Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac39.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
23:15Atlanta United - UnitedCANLI
23:00Grecia - HeredianoCANLI
22:45Clube Atletico Bragantino - Goiás Esporte ClubeCANLI
22:45do Gama - PalmasCANLI
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)CANLI
22:15Porto - VicenteCANLI
22:15Inter Miami - Orlando City Soccer ClubCANLI
22:15Centro Atlético Fénix - Club Atlético Boston RiverCANLI
22:00Maceio - Associação Atlética Ponte PretaCANLI
22:00North Jersey Alliance - Philadelphia Lone StarCANLI
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)CANLI
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)CANLI
22:00PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)CANLI
21:45Paris Saint-Germain - DijonCANLI
21:45Liverpool - Sheffield UnitedCANLI
21:45Atletico Madrid - Real BetisCANLI
21:45Heerenveen - EmmenCANLI
21:45Carpi 1909 - CesenaCANLI
21:45Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)CANLI
21:30Lazio - Bologna 1909CANLI
21:30Oud-Heverlee Leuven - Club BruggeCANLI
21:30Virtus Francavilla - PotenzaCANLI
21:30Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Dinamo BucureștiCANLI
21:15Castellon - GironaCANLI
21:15Almería - FuenlabradaCANLI
21:15Bohemian - Finn HarpsCANLI
23:30Esporte Clube Noroeste - Nacional Sao Paulo
23:30Club Sport Emelec - Club Social y Deportivo Macará
23:30Club Universitario de Deportes - Atletico Grau
00:00Adrestia - Miami Beach
00:00Associação Desportiva São Caetano - Pelotas
00:00Real De Minas - Club Deportivo Olimpia
00:00Once Caldas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
00:00Universidad de Kosta Rika - Puntarenas
00:00Pioneros de Cancun - Ciervos
00:00Sportivo Luqueno - River Plate Asuncion
00:00Deportivo La Guaira - Deportivo Lara
00:10Municipal - Achuapa
00:30Sonsonate - Isidro Metapán
00:30Sampaio Corrêa Futebol Clube - Cuiabá Esporte Clube
01:00Querétaro - Club Necaxa
01:00Salgueiro - Campinense Clube
01:00Serranense - Betim Esporte Clube
01:00Clube do Remo - Imperatriz
01:00Ceará Sporting Club - Coritiba Foot Ball Club
01:30Richmond Kickers - Chattanooga Red Wolves
01:30Associação Atlética Caldense - Associação Desportiva Bahia de Feira
01:45Millennium - Commonwealth
02:00Metro - Astoria Knights
02:00Técnico Universitario - Delfin
02:00Santos de Guápiles - Guadalupe
02:00Costa del Este - Sporting San Miguelito
02:05Deportes Tolima - Equidad
02:15Guairena - Club Olimpia
02:30615 - United
02:30Louisville City - Tampa Bay Rowdies
02:30Inter Willemstad - Scherpenheuvel
02:30Club Cienciano Cusco - Sporting Cristal
02:30Chicago Fire Soccer Club - York Red Bulls
02:30Cincinnati - Minnesota United
02:30York City - Montreal Impact
02:30Philadelphia Union - Toronto
03:00América Futebol Clube Minas Gerais - Confianca
03:30North Texas - South Georgia Tormenta
04:00Tigres de la UANL - Juarez
04:00Forward Madison - England Revolution
04:00Union Omaha - Fort Lauderdale
04:00Santa Tecla - Chalatenango
04:00Lobos UPNFM - Real Sociedad Tocoa
04:00Deportivo CAFESSA Jalisco - Irapuato
04:00Diriangén - Municipal Jalapa
04:00Atlético Venezuela - Academia Puerto Cabello
04:00Houston Dynamo - Columbus Crew
04:00Clube Atlético Mineiro - Sport Club do Recife
04:10Junior de Barranquilla - Millonarios Fútbol Club
04:30Liga Deportiva Universitaria de Quito - Club Deportivo El Nacional
04:30Real Salt Lake - Dallas
04:30Sporting Kansas City - Colorado Rapids
05:00Club América - Atlas
05:00Mazatlan - Monterrey
05:00Walter Ferreti - Junior Managua
05:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
05:30Phoenix Rising - Paso Locomotive
06:00Navua - Rewa
06:00Suva - Nasinu
06:30Hamilton Olympic Warriors - Maitland
06:30Northern Rangers - Launceston City
07:00Rockdale City Suns - Sydney United
07:00Azul Claro Numazu - Blaublitz Akita
07:00Fujieda MYFC - Gainare Tottori
07:00Fukushima United - Nagano Parceiro
07:00Grulla Morioka - Gifu
07:00Imabari - Kamatamare Sanuki
07:00Vanraure Hachinohe - Kagoshima United
07:30Bucheon FC 1995 - Gyeongnam
08:00Daegu - Pohang Steelers
08:00Gwangju - Sangju Sangmu Phoenix
08:00Sagan Tosu - Shonan Bellmare
08:00Moreton Bay United - Gold Coast United
08:00Avispa Fukuoka - United Ichihara Chiba
08:00Omiya Ardija - V-Varen Nagasaki
08:00Tokushima Vortis - Albirex Niigata
08:00Ventforet Kofu - Machida Zelvia
08:00Baykonur Kızılorda - Makhtaaral
08:00Kayrat Akademia - Jetısu
09:00Sagamihara - Roasso Kumamoto
09:00Giravanz Kitakyushu - Matsumoto Yamaga
09:00Júbilo Iwata - Thespakusatsu Gunma
09:00Renofa Yamaguchi - Mito HollyHock
10:00Chengdu Better City - Taizhou Yuanda
10:00Ansan Greeners - Seoul E-Land
10:00Ehime - Tochigi
10:30Ulsan Hyundai - Jeonbuk Hyundai Motors
11:00Brisbane Olympic United - Sunshine Coast Wanderers
11:00Tayvan Power Company - Taichung Futuro
11:00Ekibastuzets - Aktöbe
11:00Cong An Nhan - Dong Nai
11:00Chi Minh City - Vinh Long
11:30Dinh - Binh Thuan
11:30Dinh - Nang
11:30Tien Giang - Trieu Minh
11:30TTBD Phu Dong - Dong
11:30TDCS Dong Thap - Huda Hue
11:30Mang Fico Tay Ninh - FC
11:30XSKT Can Tho - Đồng Tâm Long An
11:45Mahasarakham United - Chaiyaphum United
11:45Muangkan United - Thawi Watthana Samut Sakhon
11:45Prime Bangkok - North Bangkok Üniversitesi
11:45Rayong United - Chanthaburi
12:00Toowong FutbolClub - Centenary Stormers
12:00Akademiya Ontustık - Akzhayik
12:00Bolat - Atırau
12:00Bangkok - Nonthaburi
12:00Chamchuri United - Grakcu Sai Mai United
12:00Chiang Rai City - Lamphun Warrior
12:00Hin City - Singha GB Kanchanaburi
12:00Inter Bangkok - Samut Prakan Customs United
12:00Surat Thani - Patong City
12:00Vietnam - Kon
12:15Favoritner - Sport Union Mauer
12:15Fach Donaufeld - Avusturya XIII
12:15Songkla - Nakhon Si United
12:30Klagenfurt - Annabichler
12:30Asko Donau Linz - Kornspitz Pregarten
12:30Ryūkyū - Kyoto Sanga
12:30Courts Young Lions - Tanjong Pagar United
12:30Hougang United - Brunei DPMM
12:45Hamburg Eimsbutteler - Hamm United
13:00Sabah Bakü - Sumqayit
13:00Neman Grodno - Slavia-Mozyr
13:00Shaanxi Athletic - Jiangxi Liansheng
13:00Gaj Mace - Ponikve
13:00Moratalaz - Pozuelo de Alarcón
13:00Ferencvárosi - Erzsebeti SMTC
13:00Fehervar - Lipot
13:00Újpest FC - Hodmezovasarhelyi
13:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Wikielec
13:00Legia Warsaw - Broń Radom
13:00Pogoń Szczecin - Radunia Stezyca
13:00Marines Eureka - Bankhai United
13:00Rajpracha - Pathumthani Üniversitesi
13:00Hoang Anh Gia Lai - Sai
13:00Dinh - Vicem Hai Phong
13:00Quang Nam - Nang
13:00Thanh Hoa - Song Lam Nghe An
13:15Santutxu - Sestao River Club
13:30Ankaraspor A.Ş. - Balıkesirspor
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor
13:30Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği
13:30CSKA Sofia 1948 - Slavia Sofia
13:30Osasuna - Tudelano
13:30Club Portekizete - Amorebieta
13:30Atlético de Pinto - Mostoles
13:30Real Aranjuez - Carabanchel
13:30Villaverde San Andres - Leganés
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:45Siete Villas - Atlético Albericia
13:45Villajoyosa - Crevillente Deportivo
14:00Lida - Minsk
14:00Paro United - Thimphu City
14:00Elva - Tammeka Tartu
14:00Levadia Tallinn - Vändra Vaprus
14:00Maardu Linnameeskond - Kohtla-Järve JK Järve
14:00Tallinna Kalev - Läänemaa JK Haapsalu
14:00Kuressaare - Flora Tallinn
14:00Narva Trans - Levadia Tallinn
14:00Rayo Majadahonda - Atlético Baleares
14:00Talavera - Melilla
14:00Villarrobledo - Socuéllamos
14:00Internacional de Madrid - Atlético Madrid B
14:00Real Madrid C.F. - Getafe CF
14:00Poblense - San Sebastián de los Reyes
14:00Covadonga - Real Oviedo
14:00Celta De Vigo - Racing de Ferrol
14:00Marino de Luanco - Lealtad
14:00Athletic Bilbao - Racing de Santander
14:00Ejea - Haro Deportivo
14:00Prat - Cornellà
14:00Ibiza - Nucía
14:00Valencia CF - Peña Deportiva
14:00Marbella - Marino
14:00Real Balompédica Linense - Tamaraceite
14:00UCAM Murcia - Deportivo Linares
14:00Deportivo de La Coruña - Paiosaco
14:00Castilleja - Gerena
14:00Rota - Cabecense
14:00Córdoba CF - Puente Genil
14:00Coria - Utrera
14:00Estrella Grana El Palmar - Club Deportivo Bullense
14:00Miajadas - Jerez
14:00Olivenza - Azuaga
14:00Fuente De Cantos - Cacereño
14:00Club Atlético Vianés - Calzada
14:00Comillas - Club Deportivo Villegas
14:00Albacete Balompié - Club Almagro
14:00Rinconeda Polanco - Bezana
14:00Castelldefels - Valls
14:00Europa - Vilafranca
14:00San Cristobal - Montañesa
14:00Recambios Colon - Vilamarxant
14:00Santa - Alcalá
14:00Club Deportivo La Virgen del Camino - Atletico Astorga
14:00Real Burgos - Colegios Diocesanos
14:00Alhaurín de la Torre - Alhaurino
14:00Palo - Estepona
14:00Juventud Torremolinos - Vélez
14:00Svay Rieng - Naga World
14:00Kyran - Altay
14:00Śląsk Wrocław - Sokol Ostroda
14:00Salgueiros - Camara de Lobos
14:00Vila Real - Marítimo
14:00AŠK Bravo Publikum - Aluminij
14:00Nakhon Ratchasima United - Khonkaen Mordindang
14:00Chiangmai United - Samut Sakhon
14:00Nakhon Pathom United - Siam Navy
14:00Sukhothai - Bangkok Glass
14:00Trat - Buriram United
14:00Hong Linh Ha Tinh - Viettel
14:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Tambov
14:15Fortuna Sittard - Groningen
14:15Varzim - Estoril Praia
14:30Dynamic - Rukinzo
14:30Xerez - Conil
14:30Olbia Calcio - Pro Vercelli 1892
14:30Cagliari - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
14:30Cagliari Calcio - Krotone
14:35Pekin Spor Üniversitesi - Guizhou Renhe
14:40Puszcza Niepołomice - Nieciecza
15:00Çatalca Spor - Cizrespor
15:00Saarbrucken - Verl
15:00Zirə - Karabağ
15:00Energetik-BGU - Shakhtyor Soligorsk
15:00Fremad Amager - Silkeborg
15:00Akademisk Boldklub - 2000
15:00Avarta - Slagelse B&I
15:00Næstved - Tårnby
15:00Van - Ararat - Ermenistan
15:00MiPK - Kultsu
15:00Oulun Luistinseura - Hercules Oulu
15:00Lens - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
15:00Soccer Club Kuopio Futis-98 - Vaajakoski
15:00Bijelo Brdo - Osijek
15:00Leeds United - Norwich City
15:00Las Palmas - Atlético Sanluqueño
15:00Atletico Tacoronte - Tenerife Sur Ibarra
15:00Atlético Victoria - Vera
15:00Nykopings - Sollentuna
15:00Ventspils - Liepāja
15:00Tirsense - Fafe
15:00Polisi Tanzania - Biashara United Mara
15:00KhonKaen - Kasetsart Üniversitesi
15:00Nong Bua Pitchaya - Chai
15:00Chonburi - Chiangrai United
15:00Police Tero - Muangthong United
15:00Inhulets Petrove - Mariupol
15:00Aberdeen - Celtic
15:00Lens - Nantes
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
15:30Optik Rathenow - Carl Zeiss Jena
15:30Lichtenberg 47 - Lokomotive Leipzig
15:30Meuselwitz - Union Furstenwalde
15:30Ludwigsfelder - Carl Zeiss Jena
15:30Sportist Svoge - Yantra Gabrovo
15:30Arsenal Tivat - Mornar
15:30Jedinstvo Bijelo Polje - Ibar Rozaje
15:30Grbalj - Berane
15:30Igalo 1929 - Drezga
15:30Alki Oroklinis - Digenis Ypsonas
15:30Prishtina - Gjilani
15:30DEAC - Aqvital Csakvar
15:30Dorogi - Siófok
15:30Soroksár - Szolnoki MÁV
15:30Balatonfuredi - Puskás Akadémia
15:30Bicskei - Papai Perutz
15:30Előre - Veszprém
15:30Budapesti - Kisvarda
15:30Dabas - Iváncsa
15:30Egri - Gyongyosi
15:30Mosonmagyarovari - Sopron
15:30Nagykanizsa - THSE Szabadkikoto
15:30Taksony - Korosladany
15:30Dinamo Vranje - Dubocica
15:30Radnički 1923 - Zemun
15:30radnicki Pirot - Kolubara Lazarevac
15:30Kabel Novi - Loznica
15:30Zarkovo - Borac Čačak
15:30Heidenheim - Osnabruck
15:30Sandhausen - Paderborn 07
15:30Bochum - Erzgebirge
15:30Royal Antwerp - Beerschot Wilrijk
16:00Fylde - Altrincham
16:00Adanaspor - Tuzlaspor
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor
16:00Alanyaspor - Fatih Karagümrük
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
16:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Bayern Munich - Waldhof Mannheim
16:00Pirmasens - Freiburg
16:00Rot-Weiss Koblenz - Frankfurt
16:00Havelse - Hannover
16:00Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
16:00Niendorfer - Paloma Hamburg
16:00Rugenbergen - Bramfelder
16:00Buchholz 08 - Süderelbe
16:00Eintracht Northeim - Germania Egestorf
16:00Hansa Rostock - Brandenburger Sud 05
16:00Torgelower SV Greif - Stern 1900
16:00Horsens - Nordsjælland
16:00Hertha 06 - Staaken
16:00Stendal - Blau-Weiss 90 Berlin
16:00Tasmania Berlin - Rostocker
16:00Neustrelitz - Hertha 03 Zehlendorf
16:00Eckernförder - Altenholz
16:00Brigittenau - First Vienna
16:00Orsha - Arsenal Dzerzhinsk
16:00Araçatuba - Andradina
16:00Guarulhos - Amparo Athletico Club
16:00Vocem Vila Operária Clube Esporte Mariano - Osvaldo Cruz
16:00Hvidovre - Viborg
16:00Nomme Kalju - Paide Linnameeskond
16:00Dinamo Zagreb - Junak Sinj
16:00Kutjevo - Vukovar '91
16:00Luleå - Karlstad
16:00Lindome - Landskrona BoIS
16:00Trepca 89 - Ballkani
16:00Fredrikstad - Brattvåg
16:00Sokol Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski
16:00Polonia Środa Wielkopolska - Swit Skolwin
16:00Real Valladolid - Deportivo Alavés
16:00Wiazownica - GPTS Avia Świdnik
16:00Petrolul Ploiești - U Craiova 1948
16:00Bačka Palanka - Inđija
16:00Novi Pazar - FK
16:00Zlatibor - Vojvodina
16:00Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana
16:00Kalaâ Sport - Metouia
16:00Zitouna Chommakh - Menzel Nour
16:30Dattilo 1980 - San Luca
16:30Casateserogoredo - Virtus CiseranoBergamo
16:30Belasica Strumica - Borec
16:30Makedonija Gjorče Petrov - Academy Pandev
16:30Pelister - Struga Trim &
16:30Shkëndija - Rabotnički
16:30Vardar - Renova
16:30Zalaegerszegi - Budafoki MTE-Ujbuda
16:30Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
16:30Vitesse - Eindhoven
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Swarovski Tirol - Hartberg
16:30Vitesse - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:30Kalmar - Falkenbergs
16:30Östersunds - Hammarby
16:30Wurzburger - Sand
16:30Ledenitzen - Sirnitz
16:30Rostov - Khimki
16:30GOŠK Gabela - Gorazde
16:30TOSK Tesanj - Rudar Kakanj
16:30Mladost Doboj Kakanj - Borac Banja Luka
16:30Dobrudzha Dobrich - Pirin Blagoevgrad
16:30Lokomotiv Sofia - Strumska Slava
16:30Stellenbosch - Moroka Swallows
16:30Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Galaxy
16:30Eskilstuna - Dalkurd
16:30Akropolis - Norrby
16:30Mezzolara - Polisportiva Lentigione Calcio
16:30Mestre - Este
16:30Caldiero Terme - APDC Chions
16:30Citta di Messina - Messina
16:30Cittanovese - Licata 1931
16:30Brindisi - Fidelis Andria
16:30Forlì - Sammaurese
16:30Franciacorta - Scanzorosciate
16:30Luparense - Delta Porto Tolle
16:30Paterno Calcio - Santa Maria Cilento
16:30Sinalunghese - Cannara
17:00Union Tornesch - Victoria Hamburg
17:001931 Eddersheim - Ginsheim
17:00Fernvald - Baunatal
17:00Zeilsheim - Rot-Weiss Walldorf
17:00Steinbach - Hanau 93
17:00Borussia Freialdenhoven - Vichttal
17:00Breinig - Duren
17:00Viktoria 08 Arnoldsweiler - Hennef 05
17:00Cronenberger - Duisburg
17:00Monheim - SpVgg 04 Ratingen
17:00Schwarz-Weiß Essen - Kray
17:00SpVg Schonnebeck - Niederwenigern
17:00Jahn Dinslaken-Hiesfeld - Sportfreunde Baumberg
17:00Velbert - Teutonia St. Tonis
17:00Heeslinger - Oldenburg
17:00Gifhorn - Lupo Martini Wolfsburg
17:00Arminia Hannover - Braunschweig
17:0009 Dortmund - Westfalia Herne
17:00Hammer SpVg - Preussen Munster
17:00Paderborn 07 - Eintracht Rheine
17:00Sportfreunde Siegen - Finnentrop-Bamenohl
17:00Erndtebrück - SpVgg Vreden 1921
17:00Haltern - Gütersloh 2000
17:00Rukh Brest - Isloch
17:00Bujumbura - Aigle Noir
17:00Vaasan Palloseura - Gnistan
17:00Šibenik - Dinamo Zagreb
17:00Inter Zapresic - Croatia Zmijavc
17:00Kamen Ivanbegovina - Neretvanac Opuzen
17:00Waterford - Dundalk
17:00Gubbio 1910 - Legnago Salus
17:00Alma Juventus Fano 1906 - Mantova
17:00FeralpiSalò - Ravenna
17:00Sambenedettese Calcio - Modena
17:00Triestina Calcio - Virtusvecomp Verona
17:00Teramo - Juve Stabia
17:00Cavese - Monopoli
17:00Vibonese Calcio - Viterbese Castrense
17:00Renate - Livorno Calcio
17:00Alessandria Calcio 1912 - Città di Pontedera
17:00Grosseto - AlbinoLeffe
17:00Pistoiese - Pro Sesto
17:00Rudar Pljevlja - Jezero Plav
17:00Anorthosis Famagusta - APOEL
17:00Riga - Daugavpils
17:00Valmieras - Spartaks Jurmala
17:00Hibernians - Lija Athletic
17:00Santa Lucía - Valletta
17:00Lillestrøm - Sandnes
17:00Górnik Łęczna - Miedz Legnica
17:00KMC - Young Africans
17:00Asteras Tripolis - Crete
17:00Raków Częstochowa - Stal Mielec
17:00Benevento - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:00Montpellier - Reims (beIN SPORTS HD 4)
17:00Cosenza Calcio - Lecce
17:00Southampton - Everton
17:00Benevento Calcio - Napoli
17:00Parma - Spezia Calcio
17:00Girondins de Bordeaux - Nîmes Olympique
17:00Metz - Saint-Étienne
17:00Montpellier - Stade de Reims
17:00Stade Brestois 29 - Strasbourg
17:15Siegburger SV 04 - Viktoria Glesch Paffendorf
17:15SpVgg Sterkrade-Nord - Kleve
17:15Nasr - Khor Fakkan
17:30Blau-Weiss Friesdorf - Fortuna Koln
17:30Pesch 1956 - Hürth
17:30SpVg Frechen 20 - Alfter
17:30Düsseldorf West - Velbert
17:30Ahli Doha - Sadd
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
17:30Wolfsburg - Arminia Вielefeld
17:35Al-Sahel Kuwait - Qadsia
18:00Moreirense - Marítimo
18:00Farense - Ave
18:00KÍ Klaksvík - Fuglafjordur
18:00Skála ÍF - B36 Tórshavn
18:00Chimaltenango - Comunicaciones
18:00Romania Wolves - Bracknell Town
18:00San Rafael - Platges de Calvia
18:00Portmany - Cardassar
18:00Coria - Moralo
18:00Torina - Union Club Cartes
18:00Elche CF Ilicitano - Intercity Alicante
18:00Titograd - Podgorica
18:00Jeunesse Esch - Wiltz 71
18:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18:00Oliveirense - Covilhã
18:00Sanjoanense - Castro Daire
18:00Amarante - Coimbrões
18:00Amora - Lusitano de Evora
18:00Anadia - Joao
18:00Brito - Mondinense
18:00Trofense - Gondomar
18:00Carapinheirense - Sertanense
18:00Canelas 2010 - Lusitania Lourosa
18:00Estrela da Amadora - Clube Oriental de Lisboa
18:00GRAP - Mortágua
18:00Ideal - Real Sport Clube Queluz
18:00Oliveira do Hospital - Condeixa
18:00Aljustrelense - Olhanense
18:00Sport Benfica e Castelo Branco - Vitoria de Sernache
18:00Sport Grupo Sacavenense - Torreense
18:00Sporting Clube de Portekiz - Belenenses SAD
18:00Vianense - Braga
18:00Mačva Šabac - Napredak Kruševac
18:00Proleter Novi - Voždovac
18:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava
18:00Kolos Kovalevka - Minaj
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
18:00Oostende - Zulte Waregem
18:00Randers - SønderjyskE
18:00Rangers - Livingston
18:00Sporting de Gijón - Ponferradina
18:00Young Boys - Luzern
18:00Cádiz - Villarreal
18:15Alberite - Naxara
18:30KOZAF - des Forces Armees
18:45Waalwijk - Feyenoord
18:45RKC Waalwijk - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
19:00Altay - Giresunspor
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor
19:00Wolfsberger - Rapid Wien
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Nice - Lille (beIN SPORTS HD 4)
19:00Akhmat - FC
19:00Nice - Lille
19:30Lech Poznań - Cracovia
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
19:30Malmö - Göteborg
19:30Örebro - Helsingborgs
19:30Wolverhampton - Newcastle United
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Fiorentina - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
20:00Aarhus - Copenhagen
20:00Aalesunds - Grenland
20:00Molde - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Rosenborg
20:00Vålerenga Fotball - Kristiansund
20:00Werder Вremen - Hoffenheim
20:00Fiorentina - Udinese Calcio
20:15St.Truiden - Standard Liege (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Sint-Truidense - Standard Liège
20:15Leganés - Real Oviedo
20:15Tenerife - Espanyol
20:30Famalicão - Boavista Porto
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
20:30Getafe - Granada
21:00Deportivo Toluca - Club Tijuana
22:00Haag - Alkmaar
22:00Atlético Clube Goianiense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fluminense FutbolClub - Santos
22:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 3 HD)
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:15Arsenal - Leicester City
22:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
22:30Málaga - Mirandés
22:30Bodø-Glimt - Mjøndalen
22:45Juventus - Verona (beIN SPORTS HD 4)
22:45Juventus - Hellas Verona
23:00Vitoria Guimaraes - Braga
23:00Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
23:00Real Sociedad - Huesca
23:00Real Zaragoza - Sabadell
23:00Cremonese - Brescia Calcio
23:00Lyon - Monaco
00:15Clube Atlético Paranaense - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
00:15Sport Club Internacional - Flamengo
02:30Guadalajara - Cruz Azul
04:06Club Santos Laguna - Atlético San Luis
19:00CSKA Moskova - Arsenal Tula
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
20:00Warta Poznań - Górnik Zabrze
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Alcorcón - Mallorca
20:30Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion
20:30Brighton - WBA (S SPORT HD)
21:00Fodbold - Vejle Boldklub
21:00Norrköping - Fotboll
21:00Varbergs BoIS - Elfsborg
22:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Milan - Roma
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Gent - Genk
22:45Sochaux-Montbéliard - Amiens
23:00Burnley - Tottenham Hotspur
23:00Levante - Celta de Vigo
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:15Benfica - Belenenses
06:00Pachuca - Club Universidad Nacional
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Munich
20:55Shakhtar Donetsk - Internazionale Milano
21:00Girona - Cartagena
21:00Viking - Haugesund
22:45Barnsley - Queens Park Rangers
22:45Blackburn Rovers - Reading
22:45Brentford - Norwich City
22:45Middlesbrough - Coventry City
22:45Swansea City - Stoke City
22:45Wycombe Wanderers - Watford
23:00Atalanta - Ajax
23:00Atletico Madrid - Bull Salzburg
23:00Borussia Monchengladbach - Real Madrid
23:00Liverpool - Midtjylland
23:00Olympique de Marseille - Manchester City
23:00Porto - Olympiacos
13:00Tokyo - Kashiwa Reysol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos
13:00Vegalta Sendai - Vissel Kobe
18:00Häcken - Djurgårdens
20:00Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
20:30Osnabruck - Darmstadt 98
20:55Krasnodar - Chelsea
20:55İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
21:00Albacete Balompié - Las Palmas
21:00Castellon - Almería
21:00Espanyol - Ponferradina
22:00Preston North - Millwall
22:45Bournemouth - Bristol City
22:45Birmingham City - Huddersfield Town
22:45Derby County - Cardiff City
22:45Luton Town - Nottingham Forest
22:45Rotherham United - Sheffield Wednesday
23:00Borussia Dortmund - Zenit Saint Petersburg
23:00Club Brugge - Lazio
23:00Ferencvárosi - Dynamo Kyiv
23:00Juventus - Barcelona
23:00Manchester United - Leipzig
23:00Sevilla - Stade Rennais
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Attar - Real BamakoCANLI
21:45Delteco - Baloncesto FuenlabradaCANLI
21:45FIATC Joventut Badalona - Saski BaskoniaCANLI
21:30OpenjobMetis Varese - Virtus Granarolo BolognaCANLI
21:30Reggio Emilia - BresciaCANLI
21:30Ratiopharm - Riesen LudwigsburgCANLI
21:30Rasta Vechta - GoettingenCANLI
00:00Fuerza Regia - Plateros de Fresnillo
01:00Correcaminos UAT Victoria - Dorados de Chihuahua
01:00Corinthians - Paulo
02:10Astros de Jalisco - Soles De Mexicali
02:15Stockolmo - Olvivol Mundial
03:00Costa Caribe - Real Esteli
03:15Abejas de Guanajuato - Aguacateros De Michoacan
03:30Bufalos de Managua - Chinandega
04:10Sabios de Manizales - Condores Cundinamarca
05:00Escazu - Codea Alajuela
06:00Shandong Heroes - Foshan Long Lions
06:00TianJin Steel - Jilin Northeast Tigers
06:00Tigrillos de Antioquia - Caribbean Storm Cimarrones
07:00Koshigaya Alphas - Nagoya Fighting Eagles
08:00Nishinomiya Storks - Fukushima Firebonds
08:00Takamatsu Five Arrows - Ibaraki Robots
08:00Yamagata Wyverns - Bambitious Nara
08:05Aisin Seahorses - Toyama Grouses
08:05Akita Northern Happinets - Yokohama B-Corsairs
08:05Hiroshima Dragonflies - SAN-EN NeoPhoenix
08:05Kyoto Hannaryz - Niigata Albirex
08:05Levanga Hokkaido - Shiga Lakestars
08:05Ryukyu Golden Kings Okinawa - Shimane Susanoo Magic
08:05Shinshu Brave Warriors Nagano - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
09:00Goyang Orions - Incheon ET Land Elephants
09:00Wonju Dongbu Promy - Egis
09:00Earthfriends Tokyo Z - Sendai 89ers
09:05Osaka Evessa - Toyota Alvark Tokyo
09:05Utsunomiya Brex - Hitachi SunRockers
10:05Chiba Jets - Mitsubishi Diamond Dolphins
10:30Zhejiang Lions - Shenzhen Aviators
11:00Rain or Shine Elasto Painters - Blackwater Elite
11:00Anyang - Changwon LG Sakers
11:00Seoul SK Knights - Busan KT Sonicboom
13:00UNICS - Enisey
13:00Fenerbahçe - Socar Petkimspor
13:00Fenerbahçe Beko - Petkimspor (tivibu SPOR 2 HD)
13:45Barangay Ginebra San Miguel - Magnolia Hotshots
14:30Unicaja Málaga - Iberostar Tenerife Canarias
15:00Guangdong Southern Tigers - Fujian Quanzhou Bank
15:00Jiangsu Dragons - Liaoning Dinosaurs
15:00Gran Canaria - Obradoiro
15:00Uralmash - Runa
15:15Galatasaray Medical Park - Royal Halı Gaziantep
15:15Galatasaray - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
16:00Kupol-Rodniki - Rusichi Kursk
17:00Ratiopharm - S.Oliver
17:00Rasta Vechta - Fraport Skyliners Frankfurt
17:04Borås Basket - Norrkoping Dolphins
17:30Ormanspor - Fethiye Belediye
17:30OGM Orman - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
18:30Tromsø Storm - Asker Aliens
19:00Ammerud Basket - Baerum
19:00Fortitudo Pallacanestro Bologna - Olimpia Milano
19:30Reyer Venezia Mestre - Banco di Sardegna Sassari
19:30Moskova - Lokomotiv Kuban
20:00Mitteldeutscher - Bayern Munich
20:00Virtus Acea Roma - Consultinvest VL Libertas Pesaro
20:30Panathinaikos - Larisa Basket
20:30Real Madrid Baloncesto - Estudiantes Madrid
21:00De' Longhi Treviso Basket - Pallacanestro Cantù
21:30Pallacanestro Trieste - Enel Basket Brindisi
22:00Basket Zielona Góra - Lokomotiv Kuban
22:00Barcelona Bàsquet - MoraBanc Andorra
22:30Brose Bamberg - Riesen Ludwigsburg
22:30Giessen 46 - Goettingen
22:45Dolomiti Energia Trentino - Guerino Vanoli Basket
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Real Betis - Real Madrid Baloncesto
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:00Antwerp - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
23:15Obradoiro - Valencia
23:15Universidad Catolica de Murcia - Barcelona Bàsquet
19:00Unics Kazan - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:30Saski Baskonia - Bruixa Dor Manresa
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
23:15Estudiantes Madrid - Delteco
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac39.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac39.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.