano - Sion
20:00Sparta Prague - Jablonec
20:00Sturm Graz - Spittal
20:00Grasshopper Club Zürich - 1900
20:00Katowice - Znicz Pruszków
20:00Spartak Trnava - Nitra
20:00Ružomberok - ViOn Zlaté Moravce
20:00ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce
20:00Aluminij - Koper
20:05Gorica - Hajduk Split
20:15Levski Sofia - Botev Vratsa
20:30Paphos - Salamis Famagusta
20:30Anorthosis Famagusta - Olympiakos Nicosia
20:30Diósgyőri - Paksi
20:30Porto - Marítimo
21:00Cobh Ramblers - Cabinteely
21:00Steaua București - Dinamo București
21:00VVV-Venlo - Haag
21:00Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
21:30Longford Town - Galway United
21:30Shelbourne - Bohemian
21:30Las Palmas - Logroñés
21:30Vålerenga Fotball - Mjøndalen
21:45Matelica - FeralpiSalò
21:45Viterbese Castrense - Avellino 1912
21:45Calcio Como - Pistoiese
21:45Sint-Truidense - Kortrijk
21:45St.Truiden - Kortrijk (tivibu SPOR 3 HD)
21:45Udinese - Roma (beIN SPORTS HD 3)
21:45Udinese Calcio - Roma
22:00Deportivo Pasto - Boyacá Chicó
22:00Bogotá - Orsomarso
22:00Rayo Vallecano - Málaga
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
22:00Twente - Emmen
22:00Newcastle - Burnley (S SPORT HD)
22:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
22:00Nice - Nantes
22:00Newcastle United - Burnley
22:00Valencia - Real Betis
23:00Tondela - Braga
23:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Sport Club Internacional
23:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Valledupar
23:30Orlando City Soccer Club - York Red Bulls
00:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Deportivo Cali
01:00Atlas - Club Necaxa
01:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Ceará Sporting Club
02:00United - Atlanta United
02:05Deportivo Pereira - Deportes Tolima
02:30Montreal Impact - Chicago Fire Soccer Club
02:30İngiltere Revolution - Nashville
02:30Toronto - Philadelphia Union
03:00Tigres de la UANL - Atlético San Luis
03:00Houston Dynamo - Sporting Kansas City
03:00Inter Miami - York City
03:00Minnesota United - Cincinnati
03:00Clube Atletico Bragantino - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Dallas - Columbus Crew
04:10Club Atlético Nacional - Envigado Fútbol Club
05:00Club América - Club Universidad Nacional
05:00Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps
05:30San Jose Earthquakes - Los Angeles Galaxy
06:00Portland Timbers - Colorado Rapids
06:30Charlestown City Blues - Broadmeadow Magic
06:30Valentine Phoenix - Maitland
07:00Sydney United - Rockdale City Suns
08:00Ipswich Knights Soccer Club - Holland Park Hawks FutbolClub
08:00Southside Eagles - Sunshine Coast
08:00Gangwon - Seongnam Ilhwa Chunma
08:00Albirex Niigata - Machida Zelvia
08:00Mito HollyHock - Fagiano Okayama
08:00Montedio Yamagata - Matsumoto Yamaga
08:00Thespakusatsu Gunma - United Ichihara Chiba
08:00Zweigen Kanazawa - Ventforet Kofu
09:00Shonan Bellmare - Tokyo
10:00Albany Creek Excelsior - Centenary Stormers
10:00Sent-George Willawong - Bayside United
10:00Taringa Rovers Soccer FutbolClub - Brisbane Knights
10:00Avispa Fukuoka - Giravanz Kitakyushu
10:00Júbilo Iwata - Kyoto Sanga
10:00Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe
10:00SKA-Khabarovsk - Chaika Peschanokopskoye
10:30Seoul - Busan IPark
11:00Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus
11:15Slovácko - Velké Meziříčí
11:15Chlumec - Sokol Zápy
11:15Slovan Liberec - Prepere
11:15Hradec Kralove - Pardubice
11:30Fastav Zlín - Frýdek-Místek
11:30ŠTK 1914 Šamorín - ŠK Slovan II Bratislava
12:00Tochigi - V-Varen Nagasaki
13:00Girona - Fuenlabrada
13:00Flora Tallinn - Viljandi Tulevik
13:00Nomme Kalju - Legion Tallinna
13:00Osasuna - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:00Incheon United - Suwon Samsung Bluewings
13:00Karlshamn - Asarums
13:00Lech Poznań - Olimpia Grudziądz
13:00Osasuna - Celta de Vigo
13:15Benfica - Estoril Praia
13:15Varzim - Académica de Coimbra
13:15Groningen - Ajax
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Atalanta - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
13:30Botoșani - Chindia Targoviste
13:30Denizlispor - Konyaspor
13:30Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
13:30Atalanta - Cagliari Calcio
13:40ŁKS Łódź - CWKS Resovia Rzeszów
13:40Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
14:00Montpellier - Nîmes Olympique
14:00Leicester City - West Ham United
14:00Southampton - West Bromwich Albion
14:00Lokomotiv Moskova - Khimki
14:00Johnstone - Celtic
14:00Akron Tolyatti - Chertanovo Moskova
14:00Veles Moskova - Orenburg
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
14:00Leicester - West Ham (S SPORT HD)
14:00Southampton - WBA (TRT Spor HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Avaz HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Hansa Rostock - Uerdingen 05
14:00Avarta - Akademisk Boldklub
14:00Holstebro - Aarhus
14:00Chikhura Sachkhere - Torpedo Kutaisi
14:00Olimpik - Oleksandriya
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor
14:30Hamburger - Erzgebirge
14:30Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf
14:30Würzburger Kickers - Greuther Furth
14:30Club Brugge - Anderlecht
14:30Club Brugge - Anderlecht (tivibu SPOR 3 HD)
14:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
14:30Bischofswerdaer 08 - Carl Zeiss Jena
14:30Lichtenberg 47 - Babelsberg 03
14:30Altglienicke - Lokomotive Leipzig
14:30Meuselwitz - Germania Halberstadt
14:30Östers - Dalkurd
15:00Deportivo Alavés - Athletic Bilbao
15:00Lyngby Boldklub - SønderjyskE
15:00Odense Boldklub - Vejle Boldklub
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Spartak Moskova
15:00Krylia Sovetov - Alania Vladikavkaz
15:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
15:00Saarbrucken - Hallescher
15:00Altonaer FC von 1893 - Pauli
15:00Eintracht Norderstedt 03 - Holstein Kiel
15:00Teutonia 05 Ottensen - Lüneburger SK Hansa
15:00Fredericia - Helsingør
15:00Ringkøbing - B-1913
15:00Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn
15:00Tvååkers - Utsiktens
15:00Tukums 2000 - Daugavpils
15:15Etar 1924 Veliko Tarnovo - CSKA Sofia
15:30Sparta Rotterdam - Alkmaar
15:30Hammarby - Djurgårdens
15:30Willem - Feyenoord
15:30Mjällby - Helsingborgs
15:30Östersunds - Fotboll
15:30Ljungskile - GAIS
15:30Bull Salzburg - Hartberg
15:30Sturm Graz - Rheindorf Altach
15:45Schaffhausen - Stade Lausanne-Ouchy
16:00Girondins de Bordeaux - Dijon
16:00Metz - Lorient
16:00Strasbourg - Lille
16:00Stade Brestois 29 - Monaco
16:00Arsenal - Sheffield United
16:00Wolverhampton - Fulham
16:00Benevento Calcio - Bologna 1909
16:00Parma - Hellas Verona
16:00Lazio - Internazionale Milano
16:00Brentford - Preston North
16:00Lazio - Inter (beIN SPORTS HD 3)
16:00Pisa 1909 - Cremonese
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Volgar Astrakhan - Neftekhimik Nizhnekamsk
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Arsenal - Sheffield Utd (S SPORT HD)
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
16:00Alanyaspor - Hatayspor
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği
16:00Borussia Hildesheim - Atlas Delmenhorst
16:00Oldenburg - Hannover 96
16:00Sokol Brozany - Zbuzany 1953
16:00Sokol Hostoun - Povltavska akademy
16:00Vendsyssel - Hvidovre
16:00Cesena - Triestina Calcio
16:00Alma Juventus Fano 1906 - Calcio Padova
16:00Südtirol - Fermana
16:00Modena - Pesaro
16:00Bari - Teramo
16:00Turris Neapolis 1944 - Virtus Francavilla
16:00Monopoli - Calcio Catania
16:00Città di Palermo - Potenza
16:00Vibonese Calcio - Juve Stabia
16:00Pro Sesto - Carrarese Calcio
16:00Alessandria Calcio 1912 - Olbia Calcio
16:00Città di Pontedera - Piacenza Calcio 1919
16:00Grosseto - Renate
16:00Zalaegerszegi - Budapest Honvéd
16:00Toppfotball - KFUM
16:00Odra Opole - Arka Gdynia
16:00Stal Rzeszów - Skra Czestochowa
16:00Panathinaikos - Aris
16:00Warta Poznań - Legia Warsaw
16:15AŠK Bravo Publikum - Mura 05
16:30Rubin Kazan - Akhmat
16:30Soçi - Rostov
16:30Wolfsburg - Augsburg
16:30Wolfsburg - Augsburg (S SPORT 2 HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Balıkesirspor - Menemen Belediyespor
16:30Samsunspor - Akhisar Belediyespor
16:30Bohemians 1905 Prag - Fastav Zlín
16:30Slovan Liberec - Příbram
16:30Sigma Olomouc - Viktoria Plzen
17:00Levante - Real Madrid
17:00Gent - Beerschot Wilrijk
17:00Fodbold - Aarhus
17:00Stoke City - Birmingham City
17:00Rangers - Ross County
17:00Sabadell - Espanyol
17:00Young Boys - Vaduz
17:00Basel - Luzern
17:00Gallen - Servette
17:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
17:00Fakel Voronezh - Dynamo Bryansk
17:00Krasnodar - Nizhniy Novgorod
17:00Torpedo Moskova - Tom Tomsk
17:00Botafogo de Futebol e Regatas - Fluminense FutbolClub
17:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
17:00Graffin Vlašim - Blansko
17:00Taborsko - Hradec Kralove
17:00Luleå - Nykopings
17:00Íþróttabandalag Akraness - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
17:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Akureyrar
17:00Górnik Łęczna - Jastrzębie
17:00Proleter Novi - Backa Topola
17:00FK - Inđija
17:00Zlatibor - Radnik Surdulica
17:00Desna Chernihiv - Shakhtar Donetsk
17:00Dynamo Kyiv - Zorya Luhansk
17:30Nacional da Madeira - Belenenses
17:30Kayrat - Astana
17:30Académico de Viseu - Leixões
17:45Eindhoven - Fortuna Sittard
17:45Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
18:00Stade Rennais - Stade de Reims
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 4)
18:00Rapid Wien - LASK Linz
18:00Varaždin - Dinamo Zagreb
18:00Riga - Liepāja
18:00Stomil Olsztyn - Belchatow
18:00Motor Lublin - 1925 Kalisz
18:15Apollon Smyrni - Larissa
18:15PAOK - Crete
18:30Manchester United - Tottenham Hotspur
18:30Manchester Utd - Tottenham (S SPORT HD)
18:30Göteborg - Varbergs BoIS
18:30Norrköping - Sirius Fotboll
18:30Kalmar - Malmö
18:30Piast Gliwice - Lech Poznań
18:30Akropolis - Umeå
18:30Imolese Calcio 1919 - Virtusvecomp Verona
18:30Mantova - Carpi 1909
18:30Sambenedettese Calcio - Gubbio 1910
18:30Aurora Pro Patria 1919 - Pro Vercelli 1892
18:30Novara Calcio - Lucchese
18:30Pergolettese 1932 - AlbinoLeffe
18:30Omonia - Limassol
18:30Ferencvárosi - Puskás Akadémia
18:30Gaz Metan Mediaș - Hermannstadt
19:00Bayern Munich - Hertha
19:00Milan - Spezia Calcio
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray
19:00Milan - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
19:00Bayern Münih - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Horsens - Midtjylland
19:00Aalesunds - Kristiansund
19:00Bodø-Glimt - Sandefjord Fotball
19:00Start - Haugesund
19:00Brann - Molde
19:00Viking - Strømsgodset
19:00Baltika Kaliningrad - Yenisey Krasnoyarsk
19:00Adana Demirspor - Adanaspor
19:00Banik Ostrava - Slavia Prague
19:00Dundalk - Finn Harps
19:00Frej Taby - Täby
19:00Porto - Vilafranquense
19:00Crvena Zvezda - Napredak Kruševac
19:00Pohronie - ŠK Slovan Bratislava
19:00Celje - Tabor Sežana
19:15Charleroi - Standard Liege (tivibu SPOR HD)
19:15R. Charleroi - Standard Liège
19:15Castellon - Leganés
19:15Almería - Sporting de Gijón
19:30Cádiz - Granada
19:30Cadiz - Granada (spor SMART HD)
19:30Kolos Kovalevka - Mariupol
20:00Dynamo Moskova - Krasnodar
20:00Deportivo Toluca - Cruz Azul
20:00Kópavogur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
20:00Stjarnan - Fjölnir
20:00Nieciecza - Radomiak Radom
20:00AS Trenčín - Senica
20:05Rijeka - Slaven Belupo
20:30Benfica - Farense
20:30Famalicão - Ave
20:30Ermis Aradippou - APOEL
20:30Giannina - Olympiacos
21:00Copenhagen - Nordsjælland
21:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
21:00Roda JC Kerkrade - Volendam
21:00Fehervar - Újpest
21:15Aston Villa - Liverpool
21:15Aston Villa - Liverpool (S SPORT HD)
21:15Maribor - Olimpija Ljubljana
21:30Cartagena - Lugo
21:30Rosenborg - Grenland
21:30Viitorul Constanța - Cluj
21:45Juventus - Napoli
21:45Juventus - Napoli (beIN SPORTS HD 4)
21:45Oostende - Royal Mouscron-Péruwelz
21:45Atromitos - Athens
22:00Lyon - Olympique de Marseille
22:00Barcelona - Sevilla
22:00Coritiba Foot Ball Club - São Paulo
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
22:00Barcelona - Sevilla (spor SMART HD)
22:00Cittadella - Brescia Calcio
22:00Leones - Unión Magdalena
22:15Breiðablik - Fylkir
22:15Valur FutbolClub - Íþróttafélagið Grótta
23:00Portimonense - Sporting Lisbon
23:00Corporación Deportiva Real Cartagena - Tigres Futbol Club
23:30Atlético Huila - Llaneros Fútbol Club
00:00Patriotas - Junior de Barranquilla
00:15Bajai - Sport Club do Recife
00:15Fortaleza - Atlético Clube Goianiense
00:15Goiás Esporte Clube - Santos
02:05América de Cali - Rionegro Aguilas
02:30Clube Atlético Mineiro - Vasco da Gama
03:00Querétaro - Monterrey
04:10Equidad - Independiente Medellín
04:30Real Salt Lake - Los Angeles
05:06Club Tijuana - Guadalajara
18:00Universitatea Cluj - Pandurii Targu
18:30Kuopion Palloseura - Ilves
19:30Lamia - Volos
19:45Excelsior - Graafschap
20:00Wehen Wiesbaden - Kaiserslautern
20:00Degerfors - Vasteras
20:00Trelleborgs - Norrby
21:00Batrana Doamna - Academica Clinceni
21:45Rusya - Türkiye (TRT 1 HD)
21:45Türkiye - Sırbistan (TRT 1 HD)
21:30Zaragoza - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR 2 HD)CANLI
21:07Suns - SonicsCANLI
21:00Spurs - ClippersCANLI
21:00Olympiakos - Zalgiris Kaunas (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
20:45Bizoni - LeningradCANLI
20:30Anadolu Efes - Zenit Saint-PetersburgCANLI
20:30Anadolu Efes - Zenit Basket (beIN SPORTS HABER HD)CANLI
21:30Hottur - Ungmennafélag Grindavíkur
21:30Basket Zaragoza 2002 - Iberostar Tenerife Canarias
21:40Leningrad - Chameleon
22:00Barcelona Bàsquet - CSKA Moskova
22:00Valencia - ASVEL Lyon-Villeurbanne
22:00Valencia Basket - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Barcelona - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 3)
22:15Tindastóll - ÍR Reykjavíkur
22:15Тор Thorl - Haukar
22:35Bizoni - Chameleon
23:15Reykjavik - UMFN Njardvik
00:00Niteroi - Tijuca Tênis Clube
01:15Colon - Atletico Cordon
03:00Costa Caribe - Chinandega
03:30Codea Alajuela - Perez Zeledon
03:30Leones Alcaldia de Managua - Brumas Jinotega
03:30Deportivo Sayago - 25 de Agosto
05:30Escazu - Siquirres
13:00Sunshine Coast Phoenix - Northside Wizards
13:00Rip City - Southern Districts Spartans
13:05Toyota Alvark Tokyo - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
17:00Dijon Bourgogne - Burgos
18:30Nord - Paide Viking Window
18:30Dzūkija - Rytas Vilnius
19:00KK - Primorska Koper
19:00KTE-Duna Aszfalt - Kaposvari
19:30Bizoni - Drakonu
20:00Khimki Moskova - Panathinaikos (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Khimki - Panathinaikos
20:30Chameleon - Leningrad
20:45Fenerbahçe Beko - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 3)
20:45Fenerbahçe - Crvena zvezda
21:00Vosges - Havre
21:00Metropole - Aurore de Vitre
21:00Aix-Maurienne Savoie Basket - Ouest Provence Basket
21:00Lille Metropole Basket - Denain ASC Voltaire
21:00Paris - Rouen Basket
21:00Saint-Chamond - Blois Basket 41
21:30Bayern Münih - Olimpia Milano (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:30Bizoni - Chameleon
21:30Bayern Munich - Olimpia Milano
21:30Levallois Metropolitans - Cholet Basket
21:30Andrezieux Boutheon - Union Basket Chartres Metropole
21:30Bordeaux - Toulouse
21:30Vendee Challans Basket - Etoile Angers
21:30Thor AK Akureyri - Keflavík Basketball Club
22:00Baskonia - Real Madrid (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Saski Baskonia - Real Madrid Baloncesto
22:30Leningrad - Drakonu
23:00Valur Reykjavik - Stjarnan
04:00Los Angeles Lakers - Miami Heat
09:00Bizoni - Drakonu
10:00Chameleon - Leningrad
11:00Bizoni - Leningrad
12:00Drakonu - Leningrad
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Mersin BB - Botaş (tivibu SPOR HD)
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
18:00UNICS - Astana
18:35Anwil Włocławek - Legia Warszawa
19:00Bilbao Basket - Obradoiro
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
21:45MoraBanc Andorra - Joventut Badalona (spor SMART 2 HD)
21:45MoraBanc Andorra - FIATC Joventut Badalona
21:45Unicaja Málaga - Bruixa Dor Manresa
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
13:00CSKA Moskova - Lokomotiv Kuban
13:30Baloncesto Fuenlabrada - Estudiantes Madrid
13:30Barcelona Bàsquet - Delteco
14:00Fenerbahçe - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Avtodor - Parma Perm
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Saski Baskonia - Universidad Catolica de Murcia
18:30Stargard Szczecinski - Dąbrowa Górnicza
19:00Stal Ostrow Wielkopoiski - Śląsk Wrocław
19:30Gran Canaria - Real Madrid (spor SMART 2 HD)
19:30Gran Canaria - Real Madrid Baloncesto
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Real Betis - Valencia
21:00Gliwice - Polpharma Starogard Gdański
02:30Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
18:35Arka Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
17:30Adana Basket - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
13:00Afyon Bld. - Tofaş (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
17:30Pınar Karşıyaka - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
20:00Büyükçekmece - Darüşşafaka (tivibu SPOR HD)
13:00Fenerbahçe Beko - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
15:15OGM Orman - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
17:30Bursaspor - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Fenerbahçe - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
20:00Bahçeşehir Klj - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
20:00Bursaspor - Promitheas (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - Joventut Badalona (tivibu SPOR HD)
21:00Hapoel Jerusalem - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
21:30Iberostar Tenerife - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
21:00Anastasia Rafalskaya - Ekaterina DzehalevichCANLI
19:33Alexey Kremnev - Alexandrina SerdyukovskayaCANLI
19:30Taras Borshchenko - Alexander PogrebnoyCANLI
22:00Artem Avsievich - Nikita Starkou
22:30Joshua Ortlip - Lopar
23:00Elena Bairasheuskaya - Kseniya Savenkava
23:00Daniil Budov - Pavel Leonchik
00:00Egor Slizevich - Gleb Baklanov
00:00Alec Adamson - Brandon Holt
01:00Piotr Paliukhovich - Yuriy Maksimenko
01:00Gennady Urbanovich - Vladimir Filippovich
02:00Hursan - Mark Pashukevich
03:00Artem Avsievich - Timofey Basalygo
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
04:00Anastasiya Abramovich - Ekaterina Pavlenko
05:00Yaroslav Narkevich - Roman Gumenyuk
06:00Iakov Filimonov - Denis Davydov
07:30Vadim Raitsov - Gest
09:00Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
11:00Laurynas Grigelis - Filip Bergevi
11:00Luca Potenza - Cyril Vandermeersch
11:00Thiago Agustin Tirante - Matias Franco Descotte
11:00Anton Matusevich - Daniel Little
11:00Brandon Murphy - Adam Jones
11:00Jake Hersey - Michael Shaw
11:00Joseph Newman-Billington - George Houghton
11:00Patrick Foley - Billy Harris
11:00Robert Leck - Liam Hignett
11:00Sean Hodkin - Matthew
11:00Skinner - Julian Cash
11:00Danielle Daley - Sonay Kartal
11:00Emily Appleton - Erin Richardson
12:00Casper Ruud - Dominic Thiem
12:00Barbora Krejcikova - Tsvetana Pironkova
12:00Elina Svitolina - Ekaterina Alexandrova
12:00Eugenie Bouchard - Swiatek
12:00Pedro Sousa - Tomas Martin Etcheverry
12:00Blaz Kavcic - Maxime Cressy
12:00Blaz Rola - Matteo Viola
12:00Bedene/Novak - Dodig/Polasek
12:00Krajicek/Skugor - Cuevas/Lopez
12:00Molteni/Nys - Pavic/Soares
12:00Norrie/Fucsovics - Martin/Chardy
12:00Ram/Salisbury - Minaur/Reid
12:00Venus/Peers - Nielsen/Puetz
12:00Dabrowski/Ostapenko - Doi/Niculescu
12:00Hsieh/Strycova - Bouzkova/Rus
12:00Kozlova/Linette - Gauff/Mcnally
12:00Riske/Tomljanovic - Peschke/Schuurs
12:00Stojanovic/Teichmann - Kenin/Mattek-Sands
12:00Kuzmova/Pliskova - Alexandrova/Kalashnikova
13:30Lorenzo Sonego - Taylor Harry Fritz
13:30Denis Istomin - Christopher O'Connell
13:30Mayer/Pella - Koolhof/Mektic
14:00Pedro Martinez Portero - Sebastian Korda
14:00Anna Karolína Schmiedlová - Nadia Podoroska
14:00Simona Halep - Amanda Anisimova
14:00Filip Horansky - Facundo Bagnis
14:00Cabal/Farah - Lindstedt/Thompson
14:00Carter/Stefani - Zidansek/Kato
14:00Gracheva/Paolini - Mitu/Tig
14:00Pavlyuchenkova/Flipkens - Kostyuk/Sasnovich
15:00Duje Ajdukovic - Jozef Kovalik
15:00Francisco Cerundolo - Maximilian Marterer
15:00Kudermetova/Zhang - Uytvanck/Minnen
15:30Alexander Zverev - Marco Cecchinato
15:30Federico Coria - Jannik Sinner
15:30Norbert Gombos - Diego Sebastian Schwartzman
15:30Caroline Garcia - Elise Mertens
16:00Zvonareva/Siegemund - Melichar/Swiatek
18:00Stefano Travaglia - Rafael Nadal
18:00Katerina Siniakova - Kiki Bertens
18:00Martina Trevisan - Maria Sakkari
12:00Christian Garin - Karen Khachanov
12:00Grigor Dimitrov - Roberto Carballes Baena
12:00Marton Fucsovics - Thiago Monteiro
12:00Roberto Bautista-Agut - Pablo Carreno Busta
12:00Stefanos Tsitsipas - Aljaz Bedene
12:00Aryna Sabalenka - Jabeur
12:00Garbine Muguruza - Danielle Rose Collins
12:00Jelena Ostapenko - Paula Badosa Gibert
12:00Petra Kvitova - Leylah Annie Fernandez
12:00Sofia Kenin - Irina Maria Bara
altust

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac39.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac39.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.
×
bsd