Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac39.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
YAYIN 1YAYIN 2YAYIN 3
Málaga - Sporting de Gijón
compressexpand
23:00Deportivo Pereira - Tigres Futbol ClubCANLI
23:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Deportes QuindíoCANLI
22:15Fuenlabrada - LogroñésCANLI
22:15Almería - CartagenaCANLI
22:00Bayern Munich - Atletico MadridCANLI
22:00Sliema Wanderers - Gudja UnitedCANLI
22:00Manchester City - Porto (beIN SPORTS HD 3)CANLI
22:00Olympiakos - Marsilya (beIN SPORTS MAX 2 HD)CANLI
22:00Midtjylland - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
22:00Inter - Monchenglabach (beIN SPORTS HD 4)CANLI
22:00Bayern Münih - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)CANLI
22:00Ajax - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)CANLI
21:45Ajax - LiverpoolCANLI
21:45Manchester City - PortoCANLI
21:45Club Universidad de Şili - Audax ItalianoCANLI
00:00Ferroviário Atlético Clube - Bangu Atlético Clube
00:00Marathón - Club Deportivo Honduras Progreso
00:00Deportivo Lara - Academia Puerto Cabello
00:30Unión Española - Cobresal
00:40Nouakchott King's - Kedia
01:00Associação Desportiva Bahia de Feira - do Gama
01:00Serranense - Uberlandia
01:00Atletico Porteno - Fuerza Amarilla
01:00Coyotes de Tlaxcala - Cimarrones de Sonora
01:00Cuiabá Esporte Clube - Paraná Clube
01:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Confianca
01:15Racing Club - Estudiantes (S SPORT HD)
01:15Club Nacional Montevideo - Alianza Lima
01:15Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida
02:00South Georgia Tormenta - England Revolution
02:00America Natal - Atlético Cajazeirense de Desportos
02:00Campinense Clube - Globo
02:00Joinville Esporte Clube - Associação Desportiva São Caetano
02:00Real De Minas - Real Sociedad Tocoa
02:00Equidad - Cúcuta Deportivo
03:00Forward Madison - North Texas
03:00Fast Clube - Atlético Acreano
03:00Independiente de La Chorrera - Antigua
03:00Carabobo - Atlético Venezuela
03:05Universidad de Guadalajara - Cancun
03:30Fortaleza - Ceará Sporting Club
03:30Flamengo - Junior (S SPORT HD)
03:30Vasco da Gama - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Club Bolívar - Club Guaraní
03:30Flamengo Regatas - Junior de Barranquilla
03:30Independiente del Valle - Barcelona Sporting Club
03:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Club Atlético Tigre
04:00Boyacá Chicó - Real Santander
04:00Envigado Fútbol Club - Once Caldas
05:00Alajuelense - Cibao
05:05Dorados de Sinaloa - Tapatio
05:06Club Tijuana - Monterrey
06:30Town Eagles - Beachside
08:00Arıs - Ekibastuzets
08:00Sdyusshor 8 Nur-Sultan - Bolat
10:30Shijiazhuang Ever Bright - Dalian
11:00Kaysar - Şahter Karağandı
11:00Ordabası - Jetısu
11:00Altay - Baykonur Kızılorda
12:00Atırau - Akademiya Ontustık
12:00Akzhayik - Kayrat Akademia
13:00Rosas - Tenisca
13:00Erbaaspor - Yozgatspor (A Spor HD)
13:00Erbaaspor - Yozgatspor A.Ş.
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor A.Ş.
13:30Tepecik Belediye Spor - 1877 Alemdağ Spor
14:00Paro United - Ugyen Academy
14:00Prey Veng - Visakha
14:00Astana - Tobol Kostanay
14:30Krasnodar - Tuapse
14:30ACA - Tong
14:35Beijing Guoan - Shandong Luneng Taishan
15:00Drava Ptuj - Mura 05
15:00Derince Bld. - Çankaya FK (A Spor HD)
15:00Derince Belediyespor - Çankaya
15:40Abha - Al-Hilal
16:00Aurora Pro Patria 1919 - Lucchese
16:00Bunyodkor - Andijan
16:00Tanzania Prisons - Simba
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Kayrat - Kaspiy
16:00İstanbulspor - Akhisar Belediyespor
17:00Dinamo Brest - Slutsk
17:15Fujairah - Baniyas
17:15Hatta Club - Wasl
17:30Leganés - Real Zaragoza
18:00HIFK - RoPS
18:00Vittoriosa Stars - Zebbug Rangers
18:00Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Sahab Club
18:05Al-Taawon - Nassr
18:30Honka - Lahti
18:30Inter Turku - Turun Palloseura
18:30Mariehamn - HJK
18:30Kuopion Palloseura - Haka
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Ilves
18:30Calcio Como - Pergolettese 1932
19:00Silkeborg - Viborg
19:00Parnu - Pärnu Vaprus
19:00Young Africans - Polisi Tanzania
19:00Bucaspor - Somaspor (A Spor HD)
19:00Menemenspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Menemen Belediyespor - Bursaspor
19:00Bucaspor - Somaspor
19:55Al-Ahli - Al-Wahda Club Mecca
19:55Young Boys - AS Roma (beIN SPORTS HD 4)
19:55Napoli - AZ Alkmaar (beIN SPORTS HD 2)
19:55Bayer 04 Leverkusen - Nice
19:55Young Boys - Roma
19:55Dundalk - Molde
19:55Hapoel Be'er Sheva - Slavia Prague
19:55Rijeka - Real Sociedad
19:55Lech Poznań - Benfica
19:55PAOK - Omonia
19:55CSKA Sofia - Cluj
19:55Eindhoven - Granada
19:55Napoli - Alkmaar
19:55Rapid Wien - Arsenal
19:55Standard Liège - Rangers
20:00Kray - Bocholt
20:00Sharjah - Al-Wahda Abu Dhabi
20:00Kolding Boldklub - Viby IF Fodbold
20:00Leioa - Langreo
20:00Brage - Ljungskile
20:00Jönköpings Södra - GAIS
20:00JAHE - Kaedi
20:00Mallorca - Albacete Balompié
20:00Real Oviedo - Rayo Vallecano
20:30Union Nettetal - SpVg Schonnebeck
20:30Teutonia St. Tonis - Monheim
20:30Angoulême - Romorantin
20:30Platges de Calvia - Menor
21:00Duisburg - Düsseldorf West
21:00St.Margarethen - Ritzing
21:00Associação Atlética Portuguesa - Cascavel
21:00Novorizontino - Caxias
21:00Potiguar - Associação Olímpica de Itabaiana
21:00Vitoria - Goiania
21:00Llagostera - Gimnàstic de Tarragona
21:00Al-Ittihad Al-Sakndary - Arab Contractors
21:30Afogados da Ingazeıra - Guarany de Sobral
21:30Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda - Mirassol Futebol Clube
21:45Foggia Calcio - Avellino 1912
21:45Juve Stabia - Cavese
22:00Operario - Águia Negra
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00Sparta Prag - Lille (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Leicester City - Zory Luhansk (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Celtic - AC Milan (beIN SPORTS HD 2)
22:00Sparta Prague - Lille
22:00Celtic - Milan
22:00Slovan Liberec - Gent
22:00Dinamo Zagreb - Feyenoord
22:00Leicester City - Zorya Luhansk
22:00Ludogorets 1945 - Royal Antwerp
22:00Maccabi Tel Aviv - Karabağ
22:00Braga - Athens
22:00Tottenham Hotspur - LASK Linz
22:00Hoffenheim - Crvena Zvezda
22:00Villarreal - Sivasspor
22:00Wolfsberger - CSKA Moskova
22:15Stjarnan - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
22:30Málaga - Sporting de Gijón
22:40Sahel Mauritania - Garde Nationale
23:00Clube Nautico Marcilio Dias - San Luis
00:00Goianésia Esporte Clube - Real Noroeste Capixaba
00:00Branco Sport Club - Bragantino clube Do Para
00:00Platense Puerto Cortes - Vida
01:00Villa Nova - Brasiliense Futebol Clube
01:00Club Atletico Atenas - Albion Montevideo
02:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
02:00Rionegro Aguilas - Leones
03:00Alebrijes de Oaxaca - Club Celaya
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
03:30Boca Juniors - Caracas
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
04:00Patriotas - Club Independiente Santa
05:05Venados - Correcaminos
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
10:30Wuhan Zall - Henan Jianye
13:00Suwon Samsung Bluewings - Seongnam Ilhwa Chunma
14:35Shanghai Dongya - Shanghai Shenhua
16:00Sesvete - Orijent
17:15Jazira Club - Dhafra Club
17:15Khor Fakkan - Nasr Dubai
17:40Al-Qadisiyah - Dhamk
18:00Gaz Metan Mediaș - Botoșani
18:05Al-Raed - Shabab Riyadh
18:40Widzew Łódź - Belchatow
19:00Piast Gliwice - Wisła Płock
19:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
19:00Varaždin - Slaven Belupo
19:00Tychy - Jastrzębie
19:30Dornbirn 1913 - Horn
19:30Avusturya Wien - Avusturya Lustenau
19:30Grazer - Amstetten
19:30Juniors - Kapfenberger
19:30Lafnitz - Austria Klagenfurt
19:30Vorwarts Steyr - Rapid Wien
19:30Wacker Innsbruck - Blau-Weiß Linz
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
19:30Nurnberg - Karlsruher
19:30Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
19:45Utrecht - FC
19:45Volendam - Dordrecht
19:45Maastricht - Ajax
19:45N.E.C. - Ahead Eagles
19:45Telstar - Helmond Sport
19:55Al-Faisaly Harmah - Al-Batin
20:00Kasımpaşa - Göztepe
20:00Zwickau - Turkgucu Ataspor
20:00Ajman Club - Ittihad Kalba
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Ain
20:00Hellerup - Brønshøj
20:00Roskilde - Skovshoved
20:00Silkeborg KFUM - Tjørring
20:00Trarza - Tevragh-Zeina
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Lyngby Boldklub - Odense Boldklub
20:05CWKS Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz
21:00KMSK Deinze - Westerlo
21:00Kriens - Thun
21:00Universitatea Craiova - Academica Clinceni
21:30Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
21:30Stuttgart - Köln
21:45Connah's Quay - Newtown
21:45Derry City - Shelbourne
21:45Kortrijk - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Nottingham Forest - Derby County (beIN SPORTS HD 2)
21:45Sassuolo - Torino (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:45Kortrijk - Anderlecht
21:45Nottingham Forest - Derby County
21:45Arbroath - Heart of Midlothian
21:45Sassuolo Calcio - Torino
22:00Almere City - Breda
22:00Graafschap - Eindhoven
22:00Den Bosch - Excelsior
22:00Eindhoven - Alkmaar
22:00Cambuur - Roda JC Kerkrade
22:00Rennes - Angers (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
22:00Empoli - Pisa 1909
22:00Stade Rennais - Angers
22:00Aston Villa - Leeds United
22:00Elche - Valencia
22:30Tondela - Portimonense
22:40Nouadhibou - ASAC Concorde
03:30Nashville - İngiltere Revolution
03:30Puebla - Club León
03:40Barranquilla - Unión Magdalena
08:00Seoul - Gangwon
08:00Montedio Yamagata - Tokyo Verdy
08:00Zweigen Kanazawa - Fagiano Okayama
08:00Consadole Sapporo - Yokohama
08:00Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
08:00Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
08:00SKA-Khabarovsk - Chertanovo Moskova
09:00Tokyo - Yokohama F. Marinos
10:00Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
10:30Guangzhou R&F - Qingdao Hainiu
10:30Incheon United - Busan IPark
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Resita
11:00Poli Timisoara - Slatina
11:00Aerostar Bacau - Comuna Recea
11:00Metaloglobus Bucureşti - Csikszereda Miercurea Ciuc
11:00Gloria Buzău - Viitorul Pandurii Targu
11:00Unirea Slobozia - Dunărea Călărași
11:00Pandurii Targu - Ripensia Timisoara
11:00Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
11:30Concordia Chiajna - Farul Constanța
13:00Boldklubben 1908 - Taastrup Fodbold Club
13:00Gentofte-Vangede - Roskilde Boldklub af 1906
13:00Viljandi Tulevik - Tammeka Tartu
13:00Legion Tallinna - Tallinna Kalev
13:00Badajoz - Don Benito
13:00Extremadura - Villarrubia
13:00Rayo Majadahonda - Atlético Baleares
13:00Talavera - Melilla
13:00Villanovense - Estudiantes de Mérida
13:00Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Rosas
13:00Villarrobledo - Socuéllamos
13:00Internacional de Madrid - Atlético Madrid B
13:00Real Madrid C.F. - Getafe CF
13:00Poblense - San Sebastián de los Reyes
13:00Villarreal CF - Levante UD B
13:00Krasnodar - Dynamo Bryansk
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:40Korona Kielce - Stomil Olsztyn
14:00Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
14:00Oure - Dalum
14:00Sydvest 05 - Brabrand
14:00Vanløse - Nykøbing
14:00Allerød - Greve Fodbold
14:00Karlslunde - Ballerup-Skovlunde Fodbold
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - Skjold Birkerød
14:00OKS - Tarup-Paarup
14:00Vejlby-Risskov Idrætsklub - Skjold Sæby
14:00Garbarnia Kraków - Hutnik Nowa Huta
14:00Batrana Doamna - Chindia Targoviste
14:00Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
14:00Hamburger - Würzburger Kickers
14:00Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth
14:00Darmstadt 98 - Pauli
14:00Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik Ivanovo
14:00Orenburg - Yenisey Krasnoyarsk
14:00Osasuna - Athletic Bilbao
14:00Dynamo Moskova - Soçi
14:15Lyseng - Djursland
14:30Watford - Bournemouth (beIN SPORTS HD 2)
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
14:30Gorodeya - Smolevichi
14:30KFUM BK Roskilde - Hillerod
14:30Hedensted - Varde
14:30Watford - Bournemouth
14:30West Ham United - Manchester City
14:35Jiangsu Sainty - Chongqing Lifan
15:00Magdeburg - Wehen Wiesbaden
15:00Hansa Rostock - Viktoria Köln
15:00Ingolstadt 04 - Dynamo Dresden
15:00Duisburg - Uerdingen 05
15:00Meppen - Kaiserslautern
15:00Lübeck - Hallescher
15:00Aarhus Fremad - B.93 Copenhagen
15:00Jammerbugt - Holbæk B&I
15:00Middelfart G&BK - Holstebro
15:00Næsby - Boldklubben Frem
15:00Monza Brianza 1912 - ChievoVerona
15:00Aarhus Fremad - Norresundby
15:00Virtus Entella - Unione Venezia
15:00Marienlyst - Ringkøbing
15:00SPAL - Vicenza Calcio
15:00Herlev - Otterup B&IK
15:00Salernitana 1919 - Ascoli Calcio 1898
15:00Herning Fremad - Kjellerup
15:00Akron Tolyatti - Neftekhimik Nizhnekamsk
15:00Ishoj - Fremad Valby
15:00Kfums Boldklub - Frederikssund
15:00Koge Nord - Boldklubben Union
15:00Odder - B-1913
15:00Tarnby - Avedøre
15:00Gillingham - Fleetwood Town
15:00Exeter City - Scunthorpe United
15:00Åsane Fotball - KFUM
15:00Strømmen - Raufoss
15:30Aarhus - Thisted
15:30Skra Czestochowa - Katowice
15:45Budapest - Várda
16:00Gaziantep - Konyaspor
16:00Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:00Caen - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
16:00Atalanta - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Häcken - Mjällby
16:00Djurgårdens - Sirius Fotboll
16:00Volgar Astrakhan - Spartak Moskova
16:00Istra 1961 - Osijek
16:00Hajduk Split - Hrvatski Dragovoljac
16:00Kustosja - Međimurje
16:00Opatija - Dugopolje
16:00Rudeš - Cibalia
16:00Solin - Dubrava
16:00Apollon Limassol - Salamis Famagusta
16:00Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań
16:00Atalanta - Sampdoria
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
16:30BATE Borisov - Vitebsk
16:30Bala Town - Cardiff Metropolitan University
16:30Cefn Druids - Barry Town
16:30Pen-y-Bont - Flint Town United
16:30New Saints - Haverfordwest County
16:30Baroka - Maritzburg United
16:30Bloemfontein Celtic - Lamontville Golden Arrows
16:30Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns
16:30Jerv - Oygarden
16:30HamKam - Sogndal Fotball
16:30Stjørdals-Blink - Tromsø
16:30Toppfotball - Ranheim Fotball
16:30Mainz 05 - Borussia Monchengladbach
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
16:30Leipzig - Hertha
16:30Union Berlin - Freiburg
16:30Zenit Saint Petersburg - Rubin Kazan
16:45Celje - Gorica
17:00Grimsby Town - Carlisle United
17:00Morecambe - Forest Green Rovers
17:00Oldham Athletic - Port Vale
17:00Salford City - Crawley Town
17:00Stevenage - Leyton Orient
17:00Tranmere Rovers - Southend United
17:00Dorchester Town - Salisbury City
17:00Farnborough - Beaconsfield
17:00Swindon Supermarine - Truro City
17:00Tiverton Town - Walton Casuals
17:00Yate Town - Poole Town
17:00Alvechurch - Needham Market
17:00Bromsgrove - Hitchin Town
17:00Coalville Town - Rushden & Diamonds
17:00Lowestoft Town - Stratford Town
17:00Peterborough Sports - Ives Town
17:00Redditch United - Nuneaton Town
17:00Royston Town - Hednesford Town
17:00Rushall Olympic - Kings Langley
17:00Tamworth - Biggleswade Town
17:00Chelmsford City - Maidstone United
17:00Ebbsfleet United - Hungerford Town
17:00Hornchurch - Horsham
17:00Bognor Regis Town - Margate
17:00Brightlingsea Regent - Folkestone Invicta
17:00Carshalton Athletic - Enfield Town
17:00Cheshunt - Kingstonian
17:00Corinthian-Casuals - Leatherhead
17:00East Thurrock United - Worthing
17:00Merstham - Potters Bar Town
17:00Bamber Bridge - Buxton
17:00Matlock Town - Scarborough Athletic
17:00Mickleover Sports - Grantham Town
17:00Morpeth Town - Ashton United
17:00Redcliffe - Gainsborough Trinity
17:00Stalybridge Celtic - Basford United FutbolClub
17:00Witton Albion - Atherton Collieries
17:00Blyth Spartans - Southport
17:00Boston United - Telford United
17:00Chorley - Kidderminster Harriers
17:00Gateshead - Gloucester City
17:00Hereford - York City
17:00Bray Wanderers - Galway United
17:00Drogheda United - Wexford Gençlers
17:00Dumbarton - Clyde
17:00East Fife - Montrose
17:00Falkirk - Forfar Athletic
17:00Partick Thistle - Airdrie United
17:00Peterhead - Cove Rangers
17:00Annan Athletic - Stranraer
17:00Edinburgh City - Cowdenbeath
17:00Elgin City - Brechin City
17:00Queen's Park - Albion Rovers
17:00Stenhousemuir - Stirling Albion
17:00Ballymena United - Linfield
17:00Carrick Rangers - Larne
17:00Crusaders - Cliftonville
17:00Dungannon Swifts - Warrenpoint Town
17:00Glentoran Belfast United - Glenavon
17:00Portadown - Coleraine
17:00Dynamo Kyiv - Oleksandriya
17:00Olimpik - Desna Chernihiv
17:00Cardiff City - Middlesbrough (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
17:00Bristol City - Swansea City
17:00Cardiff City - Middlesbrough
17:00Coventry City - Blackburn Rovers
17:00Huddersfield Town - Preston North
17:00Millwall - Barnsley
17:00Norwich City - Wycombe Wanderers
17:00Queens Park Rangers - Birmingham City
17:00Reading - Rotherham United
17:00Sheffield Wednesday - Luton Town
17:00Stoke City - Brentford
17:00Alloa Athletic - Dunfermline Athletic
17:00Dundee - Greenock Morton
17:00Inverness - United
17:00Queen of the South - Raith Rovers
17:00Motherwell - Ross County
17:00Johnstone - Dundee United
17:00Mirren - Hamilton Academical
17:00Delfino Pescara 1936 - Frosinone Calcio
17:00Chaika Peschanokopskoye - Nizhniy Novgorod
17:00Fakel Voronezh - Krylia Sovetov
17:00Torpedo Moskova - Alania Vladikavkaz
17:00Veles Moskova - Tom Tomsk
17:00Aldershot Town - Woking
17:00Banbury United - Bury Town
17:00Bath City - Havant & Waterlooville
17:00Boreham Wood - Wimborne Town
17:00Brackley Town - Marske United
17:00Canvey Island - Cray Wanderers
17:00Chester - Marine
17:00Concord Rangers - Chippenham Town
17:00Fulham - Crystal Palace
17:00Dagenham & Redbridge - Hartley Wintney
17:00Barcelona - Real Madrid
17:00Darlington - Cambridge City
17:00Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet
17:00Eastleigh - Weston-super-Mare
17:00United of Manchester - Guiseley
17:00Hemel Hempstead Town - Hampton & Richmond Borough
17:00Ilkeston - Hartlepool United
17:00King's Lynn Town - Notts County
17:00Leiston - Barnet
17:00Maidenhead United - Cray Valley Paper Mills
17:00Maldon & Tiptree - Haringey Borough
17:00Solihull Moors - Wrexham
17:00South Shields - Halifax Town
17:00Stafford Rangers - Skelmersdale United
17:00Stockport County - Chesterfield
17:00Sutton United - Bromley
17:00Tonbridge Angels - Taunton Town
17:00Wealdstone - Hayes & Yeading United
17:00Weymouth - Oxford City
17:00Yeovil Town - Dover Athletic
17:00Accrington Stanley - Bristol Rovers
17:00Blackpool - Milton Keynes Dons
17:00Burton Albion - Wimbledon
17:00Doncaster Rovers - Crewe Alexandra
17:00Hull City - Peterborough United
17:00Lincoln City - Ipswich Town
17:00Northampton Town - Charlton Athletic
17:00Oxford United - Swindon Town
17:00Shrewsbury Town - Rochdale
17:00Sunderland - Portsmouth
17:00Wigan Athletic - Plymouth Argyle
17:00Barrow - Walsall
17:00Bradford City - Newport County
17:00Cambridge United - Bolton Wanderers
17:00Cheltenham Town - Mansfield Town
17:00Colchester United - Harrogate Town
17:15Eupen - Mechelen
17:30VVV-Venlo - Ajax
17:30Nacional da Madeira - Paços de Ferreira
17:30Deportivo Alavés B - Arenas Club de Getxo
17:30VVV Venlo - Ajax (tivibu SPOR 3 HD)
17:40Ettifaq Dammam - Ain Al-Atawlah
17:45Tsarsko Selo Sofia - Lokomotiv Plovdiv
18:00Austria Wien - Bull Salzburg
18:00Rheindorf Altach - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
18:00Ried - Sturm Graz
18:00Paksi - Budapest Honvéd
18:00Motor Lublin - Bytovia Bytów
18:00Olimpia Elbląg - Gornik Polkowice
18:00Nitra - Zemplín Michalovce
18:00Spartak Trnava - AS Trenčín
18:00Pohronie - Senica
18:00Ružomberok - MŠK Žilina
18:00ŠKF Sereď - ViOn Zlaté Moravce
18:00Lorient - Marsilya (beIN SPORTS HD 4)
18:00Lorient - Olympique de Marseille
18:05Lokomotiva - Hajduk Split
18:30Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
18:30Dinamo Minsk - Belshina Bobruisk
18:30Halmstads - Vasteras
18:30Örgryte - Östers
18:301900 - Stade Lausanne-Ouchy
18:30Ermis Aradippou - Larnaca
19:00Erzurumspor - Galatasaray
19:00İstanbul Başakşehir - Antalyaspor
19:00Cape Town City - Chippa United
19:00Sligo Rovers - Cork City
19:00Winterthur - Chiasso
19:00Radomiak Radom - ŁKS Łódź
19:001925 Kalisz - Stal Rzeszów
19:00Znicz Pruszków - Pogon
19:00Maribor - Koper
19:00Genoa - Inter (beIN SPORTS HD 3)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Brøndby - Midtjylland
19:00Start - Sandefjord Fotball
19:00Genoa - Internazionale Milano
19:00Krasnodar - Spartak Moskova
19:00Lokomotiv Moskova - Rotor Volgograd
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
19:30Cercle Brugge - Royal Mouscron-Péruwelz
19:30Borussia Dortmund - Schalke 04
19:30Manchester United - Chelsea
19:30Sevilla - Eibar
19:45Utrecht - Twente
20:00Santa Clara - Sporting Lisbon
20:00Lugano - Gallen
20:00Vaduz - Zürich
21:00Zwolle - Willem
21:00Pogoń Szczecin - Legia Warsaw
21:30Brann - Stabæk Fotball
21:45Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
21:45Oud-Heverlee Leuven - Club Brugge
21:45Lazio - Bologna 1909
22:00Heerenveen - Emmen
22:00PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
22:00Paris Saint-Germain - Dijon
22:00Liverpool - Sheffield United
22:00Atletico Madrid - Real Betis
22:30Inter Miami - Orlando City Soccer Club
22:30Porto - Vicente
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
23:00Atlanta United - United
01:00Ceará Sporting Club - Coritiba Foot Ball Club
01:00Querétaro - Club Necaxa
02:30Chicago Fire Soccer Club - York Red Bulls
02:30Cincinnati - Minnesota United
02:30York City - Montreal Impact
02:30Philadelphia Union - Toronto
03:00Houston Dynamo - Columbus Crew
03:00Tigres de la UANL - Juarez
04:00Clube Atlético Mineiro - Sport Club do Recife
04:30Real Salt Lake - Dallas
05:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
05:00Club América - Atlas
05:00Mazatlan - Monterrey
08:00Sagan Tosu - Shonan Bellmare
13:30Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
14:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
14:00Real Valladolid - Deportivo Alavés
14:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Tambov
14:15Fortuna Sittard - Groningen
14:30Cagliari - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
14:30Cagliari Calcio - Krotone
15:00Lens - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
15:00Aberdeen - Celtic
15:00Lens - Nantes
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
15:30Heidenheim - Osnabruck
15:30Sandhausen - Paderborn 07
15:30Bochum - Erzgebirge
15:30Royal Antwerp - Beerschot Wilrijk
16:00Alanyaspor - Fatih Karagümrük
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
16:00Horsens - Nordsjælland
16:30Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
16:30Vitesse - Eindhoven
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Swarovski Tirol - Hartberg
16:30Vitesse - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:30Kalmar - Falkenbergs
16:30Östersunds - Hammarby
16:30Rostov - Khimki
17:00Raków Częstochowa - Stal Mielec
17:00Montpellier - Reims (beIN SPORTS HD 4)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:00Benevento - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
17:00Cosenza Calcio - Lecce
17:00Girondins de Bordeaux - Nîmes Olympique
17:00Metz - Saint-Étienne
17:00Montpellier - Stade de Reims
17:00Stade Brestois 29 - Strasbourg
17:00Southampton - Everton
17:00Benevento Calcio - Napoli
17:00Parma - Spezia Calcio
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
17:30Wolfsburg - Arminia Вielefeld
18:00Moreirense - Marítimo
18:00Farense - Ave
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
18:00Oostende - Zulte Waregem
18:00Randers - SønderjyskE
18:00Rangers - Livingston
18:00Young Boys - Luzern
18:00Basel - Lausanne-Sport
18:00Sion - Servette
18:00Cádiz - Villarreal
18:45Waalwijk - Feyenoord
18:45RKC Waalwijk - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor
19:00Wolfsberger - Rapid Wien
19:00Nice - Lille (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Nice - Lille
19:00Akhmat - FC
19:30Lech Poznań - Cracovia
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
19:30Malmö - Göteborg
19:30Örebro - Helsingborgs
19:30Wolverhampton - Newcastle United
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Fiorentina - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
20:00Aarhus - Copenhagen
20:00Aalesunds - Grenland
20:00Molde - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Rosenborg
20:00Vålerenga Fotball - Kristiansund
20:00Werder Вremen - Hoffenheim
20:00Fiorentina - Udinese Calcio
20:15St.Truiden - Standard Liege (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Sint-Truidense - Standard Liège
20:30Famalicão - Boavista Porto
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
20:30Getafe - Granada
21:00Deportivo Toluca - Club Tijuana
22:00Haag - Alkmaar
22:00Atlético Clube Goianiense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fluminense FutbolClub - Santos
22:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 3 HD)
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:15Arsenal - Leicester City
22:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
22:30Bodø-Glimt - Mjøndalen
22:45Juventus - Verona (beIN SPORTS HD 4)
22:45R. Charleroi - Waasland-Beveren
22:45Juventus - Hellas Verona
23:00Real Sociedad - Huesca
23:00Vitoria Guimaraes - Braga
23:00Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
23:00Cremonese - Brescia Calcio
23:00Lyon - Monaco
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
23:50Hornets - TimberwolvesCANLI
22:00Virtus Bologna - Monaco (S SPORT 2 HD)CANLI
03:15Atletico Cordon - Urupan de Pando
07:00Foshan Long Lions - Jiangsu Dragons
07:30Zhejiang Golden Bulls - Shanxi Fenjiu Loongs
11:00Talk 'N Text Tropang Texters - Blackwater Elite
13:00Busan KT Sonicboom - Anyang
13:45Alaska Aces - Rain or Shine Elasto Painters
14:35Shanghai Dongfang Sharks - Sichuan Blue Whales
15:00Shougang Beijing Ducks - Shenzhen Aviators
18:00Avtodor - Astana
20:00Žalgiris - Valencia
20:00Zalgiris Kaunas - Valencia Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
21:15Asker Aliens - Ammerud Basket
21:45Crvena zvezda - CSKA Moskova
21:45Kızılyıldız - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 4)
20:00Khimki - Maccabi Tel Aviv
21:30Bayern Munich - Olympiacos SFP Pireus
21:30Bayern Münih - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
22:00Barcelona Bàsquet - Real Madrid Baloncesto
22:00Barcelona - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
13:00Bursaspor - Tofaş (tivibu SPOR HD)
15:15Afyon Bld. - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
17:30Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Bruixa Dor Manresa - Real Betis
19:00Valencia - Basket Zaragoza 2002
20:00Büyükçekmece - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
21:45Delteco - Baloncesto Fuenlabrada
21:45FIATC Joventut Badalona - Saski Baskonia
13:00Fenerbahçe Beko - Petkimspor (tivibu SPOR 2 HD)
14:30Unicaja Málaga - Iberostar Tenerife Canarias
15:00Gran Canaria - Obradoiro
15:15Galatasaray - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30OGM Orman - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Burgos - Universidad Catolica de Murcia
20:30Real Madrid Baloncesto - Estudiantes Madrid
22:00Barcelona Bàsquet - MoraBanc Andorra
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
23:30Kirill Davydov - Giorgio BindaCANLI
23:19Alexander Tishin - Sergey NovikovCANLI
23:10Anney Laska - Gennady UrbanovichCANLI
23:10Kseniya Savenkava - Elizaveta ArtemenkoCANLI
23:05Nikita Egorov - Vyacheslav KudryavtsevCANLI
22:50Paunova/Romanyuk - Gurianova/EnaleevaCANLI
22:30Anton Bezkorovayniy - Alexander ZamorokoCANLI
22:10Andrey Sokolov - Magomed ZugumovCANLI
00:30Astra Sharma - Francesca Di Lorenzo
01:30Marie Benoit - Marta Kostyuk
01:30Blake Bayldon - Adam Taylor
01:40Caty McNally - Emma Navarro
01:40Renata Zarazua - Usue Maitane Arconada
02:30Scott Puodziunas - Tu
03:45Alexander Babanine - Joshua Ryan
03:45Jeremy - Tomislav Edward Papac
04:00Bojana Marinkov - Renee McBryde
06:15Jayden Court - Sach
06:15Grace Schumacher - Teodora Jovic
06:30Corey Gaal - Blazo N Djurovic
07:30Calum Puttergill - Edward Winter
08:45Lara Walker - Cyan
08:45Nathan Boniel - Jiayang Dong
10:00Shintaro Mochizuki - Noguchi
10:05Flavio Cobolli - Ivan Gakhov
11:00Martin Klizan - Roberto Marcora
11:00Galloway/Lammons - Goransson/Sitak
11:00Molchanov/Stakhovsky - Zielinski/Reese
11:00Aziz Dougaz - Oleksandr Ovcharenko
11:00Kristjan Tamm - Daniil Glinka
11:00Tomas Lipovsek Puches - Vladimir Ivanov
11:00Anna Kubareva - Darja Semenistaja
11:00Eliessa Vanlangendonck - Maria Lourdes Carle
11:05Harmony - Harriet Dart
11:05Ludmilla Samsonova - Francesca Jones
11:05Joanna Garland - Dasha Ivanova
11:05Katie Boulter - Zhibek Kulambayeva
11:30Jose Francisco Vidal Azorín - Gijs Brouwer
11:30Marek Gengel - Dusty Boyer
11:35Marko Miladinovic - Vladyslav Orlov
12:30Dmitry Popko - Jaume Antoni Munar Clar
13:00Nino Serdarusic - Mackenzie Mcdonald
13:00Doumbia/Reboul - Sabanov/Sabanov
13:05Jabeur - Jelena Ostapenko
14:00Ilya Ivashka - İlkel
14:30Cori Gauff - Aryna Sabalenka
15:00A. Behar/Escobar - Gabashvili/Janvier
16:00Karolina Muchova - Elise Mertens
19:00Veronika Kudermetova - Karolina Pliskova
20:30Jennifer Brady - Darya Kasatkina
10:00Borna Gojo - Sebastian Ofner
12:00Jason Jung - Benjamin Bonzi

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac39.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac39.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.