Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac39.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
02:15İngiltere Revolution - Philadelphia UnionCANLI
02:00Carlos Mannucci - Sport HuancayoCANLI
02:00Manaus - Botafogo da ParaíbaCANLI
01:45Botafogo de Futebol e Regatas - Goiás Esporte ClubeCANLI
01:45Deportivo Cuenca - PortoviejoCANLI
01:45Alianza Petrolera - Rionegro AguilasCANLI
00:45Rocha - Club Atletico AtenasCANLI
04:00Deportivo Cali - Club Independiente Santa
05:00Club León - Club América
12:30Sunshine Coast Wanderers - Eastern Suburbs
13:00Quang Nam - Dinh
13:00Nang - Song Lam Nghe An
13:00Vicem Hai Phong - Thanh Hoa
13:30Keçiörengücü - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Keçiörengücü - Bandırmaspor
14:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
14:00Elazığspor - Kastamonuspor
14:00Dinamo-Auto Tiraspol - Sheriff Tiraspol
14:00Floresti - Sfîntul Gheorghe
14:00Ihefu - Azam
14:00Ruvu Shooting - KMC
14:00Than Quảng Ninh - Hoang Anh Gia Lai
14:30Kütahyaspor - Darıca G.Birliği (A Spor HD)
14:30Kütahyaspor - Darıca Gençlerbirliği
14:30ACSO Filiasi - U Craiova 1948
14:30Slatina - ACSF Vointa Turnu Magurele
14:30Progresul Spartac Bükreş - Rapid București
14:30Soimii Lipova - Ripensia Timisoara
14:30Viitorul Selimbar - Universitatea Cluj
15:15Hanoi T&T - Hong Linh Ha Tinh
15:30Napredak Kruševac - Zarkovo
16:00Gornik 09 Myslowice - Pogoń Imielin
16:00Šmartno 1928 - Krka
16:00Kagera Sugar - Dodoma
17:00İçel İY - Payaşspor (A Spor HD)
17:00İçel İdman Yurdu - Payasspor
17:00Deportes Iquique - Deportes La Serena
17:30Bahlinger - Schott Mainz
17:30Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardzhali
17:40Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
17:40Al-Salmiya - Khaitan Sporting Club
18:00Banga Gargždai - VMFD Zalgiris Vilnius
18:00Lija Athletic - Gżira United
18:00Tarxien Rainbows - Santa Lucía
18:25Ohud Medina - Jeel Club
18:30SalPa - Kaarinan Pojat
18:30Mikkelin Palloilijat - Kotka
18:30Musan Salama - Vaasan Palloseura
18:30Akatemia - Jaro
19:00Eskişehirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Eskişehirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Eskişehirspor - Samsunspor
19:00Oberachern - Pforzheim
19:00Rudar Velenje - Maribor
19:15Al-Merrikh - Wadi
19:30Gerasdorf - Schwechat
19:30Union La Calera - Huachipato
19:45Breda - Cambuur
19:45Eindhoven - N.E.C.
19:55Dinamo Kiev - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
19:55Zenit - Club Brugge (beIN SPORTS HD 3)
19:55Dynamo Kyiv - Juventus
19:55Zenit Saint Petersburg - Club Brugge
19:55Yarmouk Kuwait - Tadamun
19:55Burgan Sports Club - Qadsia
20:00Hoffenheim - 1846
20:00Aalen - Hessen Kassel
20:00Hunfelder - Baunatal
20:00Sportfreunde Kladow - Polar Pinguin
20:00Donau - Koma Elektra
20:00Heiligenkreuz - Weinland Gamlitz
20:00Mettersdorf - Voitsberg
20:00Allerheiligen - Deutschlandsberger
20:00Esbjerg - Hvidovre
20:00Kolding - Hobro
20:00Taastrup Fodbold Club - Ledøje-Smørum Fodbold
20:00Shrewsbury Town - Bristol Rovers
20:00Cheltenham Town - Scunthorpe United
20:00Thun - Winterthur
20:00Neuchâtel Xamax - 1900
20:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
20:00Sūduva Marijampolė - Zalgiris Kaunas
20:00Karşıyaka - Bergama Bld. (A Spor HD)
20:00Karşıyaka - Bergama Belediyespor
20:00Dynamo Dresden - Zwickau
20:00Uerdingen 05 - Wehen Wiesbaden
20:00Verl - Magdeburg
20:00Turkgucu Ataspor - Lübeck
20:00Waldhof Mannheim - Hansa Rostock
20:00Astoria Walldorf - 08 Homburg
20:00Frankfurt - Elversberg
20:00Kickers Offenbach - Giessen
20:30Neusiedl am See 1919 - Wiener Viktoria
20:30Gillingham - Portsmouth
20:30Morecambe - Mansfield Town
20:30Kriens - Grasshopper Club Zürich
20:30Chaves - Oliveirense
20:45Barmbek-Uhlenhorst - Concordia von 1907
21:00Amparo Athletico Club - Brasilis
21:00Flamengo - Sociedade Esportiva Itapirense
21:00Maua - Barcelona Esportivo Capela
21:00União Mogi das Cruzes - Mogi Das Cruzes
21:00Accrington Stanley - Fleetwood Town
21:00Blackpool - Charlton Athletic
21:00Doncaster Rovers - Ipswich Town
21:00Hull City - Wimbledon
21:00Lincoln City - Plymouth Argyle
21:00Oxford United - Milton Keynes Dons
21:00Sunderland - Crewe Alexandra
21:00Wigan Athletic - Peterborough United
21:00Barrow - Bolton Wanderers
21:00Cambridge United - Port Vale
21:00Colchester United - Forest Green Rovers
21:00Exeter City - Crawley Town
21:00Oldham Athletic - Carlisle United
21:00Stevenage - Newport County
21:00Tranmere Rovers - Leyton Orient
21:00Aberdeen - Hamilton Academical
21:30Nuneaton Town - Ives Town
21:30Scarborough Athletic - Whitby Town
21:45Flint Town United - Bala Town
21:45North Leigh - Neots Town
21:45Winchester City FutbolClub - Bristol Manor Farm
21:45Burton Albion - Rochdale
21:45Northampton Town - Swindon Town
21:45Bradford City - Walsall
21:45Grimsby Town - Harrogate Town
21:45Salford City - Southend United
21:45Chichester City - Cray Valley Paper Mills
21:45Hastings United - Three Bridges
21:45Brightlingsea Regent - Leatherhead
21:45Cheshunt - Hornchurch
21:45East Thurrock United - Horsham
21:45Enfield Town - Margate
21:45Lewes - Merstham
21:45Wingate & Finchley - Corinthian-Casuals
21:45Marske United - Ossett United
21:45Pontefract Collieries - Mossley
21:45Ramsbottom United - Kendal Town
21:45Runcorn Linnets - Tadcaster Albion
21:45Workington - Clitheroe
21:45Ashton United - Redcliffe
21:45Atherton Collieries - Bamber Bridge
21:45Basford United FutbolClub - Stafford Rangers
21:45Buxton - Mickleover Sports
21:45United of Manchester - Lancaster City
21:45Gainsborough Trinity - Stalybridge Celtic
21:45Grantham Town - Matlock Town
21:45South Shields - Morpeth Town
21:45Warrington Town - Nantwich Town
21:45Wealdstone - Chesterfield
21:45Galway United - Drogheda United
21:45San Giovanni - Murata
21:45Virtus - Folgore Falciano Calcio
21:45Bristol City - Middlesbrough
21:45Coventry City - Swansea City
21:45Huddersfield Town - Derby County
21:45Millwall - Luton Town
21:45Norwich City - Birmingham City
21:45Nottingham Forest - Rotherham United
22:00Barcelona - Ferencvaros (beIN SPORTS HD 3)
22:00Rennes - Krasnodar (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Paris Saint Germain - Manchester United (beIN SPORTS HD 2)
22:00Leipzig - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lazio - B.Dortmund (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Chelsea - Sevilla (beIN SPORTS HD 4)
22:00São José Esporte Clube - Suzano
22:00Pyramids - Horoya
22:00FC - Den Bosch
22:00O'Higgins - Curicó Unido
22:00Reading - Wycombe Wanderers
22:00ChievoVerona - Brescia Calcio
22:00Cittadella - Pordenone Calcio
22:00Ascoli Calcio 1898 - Reggiana 1919
22:00Empoli - SPAL
22:00Unione Venezia - Delfino Pescara 1936
22:00Frosinone Calcio - Virtus Entella
22:00Reggina Calcio - Cosenza Calcio
22:00Vicenza Calcio - Salernitana 1919
22:00Chelsea - Sevilla
22:00Barcelona - Ferencvárosi
22:00Paris Saint-Germain - Manchester United
22:00Leipzig - İstanbul Başakşehir
22:00Lazio - Borussia Dortmund
22:00Stade Rennais - Krasnodar
22:15Ħamrun Spartans - Birkirkara
22:15Zejtun Corinthians - Balzan
22:30América Futebol Clube Minas Gerais - Grêmio Esportivo Brasil
22:30Estoril Praia - Feirense
00:00Deportivo La Guaira - Trujillanos
01:00Tepatitlan de Morelos - Atlante
01:15Santos - Defensa (S SPORT HD)
01:15Maceio - Botafogo FC Ribeirao Preto
01:15Esporte Clube Juventude - Avaí Futebol Clube
01:15Oeste Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
01:15Club Olimpia - Delfin
01:15Santos - Defensa y Justicia
03:30River Plate - LDU Quito (S SPORT HD)
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Associação Chapecoense de Futebol
03:30Operario Ferroviario - Cruzeiro Esporte Clube
03:30Peñarol - Clube Atlético Paranaense
03:30Club Atlético River Plate - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:30Colo-Colo - Club Jorge Wilstermann
03:30São Paulo - Deportivo Binacional
03:30Nashville - Dallas
10:30Shenzhen - Tianjin Teda
12:00Vissel Kobe - Kashima Antlers
12:30Kyoto Sanga - Giravanz Kitakyushu
13:00Erokspor - Arnavutköy Bld. (A Spor HD)
13:00Albirex Niigata - Fagiano Okayama
13:00Ehime - V-Varen Nagasaki
13:00Machida Zelvia - Avispa Fukuoka
13:00United Ichihara Chiba - Zweigen Kanazawa
13:00Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija
13:00Mito HollyHock - Montedio Yamagata
13:00Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis
13:00Thespakusatsu Gunma - Ventforet Kofu
13:00Tokyo Verdy - Júbilo Iwata
13:30Giresunspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Tochigi - Ryūkyū
13:30Shonan Bellmare - Sagan Tosu
13:30Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus
14:30Dacia Unirea Brăila - Gloria Buzău
14:30Concordia Chiajna - Mioveni
14:30Metaloglobus Bucureşti - Petrolul Ploiești
14:30Axiopolis - Farul Constanța
14:30Sanmartin - Comuna Recea
14:30Brașov - Csikszereda Miercurea Ciuc
14:30Ghiroda - Poli Timisoara
14:30Husana Husi - Focsani
14:30Mostistea Ulmu - Dunărea Călărași
14:30Somuz Falticeni - Ceahlăul Piatra Neamț
14:30Viitorul Daesti - Viitorul Pandurii Targu
14:35Guangzhou Evergrande - Hebei China Fortune
15:00Tekirdağspor - Silivrispor (A Spor HD)
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Arsenal Tula
15:00Yenisey Krasnoyarsk - Spartak Moskova
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Südtirol - Carpi 1909
16:00Nizhniy Novgorod - Khimki
17:00Orenburg - Soçi
17:00Santiago Wanderers - Deportes Antofagasta
17:15Apollon Smyrni - Giannina
17:30Espanyol - Mirandés
18:00Dynamo Bryansk - Tambov
18:00Krylia Sovetov - Rotor Volgograd
18:10Narva Trans - Flora Tallinn
18:30Waalwijk - Zwolle
18:30Kajaani - MYPA
18:30Calcio Como - Pergolettese 1932
18:30Górnik Łęczna - Arka Gdynia
18:30Shinnik Yaroslavl - Akhmat
19:00Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
19:00Altınordu - Altay (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Fethiyespor - Nazilli Bld. (A Spor HD)
19:00Skive - Vendsyssel
19:00Mantova - Matelica
19:00Chrobry Głogów - Nieciecza
19:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
19:00Chertanovo Moskova - FC
19:00Veles Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
19:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
19:30Fremad Amager - Helsingør
19:30Atletico Arezzo - Calcio Padova
19:30Potenza - Teramo
19:30Alessandria Calcio 1912 - Grosseto
19:30Città di Pontedera - Calcio Lecco 1912
19:30Livorno Calcio - Novara Calcio
19:30Aurora Pro Patria 1919 - Lucchese
19:30Legnago Salus - Perugia Calcio
19:30Pesaro - Triestina Calcio
19:30Coquimbo Unido - Universidad de Concepción
19:30Hamburger - Erzgebirge
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 1)
19:55Salzburg - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 2)
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk
19:55Bull Salzburg - Lokomotiv Moskova
20:00Kaiserslautern - Ingolstadt 04
20:00Viktoria Köln - Bayern Munich
20:00Hallescher - Meppen
20:00SpVgg Unterhaching - Duisburg
20:001860 München - Saarbrucken
20:00Køge - Fredericia
20:00Eskilstuna - Trelleborgs
20:00Dalkurd - Sundsvall
20:00Degerfors - Örgryte
20:00Norrby - Halmstads
20:00Östers - Umeå
20:00Vasteras - Akropolis
20:00Lugo - Girona
20:00Ponferradina - Tenerife
20:00Las Palmas - Castellon
20:00Lecce - Cremonese
21:30Modena - FeralpiSalò
21:45Cray Wanderers - Bognor Regis Town
21:45Kingstonian - Potters Bar Town
21:45Calcio Catania - Ternana Calcio
21:45Monopoli - Bari
21:45Cardiff City - Bournemouth
21:45Queens Park Rangers - Preston North
21:45Sheffield Wednesday - Brentford
21:45Stoke City - Barnsley
21:45Watford - Blackburn Rovers
22:00Olympiakos - Marsilya (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Midtjylland - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Manchester City - Porto (beIN SPORTS HD 3)
22:00Inter - Monchenglabach (beIN SPORTS HD 4)
22:00Bayern Münih - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
22:00Ajax - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
22:00Club Universidad de Şili - Audax Italiano
22:00Ajax - Liverpool
22:00Bayern Munich - Atletico Madrid
22:00Midtjylland - Atalanta
22:00Internazionale Milano - Borussia Monchengladbach
22:00Manchester City - Porto
22:00Olympiacos - Olympique de Marseille
22:30Sabadell - Alcorcón
22:30Fuenlabrada - Logroñés
22:30Almería - Cartagena
23:00Deportivo Pereira - Tigres Futbol Club
23:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Deportes Quindío
00:30Unión Española - Cobresal
01:15Racing Club - Estudiantes (S SPORT HD)
01:15Club Nacional Montevideo - Alianza Lima
01:15Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida
02:00Equidad - Cúcuta Deportivo
03:30Vasco da Gama - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Flamengo - Junior (S SPORT HD)
03:30Club Bolívar - Club Guaraní
03:30Flamengo Regatas - Junior de Barranquilla
03:30Independiente del Valle - Barcelona Sporting Club
03:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Club Atlético Tigre
04:00Boyacá Chicó - Real Santander
04:00Envigado Fútbol Club - Once Caldas
10:30Shijiazhuang Ever Bright - Dalian
13:00Erbaaspor - Yozgatspor (A Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:35Beijing Guoan - Shandong Luneng Taishan
15:00Derince Bld. - Çankaya FK (A Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Leganés - Real Zaragoza
18:00HIFK - RoPS
18:30Honka - Lahti
18:30Mariehamn - HJK
18:30Kuopion Palloseura - Haka
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Ilves
19:00Menemenspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bucaspor - Somaspor (A Spor HD)
19:00Silkeborg - Viborg
19:55Bayer 04 Leverkusen - Nice
19:55Young Boys - Roma
19:55Dundalk - Molde
19:55Hapoel Be'er Sheva - Slavia Prague
19:55Rijeka - Real Sociedad
19:55Lech Poznań - Benfica
19:55PAOK - Omonia
19:55CSKA Sofia - Cluj
19:55Eindhoven - Granada
19:55Napoli - Alkmaar
19:55Rapid Wien - Arsenal
19:55Standard Liège - Rangers
20:00Brage - Ljungskile
20:00Jönköpings Södra - GAIS
20:00Mallorca - Albacete Balompié
20:00Real Oviedo - Rayo Vallecano
21:45Foggia Calcio - Avellino 1912
21:45Juve Stabia - Cavese
22:00Sparta Prague - Lille
22:00Celtic - Milan
22:00Slovan Liberec - Gent
22:00Dinamo Zagreb - Feyenoord
22:00Leicester City - Zorya Luhansk
22:00Ludogorets 1945 - Royal Antwerp
22:00Maccabi Tel Aviv - Karabağ
22:00Braga - Athens
22:00Tottenham Hotspur - LASK Linz
22:00Hoffenheim - Crvena Zvezda
22:00Villarreal - Sivasspor
22:00Wolfsberger - CSKA Moskova
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Málaga - Sporting de Gijón
02:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
02:00Rionegro Aguilas - Leones
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
03:30Boca Juniors - Caracas
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
04:00Patriotas - Club Independiente Santa
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
10:30Wuhan Zall - Henan Jianye
14:35Shanghai Dongya - Shanghai Shenhua
18:00Gaz Metan Mediaș - Botoșani
18:40Widzew Łódź - Belchatow
19:00Piast Gliwice - Wisła Płock
19:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
19:00Varaždin - Slaven Belupo
19:00Tychy - Jastrzębie
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
19:30Dornbirn 1913 - Horn
19:30Avusturya Wien - Avusturya Lustenau
19:30Grazer - Amstetten
19:30Juniors - Kapfenberger
19:30Lafnitz - Austria Klagenfurt
19:30Nurnberg - Karlsruher
19:30Vorwarts Steyr - Rapid Wien
19:30Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
19:30Wacker Innsbruck - Blau-Weiß Linz
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Lyngby Boldklub - Odense Boldklub
20:05CWKS Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz
21:00Universitatea Craiova - Academica Clinceni
21:30Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
21:30Stuttgart - Köln
21:45Kortrijk - Anderlecht
21:45Nottingham Forest - Derby County
21:45Arbroath - Heart of Midlothian
21:45Sassuolo Calcio - Torino
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
22:00Stade Rennais - Angers
22:00Aston Villa - Leeds United
22:00Elche - Valencia
22:30Tondela - Portimonense
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
14:00Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
01:30Club Athletico Paulistano - CorinthiansCANLI
03:15Urupan de Pando - Atletico Cordon
06:00Foshan Long Lions - Qingdao DoubleStar Eagles
06:00Shenzhen Aviators - Guangdong Southern Tigers
10:30Fujian Quanzhou Bank - Sichuan Blue Whales
10:30Jilin Northeast Tigers - Jiangsu Dragons
11:00Magnolia Hotshots - Meralco Bolts
13:00Fukushima Firebonds - Earthfriends Tokyo Z
13:00Seoul Samsung Thunders - Incheon ET Land Elephants
13:45Blackwater Elite - Alaska Aces
14:00Lokomotiv Kuban - UNICS
14:00Zenit Saint-Petersburg - Nizhny Novgorod
15:00Shanghai Dongfang Sharks - Shanxi Fenjiu Loongs
15:00Shougang Beijing Ducks - Zhejiang Golden Bulls
16:00Kayseri Basket - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
18:00Wakrah - Al-Arabi
18:30Dzūkija - Pieno žvaigždės
18:30Basket Kotka - Salon Vilpas Vikings
18:45Lakers - Sonics
19:00Ahli Manama - Manama
19:00Bahçeşehir Koleji - Partizan
19:00Levallois Metropolitans - Mornar Basket
19:15Kings - Suns
19:30Andrezieux Boutheon - USAP
19:45Sonics - Kings
20:00Barcelona Bàsquet - Delteco
20:00Zadar - Skrljevo
21:00Orchies - Mulhouse Basket
21:00Gamarde - Toulouse
21:00Vosges - Maritime Boulogne
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Saint Vallier Basket Drome
21:00Rochelle Rupella - Union Tarber Lourdes
21:00Rueil - Etoile Angers
21:00Union Basket Chartres Metropole - Caen Basket Calvados
21:00Union Rennes - Aurore de Vitre
21:00Metropole - Lorient
21:00Saint Quentin - Lille Metropole Basket
21:00BBC - Patriots Kigali
21:00Dolomiti Energia Trentino - Cedevita Olimpija
21:30Stade de Vanves - Bordeaux
21:30Vendee Challans Basket - Sables Vendee
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Bakken Bears
21:30Dijon Bourgogne - Keravnos
21:45FIATC Joventut Badalona - Reyer Venezia Mestre
21:45Joventut Badalona - Venezia (S SPORT 2 HD)
22:15Real Madrid Baloncesto - Obradoiro
23:00Moscavide - Scalipus
14:00OGM Orman - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
20:00Bursaspor - Gran Canaria (tivibu SPOR HD)
22:00Virtus Bologna - Monaco (S SPORT 2 HD)
20:00Žalgiris - Valencia
21:00Alba Berlin - Saski Baskonia
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe
21:45Crvena zvezda - CSKA Moskova
20:00Khimki - Maccabi Tel Aviv
20:30Anadolu Efes - ASVEL Lyon-Villeurbanne
21:30Bayern Munich - Olympiacos SFP Pireus
22:00Barcelona Bàsquet - Real Madrid Baloncesto
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
02:55Aleksander Vasilevski - Karina SilkinaCANLI
02:10Yuriy Maksimenko - Pavel LeonchikCANLI
01:32Miron Kudrin - Afanasy ShapochkinCANLI
01:05Kseniya Savenkava - Elizaveta ArtemenkoCANLI
00:00Maksim Akulenko - Andrey PasternakCANLI
03:00Aleksander Vasilevski - Karina Silkina
03:00Mark Pashukevich - Anastasiya Abramovich
04:00Daniil Budov - Igor Yanushkevich
05:00Yaroslav Narkevich - Roman Gumenyuk
05:00Semen Sharlay - Ekaterina Pavlenko
06:00Karina Silkina - Evgeny Rudnovsky
06:00Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
07:00Kseniya Savenkava - Elena Bairasheuskaya
07:00Anton Bondarik - Daniil Budov
07:30Denis Davydov - Diana Starovoitova
08:00Mikhail Malakhovich - Semen Sharlay
09:00Ekaterina Pavlenko - Daria Shauga
09:00Aleksey Matyush - Piotr Paliukhovich
09:00Vadim Raitsov - Gest
10:00Alexey Vatutin - Nino Serdarusic
10:00Tristan Lamasine - Peter Polansky
10:00Roman Gumenyuk - Hursan
10:00Arjun Kadhe - Siddhant Banthia
10:00Daniele Capecchi - Tristan Boyer
10:00Georgii Kravchenko - Ryan Nijboer
10:00Noguchi - Evgeny Philippov
10:05Frederico Ferreira Silva - Dmitry Popko
11:00Elizaveta Artemenko - Aleksander Vasilevski
11:00Aziz Dougaz - Matias Franco Descotte
11:00Facundo Juarez - Alibek Kachmazov
11:00Guido Ivan Justo - Martin Cuevas
11:00Alice Benvegnu - Bojana Marinkovic
11:00Yasmin Mansouri - Darja Semenistaja
11:00Zofia Podbiol - Rebeca Pereira
11:00Pemra Özgen - Cagla Buyukakcay
11:00Bianca Jolie Fernandez - Helene Scholsen
11:00Viktoriya Kanapatskaya - Lian Tran
11:30Illya Marchenko - Martin Klizan
11:30Martinez/Reyes-Varela - Molchanov/Stakhovsky
11:30Juan Pablo - Igor Trunov
12:00Roberto Marcora - Mohamed Safwat
12:00Antoine Hoang - Matteo Viola
12:00Weissborn/Cerretani - Walkow/Drzewiecki
12:00Pavel Filin - Gennady Urbanovich
12:00Kiyamov/Houkes - Connor/Fugina
12:30Fermin Tenti - Andreja Petrovic
12:30Lena Ruppert - Ines Ibbou
12:30Lisa Ponomar - Anna Ureke
12:30Marija Semenistaja - Eliessa Vanlangendonck
12:30Martyna Kubka - Yekaterina Dmitrichenko
12:30Mihaela Djakovic - Jasmine Conway
13:00Matos/Meligeni Rodrigues Alves - Zielinski/Reese
13:00Timofey Basalygo - Daniil Ichshenko
13:00Adrian Obert - Manuel Guinard
13:00Marvin Netuschil - Camilo Ugo Carabelli
13:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Rijthoven
13:00Anastasia Zakharova - Bibiane Schoofs
13:00Jana Fett - Maryna Zanevska
13:00Mertens/Sabalenka - Maleckova/Skamlova
13:00Veronika Kudermetova - Donna Vekić
13:30Julian Lenz - Juan Pablo Ficovich
13:30Fernandez/Fernandes - Vig/Sama
13:30Emil Ruusuvuori - Cameron Norrie
13:30Salvatore Caruso - Daniel Evans
14:00Elliot Benchetrit - İlkel
14:00Constant Lestienne - Tobias Kamke
14:00Glinka/Saar - Galus/Yamanaka
14:30Duje Ajdukovic - Benedikt Henning
14:30Raul Brancaccio - Sebastian Baez
14:30Timo Stodder - Khumoun Sultanov
14:30Daniela Seguel - Xinyu Wang
14:30Mariam Bolkvadze - Daria Snigur
14:30Flipkens/Schuurs - Hradecka/Klepac
14:30Elena Rybakina - Darya Kasatkina
15:00Nishikori - Pablo Andujar
15:00Marcos Giron - Luca Nardi
15:00Damir Dzumhur - Alejandro Davidovich Fokina
15:00Inglot/Qureshi - Zverev/Zverev
15:00Brown/Schnur - Galdos/Huesler
15:00Roveri Sidney/Iamachkine - Descotte/Tirante
15:00Elias Ymer - Jaume Antoni Munar Clar
15:30Daniel Masur - Gregoire Barrere
15:30Bogdan/Beslagic - Kubka/Strakhova
16:00Dayana Yastremskaya - Jennifer Brady
16:00Shuai Zhang - Karolina Muchova
16:00Korda/Nakashima - Margaroli/Sriram Balaji
16:00Dougaz/Mansouri - Ivanov/Kachmazov
16:30Corentin Moutet - Lloyd Harris
16:30Tennys Sandgren - Pierre-Hugues Herbert
16:30Lindstedt/Auger Aliassime - Purcell/Saville
16:30Anton Matusevich - Baptiste Crepatte
16:30Henri Squire - Lewie Lane
16:30Lenny Hampel - Wiskandt
17:00Lukas Lacko - Hans Rehberg
17:30Monroe/Fritz - Norrie/Evans
17:30Nielsen/Puetz - Bolelli/Gonzalez
17:30Blinkova/Kudermetova - Linette/Teichmann
18:00Brkic/Skugor - Klaasen/Mclachlan
18:00Nicolas Barrientos - Viktor Durasovic
18:30Maximilian Marterer - Mikael Torpegaard
18:30Begemann/Pel - Lenz/Maden
19:00Katerina Siniakova - Cori Gauff
19:00Nishikori/Uchiyama - Martin/Rojer
19:00Danilo Petrovic - Dennis Novak
19:00Kichenok/Niculescu - Olaru/Friedsam
19:05Jannik Sinner - James Duckworth
19:30Richard Gasquet - Alex De Minaur
19:30Mats Rosenkranz - Maxime Cressy
20:00Rehberg/Stebe - Weindl/Schnaitter
20:30Fernando Verdasco - John Millman
21:00Barbora Zahlavova Strycova - Jabeur
21:00Zizou Bergs - Albert Ramos
10:00Borna Gojo - Clarke
10:00Sebastian Ofner - Altuğ Çelikbilek
10:00Federico Delbonis - Brayden Schnur
10:00Marc-Andrea Huesler - Dustin Brown
10:00Yannick Maden - Yannick Hanfmann
10:00Zdenek Kolar - Sebastian Korda
11:00A. Behar/Escobar - Kirkin/Kirci
11:00Ivashka/Ferreira Silva - Goransson/Sitak
11:00Polansky/Popko - Galloway/Lammons
12:00Amanda Anisimova - Elise Mertens
12:00Anett Kontaveit - Sara Sorribes Tormo
12:00Elina Svitolina - Maria Sakkari
12:00Jelena Ostapenko - Petra Martic
12:00Victoria Azarenka - Barbora Krejcikova
12:00Maxime Janvier - Benjamin Bonzi
12:00Aljaz Bedene - Milos Raonic
12:00Taylor Harry Fritz - Reilly Opelka
12:00Humbert - Pablo Carreno Busta
12:00Gille/Vliegen - Arevalo/O'Mara
12:00Denis Shapovalov - Gilles Simon
12:00Egor Gerasimov - Felix Auger Aliassime
12:00Jan-Lennard Struff - Marco Cecchinato
12:00Miomir Kecmanovic - Adrian Mannarino
12:00Botic Van De Zandschulp - Ramkumar Ramanathan
12:00Glasspool/Lawson - Raja/Ramanathan
12:00Masur/Hoang - Fallert/Haerteis
13:00Voracova/Lister - Krejcikova/Siniakova
13:00Marray/Skupski - Bopanna/Middelkoop
13:00Daniell/Oswald - Altmaier/Otte
13:00Gonzalez/Skupski - Melzer/Roger-Vasselin
13:00Krawietz/Mies - Verdasco/Davidovich Fokina
13:00Kubot/Melo - Nys/Erlich
13:00Sandgren/Sharan - Marach/Pavic

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac39.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac39.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.