Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac39.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
spor SMART 20. Kanal HD
compressexpand
09:55Gladiators - VikingsCANLI
09:45Merseyside - BVBCANLI
09:00PGAFKSiT - KBGU NalchikCANLI
08:03Bastion Minsk - Energetik MinskCANLI
08:00Honiara City - Solomon WarriorsCANLI
10:30Shenzhen - Tianjin Teda
11:00Kızıljar - Taraz
11:00Cong An Nhan - Trieu Minh
11:00Chi Minh City - Dinh
11:00Dong - Kon
11:00Vinh Long - Binh Thuan
11:00Huda Hue - FC
11:30TTBD Phu Dong - Vietnam
11:30TDCS Dong Thap - XSKT Can Tho
11:45ACDC - Banbueng
11:45Kabinburi - Pattaya Discovery United
11:45Kanjanapat Group - Thong
11:45KohKwang - Royal Thai Fleet
11:45Mahasarakham United - Khonkaen Mordindang
11:45Muang Loei United - Udon United
11:45Muangkan United - Saraburi United
11:45Northern Tak United - Nan
11:45Rayong United - Kaeo City
11:45Samut Songkhram - Pathumthani Üniversitesi
11:45Thonburi United - Royal Thai Army
12:00Chiangrai Larnna - Kamphaeng Phet
12:00Grakcu Sai Mai United - Kasem Bundit Üniversitesi
12:00Hin City - Thawi Watthana Samut Sakhon
12:00Inter Bangkok - Siam
12:00Muangnont Bankunmae - Bangkok
12:00Surat Thani - Phattalung
12:00Surin Sugar - Nakhon Ratchasima United
12:00Ubon Kruanapat - Yasothon
12:00Tuan Tu Phu - Dinh
12:00Vissel Kobe - Kashima Antlers
12:00Gold Coast United - Gold Coast Knights
12:00Force - Samut Prakan Customs United
12:00Assumption United - Bang Pa-in Ayutthaya
12:00Chamchuri United - Prime Bangkok
12:30Brisbane City - Peninsula Power FutbolClub
12:30Kyoto Sanga - Giravanz Kitakyushu
12:30Dong Nai - Tien Giang
13:00Qaradağ - Keshla
13:00Dynamo II Brest - Slutsk
13:00Merani Martvili - Shevardeni-1906 Tbilisi
13:00Kataller Toyama - Vanraure Hachinohe
13:00Albirex Niigata - Fagiano Okayama
13:00Ehime - V-Varen Nagasaki
13:00Machida Zelvia - Avispa Fukuoka
13:00United Ichihara Chiba - Zweigen Kanazawa
13:00Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija
13:00Mito HollyHock - Montedio Yamagata
13:00Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis
13:00Thespakusatsu Gunma - Ventforet Kofu
13:00Tokyo Verdy - Júbilo Iwata
13:00Marines Eureka - Chanthaburi
13:00Rajpracha - Singha GB Kanchanaburi
13:00Đồng Tâm Long An - Mang Fico Tay Ninh
13:00Erokspor - Arnavutköy Bld. (A Spor HD)
13:00Erok Spor - Arnavutköy Belediyesi
13:30Tochigi - Ryūkyū
13:30Jelgava - Ventspils
13:30Shonan Bellmare - Sagan Tosu
13:30Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus
13:30Budaörsi - Aqvital Csakvar
13:30Giresunspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Giresunspor - Adanaspor
13:30Muğlaspor - Kızılcabölükspor
14:00Druk Stars - Thimphu City
14:00Naga World - Phnom Penh Crown
14:00Spartaks Jurmala - Liepāja
14:00Codru Lozova - Dacia Buiucani
14:00Pahtakor Taşkent - Sogdiana Cizzak
14:00Legia Warsaw - Legionovia Legionowo
14:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Al-Shorta Damascus
14:00Al-Jaish Damascus - Al-Ittihad SC Aleppo
14:00Al-Karamah - Harjaleh
14:00Al-Sahel Tartus - Al-Wathba
14:00Al-Talia - Jableh
14:00Hurriya - Al-Wahda SC Damascus
14:00Hutteen - Tishreen
14:00Lamphun Warrior - Kwae
14:00Nonthaburi United - North Bangkok Üniversitesi
14:00Ahal - Energetik Mary
14:00Altyn Asyr - Asgabat
14:00Veles Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
14:00Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Kırklarelispor
14:00Çorum Belediyespor - Niğde Belediyespor
14:00Gümüşhanespor - Sancaktepe Belediyespor
14:00Hacettepe - Kahramanmaraşspor
14:00Karacabey Belediyespor - Belediye Vanspor
14:00Mamak - Eyüpspor
14:00Manisa - Ergene Velimeşe Spor
14:00Pendikspor - Konyaspor 1922
14:00Sakaryaspor - Pazarspor
14:00Sarıyer - Ankara Demirspor
14:00Serik Belediyespor - Turgutluspor
14:00Utaş Uşakspor - Erzincanspor
14:00Zonguldak Kömürspor - Amedspor
14:30Dacia Unirea Brăila - Gloria Buzău
14:30Concordia Chiajna - Mioveni
14:30Metaloglobus Bucureşti - Petrolul Ploiești
14:30Axiopolis - Farul Constanța
14:30Sanmartin - Comuna Recea
14:30Brașov - Csikszereda Miercurea Ciuc
14:30Ghiroda - Poli Timisoara
14:30Husana Husi - Focsani
14:30Mostistea Ulmu - Dunărea Călărași
14:30Somuz Falticeni - Ceahlăul Piatra Neamț
14:30Viitorul Daesti - Viitorul Pandurii Targu
14:30Chachoengsao - Bankhai United
14:3068 Yeni Aksarayspor - Malatya Yeşilyurt
14:35Guangzhou Evergrande - Hebei China Fortune
15:00Minsk - Slavia-Mozyr
15:00Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja
15:00Podgorica - Jezero Plav
15:00Grbalj - Arsenal Tivat
15:00Petrovac - Dečić
15:00Aris Limassol - Ethnikos Achna
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Arsenal Tula
15:00Ballkani - Drita
15:00Yenisey Krasnoyarsk - Spartak Moskova
15:00Feronikeli - Prishtina
15:00Gjilani - Trepca 89
15:00Mačva Šabac - Metalac Gornji Milanovac
15:00Krystal Kherson - Hirnyk-Sport Komsomolsk
15:00Obolon Kyiv - Agrobiznes Volochisk
15:00Prykarpatye - Nyva Ternopil
15:00VPK-Agro Magdalinovka - Chornomorets Odesa
15:00Mykolaiv - Veres Rivne
15:00Beltinci - Domžale
15:00Radomlje - Tabor Sežana
15:00Tekirdağspor - Silivrispor (A Spor HD)
15:00Tekirdağspor - Silivrispor
15:30ASIL Lysi - Omonia Aradippou
15:30Academy Pandev - Vardar
15:30Makedonija Gjorče Petrov - Sasa
15:30Shkëndija - Gostivar
15:30Shkupi - Kit-Go Pehcevo
15:30Kozuv Gevgelija - Sileks
15:30Gwarek - Polonia Nysa
15:30Mladost Lučani - Dinamo Vranje
15:30Novi Pazar - Čukarički
15:30FK - Kolubara Lazarevac
15:30radnicki Pirot - Proleter Novi
15:30Voždovac - Fraficar Beograd
15:30Novi Boegrad - Inđija
15:30Kabel Novi - Radnik Surdulica
15:30Trayal - Backa Topola
16:00Nizhniy Novgorod - Khimki
16:00Krupa na Vrbasu - Sarajevo
16:00Rudar Kakanj - Borac Banja Luka
16:00Rudar Prijedor - Zvijezda 09
16:00Velež Mostar - Široki Brijeg
16:00Željezničar Sarajevo - Gorazde
16:00HŠK Zrinjski Mostar - Slavija
16:00Tuzla City - Radnik Bijeljina
16:00Südtirol - Carpi 1909
16:00Paganese Calcio 1926 - Virtus Francavilla
16:00Città di Palermo - Turris Neapolis 1944
16:00Piacenza Calcio 1919 - Olbia Calcio
16:00Belluno 1905 - Ambrosiana
16:00Calcio Chieri 1955 - Legnano
16:00Mezzolara - Ghivizzano
16:00Nocerina - Sassari Torres 1903
16:00Aglianese - Bagnolese
16:00Casale Calcio - Gozzano
16:00Castrovillari - Santa Maria Cilento
16:00Sutjeska - Jedinstvo Bijelo Polje
16:00Nasaf Qarshi - AGMK
16:00Jutrzenka Giebultow - Korona Kielce
16:00Podhale - Podlasie
16:00Alliance Lipova Dolina - Volyn Lutsk
16:00Anagennisi Thallasias - Pandramaikos
16:00PASA Irodotos - Rethymniakos
16:00Atsalenios Iraklio - Damasta
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor
16:15Mladost Petrinja - Dugo Selo
16:30Jarota Jarocin - Pogoń Szczecin
16:30Potencia - Los Halcones
17:00Brezice - Olimpija Ljubljana
17:00Zeta - Ibar Rozaje
17:00Doxa Katokopias - Salamis Famagusta
17:00Valmieras - Tukums 2000
17:00Tirsense - Olimpico Montijo
17:00Lourinhanense - Santarém
17:00Santiago Wanderers - Deportes Antofagasta
17:00Partizan Belgrade - Bačka Palanka
17:00Metallist 1925 - Avanhard Kramatorsk
17:00Al-Sareeh - Al-Wehdat
17:15Apollon Smyrni - Giannina
17:30Espanyol - Mirandés
17:30Blessing Kolwezi - Sanga Balende
18:00Dynamo Bryansk - Tambov
18:00Krylia Sovetov - Rotor Volgograd
18:00Orlando City - Richmond Kickers
18:00Szeged 2011 - Gyirmot Sportegyesulet
18:00Floriana - Senglea Athletic
18:00Mosta - Hibernians
18:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
18:00Elana Toruń - Starogard Gdanski
18:10Narva Trans - Flora Tallinn
18:30Waalwijk - Zwolle
18:30Shinnik Yaroslavl - Akhmat
18:30Kajaani - MYPA
18:30Casertana - Catanzaro 1929
18:30AlbinoLeffe - Renate
18:40Górnik Łęczna - Arka Gdynia
18:45Al-Duhail - Sadd
19:00Chertanovo Moskova - FC
19:00Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
19:00Koper - Aluminij
19:00Triglav Kranj - Celje
19:00Lippstadt 08 - Borussia Dortmund
19:00Skive - Vendsyssel
19:00Villarrubia - UCAM Murcia
19:00Mantova - Matelica
19:00Iskra Danilovgrad - Titograd
19:00Chrobry Głogów - Nieciecza
19:00Ruch Chorzow - Zagłębie II Lubin
19:00Javor Ivanjica - Radnički 1923
19:00Fethiyespor - Nazilli Bld. (A Spor HD)
19:00Altınordu - Altay (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Altınordu - Altay
19:00Balıkesirspor - Boluspor
19:00Kocaelispor - İnegölspor
19:00Fethiyespor - Nazilli Belediyespor
19:15Dellach-Gail - Völkermarkt
19:30Hamburger - Erzgebirge
19:30Werder Bremen - Oberneuland
19:30Biesingen - Bildstock
19:30Fremad Amager - Helsingør
19:30Atletico Arezzo - Calcio Padova
19:30Legnago Salus - Perugia Calcio
19:30Pesaro - Triestina Calcio
19:30Potenza - Teramo
19:30Viterbese Castrense - Bisceglie 1913 Don
19:30Livorno Calcio - Novara Calcio
19:30Alessandria Calcio 1912 - Grosseto
19:30Città di Pontedera - Calcio Lecco 1912
19:30Ksar - Police
19:30Coquimbo Unido - Universidad de Concepción
19:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk
19:55Bull Salzburg - Lokomotiv Moskova
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 1)
19:55Salzburg - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 2)
20:00Lugo - Girona
20:00Ponferradina - Tenerife
20:00Las Palmas - Castellon
20:00Lecce - Cremonese
20:00Eskilstuna - Trelleborgs
20:00Dalkurd - Sundsvall
20:00Degerfors - Örgryte
20:00Norrby - Halmstads
20:00Östers - Umeå
20:00Vasteras - Akropolis
20:00Kaiserslautern - Ingolstadt 04
20:00Viktoria Köln - Bayern Munich
20:00Hallescher - Meppen
20:00SpVgg Unterhaching - Duisburg
20:001860 München - Saarbrucken
20:00Rot-Weiss Koblenz - Pirmasens
20:00Balingen - Bayern Alzenau
20:00Steinbach - Freiburg
20:00Wolfsburg - Schwarz-Weiß Rehden
20:00Fernvald - Waldgirmes
20:00Rot-Weiss Walldorf - Ginsheim
20:00Neuhof 1910 - Hanau 93
20:00Lehnerz - Buchonia Flieden
20:00Türk Gücü Friedberg - Dietkirchen
20:00Charlottenburg Berlin - Berliner
20:00Wittenauer SC Concordia - Wilmersdorf
20:00First Vienna - 13
20:00Fortuna 05 - Avusturya XIII
20:00LAC-Inter - Nußdorfer
20:00Køge - Fredericia
20:00Landskrona BoIS - Lindome
20:00Rīgas Futbola skola - Riga
20:30Schalke 04 - 1 FC Cologne
20:30Preussen Munster - Wiedenbrück 2000
20:30Weiss Ahlen - Wegberg-Beeck
20:30Rot-Weiß Oberhausen - Sportfreunde Lotte
20:30Fortuna Köln - Bonner
20:30Vilbel - Erlensee
20:30Viktoria Griesheim - Steinbach
20:30Rot-Weiß Hadamar - 1931 Eddersheim
20:30Kleve - Velbert
20:30Meerbusch - Schwarz-Weiß Essen
20:30Sportfreunde Baumberg - SpVgg Sterkrade-Nord
20:30SpVgg 04 Ratingen - SSVg Velbert
20:30TuRU Düsseldorf - Mönchengladbach 1894
20:30Velbert - Jahn Dinslaken-Hiesfeld
20:30Heeslinger - Spelle-Venhaus
20:30Strausberg - Hertha 03 Zehlendorf
20:30Schermbeck - Sprockhövel
20:30Essling - Siemens
20:30Helfort 15 - Wienerberg
20:30KÍ Klaksvík - B36 Tórshavn
20:30Haninge - Örebro
21:00Zeilsheim - Hessen Dreieich
21:00Niederwenigern - Cronenberger
21:00Pelotas - Tubarao
21:00Guarani EC Minas Gerais - Athletic Club
21:00Andradina - Bandeirante
21:00Assisense - Tupã Futebol Clube
21:00Saocarlense - Associação Atlética Francana
21:00Brancо - Independente FC Limeira
21:00Tanabi - Araçatuba
21:00União Agrícola Barbarense Futebol Clube - Elosport Capao Bonito
21:00De Novembro - Matonense
21:00İbis - América
21:00Puertollano - Ciudad de Torredonjimeno
21:00Balmaseda - Tropezón
21:00Melilla - Unionistas de Salamanca
21:00Balzers - Paradiso
21:00Köniz - Bavois
21:00Progrès Niedercorn - Swift Hesperange
21:00Racing FC Union Lüksemburg - Rodange 91
21:15Penistone Church - Liversedge
21:30Associação Atlética Coruripe - Central Sport Club
21:30Nacional - Mamoré
21:30Kidlington - Berkhamsted
21:30Larkhall Athletic - Totton
21:30Paulton Rovers - Evesham United
21:30Slimbridge - Melksham
21:30Northallerton Town - West Auckland Town
21:30Modena - FeralpiSalò
21:30Club Deportes Concepción - Deportes Linares
21:30Miramar Misiones - Club Atletico Basanez
21:30Salus - Canadian Soccer Club
21:45Cardiff City - Bournemouth
21:45Queens Park Rangers - Preston North
21:45Sheffield Wednesday - Brentford
21:45Stoke City - Barnsley
21:45Watford - Blackburn Rovers
21:45Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Mauerwerk
21:45Cambridge City - Felixtowe & Walton
21:45Kingstonian - Potters Bar Town
21:45Albion Sports - Hemsworth Miners Welfare
21:45Northwich Victoria - Irlam
21:45Penrith Nepean United FutbolClub - Billingham Town
21:45Winsford United - Rylands
21:45Cesena - Alma Juventus Fano 1906
21:45Fermana - Gubbio 1910
21:45Imolese Calcio 1919 - Sambenedettese Calcio
21:45Ravenna - Virtusvecomp Verona
21:45Calcio Catania - Ternana Calcio
21:45Monopoli - Bari
21:45Carrarese Calcio - Pistoiese
21:45Pro Sesto - Giana Erminio
21:45Fiorentino - Faetano
21:45La Fiorita - Libertas
22:00Ajax - Liverpool
22:00Bayern Munich - Atletico Madrid
22:00Midtjylland - Atalanta
22:00Internazionale Milano - Borussia Monchengladbach
22:00Manchester City - Porto
22:00Olympiacos - Olympique de Marseille
22:00Manchester City - Porto (beIN SPORTS HD 3)
22:00Olympiakos - Marsilya (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Midtjylland - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Ajax - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
22:00Inter - Monchenglabach (beIN SPORTS HD 4)
22:00Bayern Münih - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
22:30Sabadell - Alcorcón
22:30Fuenlabrada - Logroñés
22:30Almería - Cartagena
01:15Club Nacional Montevideo - Alianza Lima
01:15Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida
01:15Racing Club - Estudiantes (S SPORT HD)
03:30Club Bolívar - Club Guaraní
03:30Flamengo Regatas - Junior de Barranquilla
03:30Independiente del Valle - Barcelona Sporting Club
03:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Club Atlético Tigre
03:30Vasco da Gama - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Flamengo - Junior (S SPORT HD)
11:00Kaysar - Şahter Karağandı
11:00Ordabası - Jetısu
13:00Erbaaspor - Yozgatspor (A Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Astana - Tobol Kostanay
15:00Derince Bld. - Çankaya FK (A Spor HD)
16:00Kayrat - Kaspiy
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Leganés - Real Zaragoza
19:00Menemenspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bucaspor - Somaspor (A Spor HD)
19:55Bayer 04 Leverkusen - Nice
19:55Young Boys - Roma
19:55Dundalk - Molde
19:55Hapoel Be'er Sheva - Slavia Prague
19:55Rijeka - Real Sociedad
19:55Lech Poznań - Benfica
19:55PAOK - Omonia
19:55CSKA Sofia - Cluj
19:55Eindhoven - Granada
19:55Napoli - Alkmaar
19:55Rapid Wien - Arsenal
19:55Standard Liège - Rangers
20:00Mallorca - Albacete Balompié
20:00Real Oviedo - Rayo Vallecano
22:00Sparta Prague - Lille
22:00Celtic - Milan
22:00Slovan Liberec - Gent
22:00Dinamo Zagreb - Feyenoord
22:00Leicester City - Zorya Luhansk
22:00Ludogorets 1945 - Royal Antwerp
22:00Maccabi Tel Aviv - Karabağ
22:00Braga - Athens
22:00Tottenham Hotspur - LASK Linz
22:00Hoffenheim - Crvena Zvezda
22:00Villarreal - Sivasspor
22:00Wolfsberger - CSKA Moskova
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Málaga - Sporting de Gijón
03:30Boca Juniors - Caracas
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
19:00Piast Gliwice - Wisła Płock
19:30Nurnberg - Karlsruher
19:30Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
20:00Kasımpaşa - Göztepe
20:00Lyngby Boldklub - Odense Boldklub
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
21:30Stuttgart - Köln
21:30Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
21:45Sassuolo Calcio - Torino
21:45Kortrijk - Anderlecht
21:45Nottingham Forest - Derby County
21:45Arbroath - Heart of Midlothian
22:00Stade Rennais - Angers
22:00Aston Villa - Leeds United
22:00Elche - Valencia
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
22:30Tondela - Portimonense
03:30Nashville - İngiltere Revolution
03:30Puebla - Club León
08:00Consadole Sapporo - Yokohama
08:00Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
08:00Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
09:00Tokyo - Yokohama F. Marinos
10:00Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
11:00Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Osasuna - Athletic Bilbao
14:00Dynamo Moskova - Soçi
14:00Hamburger - Würzburger Kickers
14:00Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth
14:00Darmstadt 98 - Pauli
14:00Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
14:30West Ham United - Manchester City
14:30Watford - Bournemouth
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Atalanta - Sampdoria
16:00Gaziantep - Konyaspor
16:00Häcken - Mjällby
16:00Djurgårdens - Sirius Fotboll
16:00Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Mainz 05 - Borussia Monchengladbach
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
16:30Leipzig - Hertha
16:30Union Berlin - Freiburg
16:30Zenit Saint Petersburg - Rubin Kazan
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
17:00Fulham - Crystal Palace
17:00Barcelona - Real Madrid
17:00Bristol City - Swansea City
17:00Cardiff City - Middlesbrough
17:00Coventry City - Blackburn Rovers
17:00Millwall - Barnsley
17:00Norwich City - Wycombe Wanderers
17:00Queens Park Rangers - Birmingham City
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
17:30VVV-Venlo - Ajax
17:30Nacional da Madeira - Paços de Ferreira
18:00Lorient - Olympique de Marseille
18:00Austria Wien - Bull Salzburg
18:00Rheindorf Altach - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
18:00Ried - Sturm Graz
18:30Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
19:00Genoa - Internazionale Milano
19:00Krasnodar - Spartak Moskova
19:00Lokomotiv Moskova - Rotor Volgograd
19:00Erzurumspor - Galatasaray
19:00İstanbul Başakşehir - Antalyaspor
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:30Borussia Dortmund - Schalke 04
19:30Manchester United - Chelsea
19:30Sevilla - Eibar
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
19:45Utrecht - Twente
20:00Santa Clara - Sporting Lisbon
21:00Zwolle - Willem
21:00Pogoń Szczecin - Legia Warsaw
21:45Lazio - Bologna 1909
22:00Paris Saint-Germain - Dijon
22:00Liverpool - Sheffield United
22:00Atletico Madrid - Real Betis
22:00Heerenveen - Emmen
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
22:30Inter Miami - Orlando City Soccer Club
22:30Porto - Vicente
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
23:00Atlanta United - United
01:00Ceará Sporting Club - Coritiba Foot Ball Club
02:30Chicago Fire Soccer Club - York Red Bulls
02:30Cincinnati - Minnesota United
02:30York City - Montreal Impact
02:30Philadelphia Union - Toronto
03:00Houston Dynamo - Columbus Crew
04:00Clube Atlético Mineiro - Sport Club do Recife
04:30Real Salt Lake - Dallas
05:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
14:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
09:52Russian Bears - Asian TigersCANLI
11:00NorthPort Batang Pier - Nlex Road Warriors
11:30IPRC-Kigali - United Generations
13:00Egis - Seoul SK Knights
13:05Hitachi SunRockers - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
13:05Kyoto Hannaryz - Aisin Seahorses
13:05Levanga Hokkaido - Akita Northern Happinets
13:05Mitsubishi Diamond Dolphins - Hiroshima Dragonflies
13:05Niigata Albirex - Toyama Grouses
13:05SAN-EN NeoPhoenix - Shinshu Brave Warriors Nagano
13:05Shimane Susanoo Magic - Osaka Evessa
13:05Toyota Alvark Tokyo - Utsunomiya Brex
13:05Yokohama B-Corsairs - Chiba Jets
13:15Shiga Lakestars - Ryukyu Golden Kings Okinawa
13:45Phoenix Fuel Masters - Barangay Ginebra San Miguel
14:00OGM Orman - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
14:35Liaoning Dinosaurs - Shandong Heroes
15:00Thang Long Warriors - Cantho Catfish
15:00Xinjiang Flying Tigers - Beijing Royal Fighters
17:00Uralmash - Irkut
17:00Ufimets - Universitet Yugra
17:00Haia Al Qana - Gezira Cairo
18:00Kupol-Rodniki - Runa
18:00Krka - Igokea
18:00Ittisalat - Zamalek
18:30Helsinki Seagulls - Kouvot Kouvola
18:30Kataja Basket Club - UU-Korihait Uusikaupunki
18:30Lahti - Nokia
18:30Lapuan Korikobrat - Kauhajoen Karhu
18:30Pyrintö Tampere - Kaarinan
19:00Panevezys Lietkabelis - Antwerp Giants
19:00Nizhny Novgorod - Falco KC Szombathely
19:00Moskova - Burevestnik Jaroslav
19:00Beroe Stara Zagora - Academic Plovdiv
19:00Ashab Aljead - Sporting Alexandria
19:00Iskra Svit - Levicki Patrioti
19:00Prievidza - Inter B Bratislava
19:00Baník Handlová - Lucenec
19:00Nizhny Novgorod - Falco Szombathely (tivibu SPOR HD)
19:15Promitheas Patras - Nanterre
19:30Lokomotiv Kuban - MoraBanc Andorra
19:30Start Lublin - Basket Zaragoza 2002
19:30AEK - Tsmoki Minsk (tivibu SPOR HD)
20:00Bursaspor - Gran Canaria
20:00Budućnost Podgorica - Ratiopharm
20:00Tychy - Pogon Prudnik
20:00Bursaspor - Gran Canaria (tivibu SPOR HD)
20:30Polten - Hallmann Vienna
20:55Stal Ostrow Wielkopoiski - King Wilki Morskie Szczecin
21:00ESSM Le Portel Cote d'Opale - Champagne Chalons-Reims Basket
21:30Banco di Sardegna Sassari - Galatasaray Medical Park
21:30Dinamo Sassari - Galatasaray (A Spor HD)
21:30Dinamo Sassari - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Virtus Granarolo Bologna - Monako
22:00Virtus Bologna - Monaco (S SPORT 2 HD)
20:00Žalgiris - Valencia
21:00Alba Berlin - Saski Baskonia
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe
21:45Crvena zvezda - CSKA Moskova
20:00Khimki - Maccabi Tel Aviv
21:30Bayern Munich - Olympiacos SFP Pireus
22:00Barcelona Bàsquet - Real Madrid Baloncesto
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
19:00Bruixa Dor Manresa - Real Betis
19:00Valencia - Basket Zaragoza 2002
21:45Delteco - Baloncesto Fuenlabrada
21:45FIATC Joventut Badalona - Saski Baskonia
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
09:48Sergey Novikov - Dmitriy ZaharkinCANLI
09:21Elizaveta Buss - Polina PaunovaCANLI
09:19Ksenia Khlynova - Viktoriia KalininaCANLI
09:10Kseniya Savenkava - Elena BairasheuskayaCANLI
09:07Renat Sakhabutdinov - Timofey PetrovCANLI
09:05Aleksey Matyush - HursanCANLI
09:00Gest - Ruslan LavrentievCANLI
09:00Dmitry Koptev - Fedor FomichevCANLI
09:00Danijel Makovic - Igor DabanovicCANLI
08:52Andrey Makeyev - Pavel AntropovCANLI
08:30Alexander Brazhniy - Evgeniy LednevCANLI
08:30Grygorii Kyselev - Dmitry KrupskyCANLI
10:00Marek Gengel - Borg
10:00Pablo Vivero Gonzalez - Alec Beckley
10:05Sidharth Rawat - Ivan Gakhov
10:30Borna Gojo - Clarke
10:30Jason Jung - Tristan Lamasine
11:00Ignacio Carou - Tomas Lipovsek Puches
11:00Kristjan Tamm - Mirko Martinez
11:00Perry Gregg - Mathias Zukas
11:00Wojciech Marek - Aziz Ouakaa
11:00Alice Robbe - Marie Mettraux
11:00Anna Kubareva - Laetitia Pulchartova
11:00Katherine Westbury - Evtimova
11:00Réka-Luca Jani - Anastasiya Komardina
11:00Selena Janicijevic - Harriet Dart
11:00Freya Christie - Anastasia Tikhonova
11:00Lian Tran - Gozal Ainitdinova
11:00Polansky/Popko - Galloway/Lammons
11:05Marianna Zakarlyuk - Lamis Alhussein Abdel Aziz
11:05Mihaela Djakovic - Dasha Ivanova
11:30Arjun Kadhe - Alexander Donski
11:30Benjamin Lock - Jose Francisco Vidal Azorín
11:30Felix Corwin - Marko Miladinovic
12:00Maxime Janvier - Benjamin Bonzi
12:00Sebastian Ofner - Altuğ Çelikbilek
12:30Constantin Bittoun Kouzmine - Oscar Weightman
12:30Daniil Glinka - Skander Mansouri
12:30Laurynas Grigelis - Jean Thirouin
12:30Olivia Gram - Nikol Palecek
12:30Sina Herrmann - Chiraz Bechri
12:30Weronika Falkowska - Ekaterina Vishnevskaya
12:30Cristina Bucsa - Olga Danilovic
12:30Francesca Jones - Indy De Vroome
12:30Anastasia Gasanova - Kamila Kerimbayeva
12:30Katie Boulter - Martyna Kubka
12:30Viktoriia Dema - Sandra Samir
12:30Ivashka/Ferreira Silva - Goransson/Sitak
13:00Markus Eriksson - Anton Matusevich
13:00Rijthoven - Kacper
13:00Viktor Durasovic - Timo Stodder
13:00Daniele Capecchi - Flavio Cobolli
13:00Amanda Anisimova - Elise Mertens
13:05Aidan Mchugh - Vladyslav Orlov
13:30Marray/Skupski - Bopanna/Middelkoop
13:30Marc-Andrea Huesler - Dustin Brown
13:30A. Behar/Escobar - Kirkin/Kirci
13:30Doumbia/Reboul - Aksu/Setkic
13:35Aljaz Bedene - Milos Raonic
14:00Miomir Kecmanovic - Adrian Mannarino
14:00Federico Delbonis - Brayden Schnur
14:00Harmony - Katharina Gerlach
14:00Ludmilla Samsonova - Chloe Paquet
14:00Daria Kudashova - Laura Pigossi
14:00Jazmin Ortenzi - Zhibek Kulambayeva
14:00Valeriya Strakhova - Joanna Garland
14:30Victoria Azarenka - Barbora Krejcikova
14:30Alex Molcan - Duje Ajdukovic
14:30Stefan Kozlov - Henri Squire
14:30Valentin Royer - Raul Brancaccio
14:30Louis Allen - Ignacio Monzon
14:30Heger - Alex Barrena
14:30Vladimir Ivanov - Khunn Wang
14:30Elena Malygina - Feriel Ben Hassen
14:30Wiem Boubaker - Maria Lourdes Carle
14:30Arnaud Bovy - Noguchi
14:30Nick Chappell - Savriyan Danilov
14:30Shintaro Mochizuki - Oleksii Krutykh
15:00Taylor Harry Fritz - Reilly Opelka
15:00Humbert - Pablo Carreno Busta
15:00Steve Johnson - Alejandro Davidovich Fokina
15:00Antoine Hoang - Matteo Viola
15:00Dabrowski/Stefani - Mattek-Sands/Strycova
15:30Gonzalez/Skupski - Melzer/Roger-Vasselin
15:30Zdenek Kolar - Sebastian Korda
15:30Lesley Pattinama-Kerkhove - Jessika Ponchet
15:30Qinwen Zheng - Oceane Dodin
15:30Ekaterina Kazionova - Helene Scholsen
15:30Maria Timofeeva - Sofia Sewing
16:00Jelena Ostapenko - Petra Martic
16:00Dell'Edera/Westbury - Kubareva/Robbe
16:00Gram/Pulchartova - Ponomar/Falkowska
16:00Martinez/Tamm - Zukas/Marek
16:30Frances Tiafoe - Daniel Evans
16:30Jan-Lennard Struff - Marco Cecchinato
16:30Botic Van De Zandschulp - Ramkumar Ramanathan
16:30Chun Hsin Tseng - Camilo Ugo Carabelli
16:30Lenny Hampel - Manuel Guinard
16:30Lane/Martinez - Barrientosc/Dutra Da Silva
16:30Zaharova/Mikulskyte - Gray/Dart
17:00Daniell/Oswald - Altmaier/Otte
17:00Yannick Maden - Yannick Hanfmann
17:00Caroline Dolehide - Katie Volynets
17:00Varvara Lepchenko - Nina Stojanovic
17:00Robin Montgomery - Robin Anderson
17:00Anna Ulyashchenko - Chanel Simmonds
17:00Manon Leonard - Barbora Matusova
17:00Mariia Tkacheva - Sebastianna Scilipoti
17:00Voracova/Lister - Krejcikova/Siniakova
17:30Gille/Vliegen - Arevalo/O'Mara
17:30Greet Minnen - Gabriela Talaba
17:30Sachia Vickery - Diane Parry
18:00Masur/Hoang - Fallert/Haerteis
18:00Jebens/Obert - Durasovic/Eriksson
18:00Rijthoven/Hermans - Moeller/Squire
18:00Kaia Kanepi - Konjuh
18:00Ozgen/Jani - Bucsa/Nicholls
18:05Bolelli/Gonzalez - Venus/Peers
18:30Maximilian Marterer - Henri Laaksonen
18:45Li - Katerina Stewart
18:45Catherine Cartan Bellis - Lara Arruabarrena Vecino
19:00Alexander Zverev - John Millman
19:00Elina Svitolina - Maria Sakkari
19:00Sandgren/Sharan - Marach/Pavic
19:00Weissborn/Cerretani - Walkow/Drzewiecki
19:15Olga Govortsova - Veronica Cepede Royg
19:15Sara Errani - Katarzyna Kawa
19:30Grigor Dimitrov - Pablo Andujar
20:00Prajnesh Gunneswaran - Lukas Lacko
20:00Glasspool/Lawson - Raja/Ramanathan
20:30Egor Gerasimov - Felix Auger Aliassime
20:30Anett Kontaveit - Sara Sorribes Tormo
20:30Krawietz/Mies - Verdasco/Davidovich Fokina
20:45Misaki - Lulu
20:45Tessah Andrianjafitrimo - Kristie
21:00Alex De Minaur - Feliciano Lopez
21:15Magdalena Frech - Viktoriya Tomova
21:15Whitney Osuigwe - Maria Camila Osorio Serrano
12:00Cori Gauff - Aryna Sabalenka
12:00Jennifer Brady - Darya Kasatkina
12:00Veronika Kudermetova - Karolina Pliskova

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac39.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac39.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.