Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac39.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)CANLI
22:00Sparta Prag - Lille (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
22:00Leicester City - Zory Luhansk (beIN SPORTS MAX 2 HD)CANLI
22:00Celtic - AC Milan (beIN SPORTS HD 2)CANLI
21:45Sparta Prague - LilleCANLI
21:45Celtic - MilanCANLI
21:45Slovan Liberec - GentCANLI
21:45Dinamo Zagreb - FeyenoordCANLI
21:45Maccabi Tel Aviv - KarabağCANLI
21:45Hoffenheim - Crvena ZvezdaCANLI
21:45Villarreal - SivassporCANLI
21:30Foggia Calcio - Avellino 1912CANLI
00:00Goianésia Esporte Clube - Real Noroeste Capixaba
00:00Branco Sport Club - Bragantino clube Do Para
01:00Villa Nova - Brasiliense Futebol Clube
01:00Alajuelense - Cibao
01:00Club Atletico Atenas - Albion Montevideo
02:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
02:00Rionegro Aguilas - Leones
02:00Tauro - Club Deportivo Árabe Unido
03:00Municipal Limeño - Forge
03:00Independiente Juniors - Santo Domingo
03:00Alebrijes de Oaxaca - Club Celaya
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
03:30Boca Juniors - Caracas
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
03:30Vitoria Salvador - Guarani
04:00Patriotas - Club Independiente Santa
05:00Motagua - Comunicaciones
05:05Venados - Correcaminos
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
10:30Wuhan Zall - Henan Jianye
12:00Adelaide Hills Hawks - White City FutbolClub
12:00Paro - Tensung
12:45Adelaide Olympic - Para Hills Knights
12:45Adelaide Raiders - Adelaide Blue Eagles
13:00Suwon Samsung Bluewings - Seongnam Ilhwa Chunma
13:00Strogino Moskova - Sokol Saratov
14:00Metallurg Bekabad - Buhara
14:00Karpaty Lviv - Volyn Lutsk
14:35Shanghai Dongya - Shanghai Shenhua
15:00Vedita Colonesti - Universitatea Craiova
15:00Arieșul Turda - Cluj Sanatatya
15:00Kids Tampa Brasov - Targu Secuiesc
15:00Balotesti - Steaua Bucuresti
15:00Concordia Chiajna - Voluntari
15:00Alexandria - Unirea Bascov
15:00Avantul Reghin - Unirea Ungheni
15:00Deva - Flacara Horezu
15:00Dumbravita - Poli Timișoara
15:00Fortuna Becicherecu - Avantul Periam
15:00Dnipro Cherkasy - Tavriya Simferopol
15:00Dhofar - Muscat
15:00Oman - Al-Seeb Sports Club
15:30Karpaty Galic - Bukovyna Chernivtsi
15:55Arabi Umm Al Quwain - Dibba Al-Hisn
16:00Wolfsberger AC - Gleisdorf 09
16:00Sesvete - Orijent
16:00Kızılkum Zarafşon - Lokomotiv
17:15Jazira Club - Dhafra Club
17:15Khor Fakkan - Nasr Dubai
17:40Al-Qadisiyah - Dhamk
18:00Paphos - Karmiotissa Polemidion
18:00Digenis Akritas Morphou - Ayia Napa
18:00Gaz Metan Mediaș - Botoșani
18:05Al-Raed - Shabab Riyadh
18:30Police Ouagadougou - SONABEL
18:40Tychy - Jastrzębie
19:00Klagenfurt - Jakob im Rosental
19:00Gerasdorf - Donau
19:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
19:00Varaždin - Slaven Belupo
19:00Cusco - Melgar
19:00Louletano - Pinhalnovense
19:00Piast Gliwice - Wisła Płock
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
19:30Nurnberg - Karlsruher
19:30Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
19:30Dornbirn 1913 - Horn
19:30Avusturya Wien - Avusturya Lustenau
19:30Grazer - Amstetten
19:30Juniors - Kapfenberger
19:30Lafnitz - Austria Klagenfurt
19:30Vorwarts Steyr - Rapid Wien
19:30Wacker Innsbruck - Blau-Weiß Linz
19:45Telstar - Helmond Sport
19:45Utrecht - FC
19:45Volendam - Dordrecht
19:45Maastricht - Ajax
19:45N.E.C. - Ahead Eagles
19:55Al-Faisaly Harmah - Al-Batin
20:00Zwickau - Turkgucu Ataspor
20:00Viktoria 1889 - Babelsberg 03
20:00Tennis Borussia Berlin - Berliner FC Dynamo
20:00Altglienicke - Hertha
20:0008 Bissingen - Pforzheim
20:00Kufstein - Swarovski Wattens
20:00Grodig - ANIF
20:00Hall - Schwaz
20:00Telfs - Wacker Innsbruck
20:00Weinland Gamlitz - Wildon
20:00Gleichenberg - Spittal
20:00Kalsdorf - Wels
20:00Weiz - Allerheiligen
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Union Gurten - Sturm Graz
20:00Vöcklamarkt - Weindorf St Anna
20:00Hertha Wels - ATSV Stadl-Paura
20:00Ajman Club - Ittihad Kalba
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Ain
20:00Hellerup - Brønshøj
20:00Roskilde - Skovshoved
20:00Silkeborg KFUM - Tjørring
20:00Trarza - Tevragh-Zeina
20:00Lyngby Boldklub - Odense Boldklub
20:00Kasımpaşa - Göztepe
20:15Liverpool Montevideo - Cerro
20:301880 Wasserburg - Turkspor Augsburg
20:30Engers - Salmrohr
20:30Traiskirchen - Leobendorf
20:30Wiener Neustadt - Mannsdorf
20:30Wiener Sport-Club - Neusiedl am See 1919
20:30Koma Elektra - Slovan
20:30Rohrbach - Kremser
20:30Penafiel - Arouca
20:45Étoile Filante - ASFB Bobo Dioulasso
21:00Hamburger - Barmbek-Uhlenhorst
21:00Hagen-Uthlede - Uphusen
21:00KMSK Deinze - Westerlo
21:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
21:00Bourg-Péronnas - Concarneau
21:00Bastia - Orléans
21:00Bergerac - Canet Roussillon
21:00Kriens - Thun
21:00Universitatea Craiova - Academica Clinceni
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
21:30Stuttgart - Köln
21:30Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
21:45Kortrijk - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Nottingham Forest - Derby County (beIN SPORTS HD 2)
21:45Sassuolo - Torino (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:45Derry City - Shelbourne
21:45Crusaders - Cliftonville
21:45Kortrijk - Anderlecht
21:45Nottingham Forest - Derby County
21:45Arbroath - Heart of Midlothian
21:45Sassuolo Calcio - Torino
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
22:00Rennes - Angers (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Ahly Cairo - Wydad Casablanca
22:00Almere City - Breda
22:00Graafschap - Eindhoven
22:00Den Bosch - Excelsior
22:00Eindhoven - Alkmaar
22:00Cambuur - Roda JC Kerkrade
22:00Empoli - Pisa 1909
22:00Aston Villa - Leeds United
22:00Elche - Valencia
22:00Stade Rennais - Angers
22:15Agueda - Espinho
22:30River Plate Montevideo - Danubio
22:30Tondela - Portimonense
22:40Nouadhibou - ASAC Concorde
23:00Atletico Union Guimar - Club Deportivo Santa Úrsula
23:00Villa Santa Brigida - Arucas
23:30Mushuc Runa Sporting Club - Aucas
23:30Club Centro Deportivo Municipal - Sport Huancayo
00:00Atletico Pantoja - Atlético San Cristóbal
00:00Uruapan - Club Canoneros Marina
00:45Cerro Largo - Club Atlético Torque
01:00Racing Haitien - Cavaly
01:15Grêmio Esportivo Brasil - Maceio
01:3012 de Octubre FutbolClub - Club General Díaz
03:30Associação Chapecoense de Futebol - Operario Ferroviario
03:30Puebla - Club León
03:30Nashville - İngiltere Revolution
03:40Barranquilla - Unión Magdalena
03:45South Hobart - Metro Claremont
04:00Glenorchy Knights FC - Clarence Zebras
06:15Hobart United - Tazmanya Üniversitesi
06:15Taroona - Olympia Warriors
07:00Croydon Kings - Campbelltown City
07:30Adelaide Victory - West Torrens Birkalla
07:30Seaford Rangers - Fulham United
07:30Sturt Lions - South Adelaide Panthers
07:30West Adelaide - Playford City Patriots
07:30Adelaide City - North Eastern MetroStars
07:30Cumberland United - Adelaide Comets
08:00Seoul - Gangwon
08:00Kataller Toyama - Yokohama Sports and Culture Club
08:00Montedio Yamagata - Tokyo Verdy
08:00Zweigen Kanazawa - Fagiano Okayama
08:00Consadole Sapporo - Yokohama
08:00Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
08:00Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
08:00SKA-Khabarovsk - Chertanovo Moskova
09:00Edgeworth Eagles - Broadmeadow Magic
09:00Tokyo - Yokohama F. Marinos
09:30Rochedale Rovers FutbolClub - Logan Lightning
09:30Southside Eagles - Holland Park Hawks FutbolClub
10:00Burleigh Heads - Broadbeach United
10:00Coomera - Surfers Paradise Australian FutbolClub
10:00Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
10:00Palm Beach Sharks - Robina City
10:00Southport Warriors - Nerang Soccer Club
10:30Guangzhou R&F - Qingdao Hainiu
10:30Incheon United - Busan IPark
11:00Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
11:00South West Queensland Thunder - Brisbane Wolves
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Resita
11:00Poli Timisoara - Slatina
11:00Aerostar Bacau - Comuna Recea
11:00Metaloglobus Bucureşti - Csikszereda Miercurea Ciuc
11:00Gloria Buzău - Viitorul Pandurii Targu
11:00Unirea Slobozia - Dunărea Călărași
11:00Pandurii Targu - Ripensia Timisoara
11:30South United - Sunshine Coast
11:30Brisbane Strikers - Redlands United FutbolClub
11:30Concordia Chiajna - Farul Constanța
12:00Mitchelton FutbolClub - Ipswich Knights Soccer Club
12:00Eastern Suburbs - Gold Coast Knights
12:00Queensland Lions - Brisbane City
12:30Adelaide Vipers - Western Strikers
13:00Krasnodar - Dynamo Bryansk
13:00Boldklubben 1908 - Taastrup Fodbold Club
13:00Gentofte-Vangede - Roskilde Boldklub af 1906
13:00Viljandi Tulevik - Tammeka Tartu
13:00Villarreal CF - Levante UD B
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
14:00Hamburger - Würzburger Kickers
14:00Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth
14:00Darmstadt 98 - Pauli
14:00Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik Ivanovo
14:00Orenburg - Yenisey Krasnoyarsk
14:00Oure - Dalum
14:00Sydvest 05 - Brabrand
14:00Vanløse - Nykøbing
14:00Allerød - Greve Fodbold
14:00Karlslunde - Ballerup-Skovlunde Fodbold
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - Skjold Birkerød
14:00OKS - Tarup-Paarup
14:00Vejlby-Risskov Idrætsklub - Skjold Sæby
14:00Örebro Syrianska - Karlslunds
14:00Qviding - Skövde
14:00Garbarnia Kraków - Hutnik Nowa Huta
14:00Olimpia Elbląg - Gornik Polkowice
14:00Batrana Doamna - Chindia Targoviste
14:00Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
14:00Osasuna - Athletic Bilbao
14:00Dynamo Moskova - Soçi
14:15Hobro - Esbjerg
14:15Lyseng - Djursland
14:30Watford - Bournemouth (beIN SPORTS HD 2)
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
14:30Watford - Bournemouth
14:30Gorodeya - Smolevichi
14:30KFUM BK Roskilde - Hillerod
14:30Hedensted - Varde
14:30West Ham United - Manchester City
14:35Jiangsu Sainty - Chongqing Lifan
15:00Monza Brianza 1912 - ChievoVerona
15:00Virtus Entella - Unione Venezia
15:00Pordenone Calcio - Reggina Calcio
15:00Reggiana 1919 - Cittadella
15:00SPAL - Vicenza Calcio
15:00Salernitana 1919 - Ascoli Calcio 1898
15:00Akron Tolyatti - Neftekhimik Nizhnekamsk
15:00Magdeburg - Wehen Wiesbaden
15:00Hansa Rostock - Viktoria Köln
15:00Ingolstadt 04 - Dynamo Dresden
15:00Duisburg - Uerdingen 05
15:00Meppen - Kaiserslautern
15:00Lübeck - Hallescher
15:00Kraig - Kottmannsdorf
15:00Wienerberg - Mannsworth
15:00Fredericia - Skive
15:00Aarhus Fremad - B.93 Copenhagen
15:00Jammerbugt - Holbæk B&I
15:00Middelfart G&BK - Holstebro
15:00Næsby - Boldklubben Frem
15:00Aarhus Fremad - Norresundby
15:00Marienlyst - Ringkøbing
15:00Herlev - Otterup B&IK
15:00Herning Fremad - Kjellerup
15:00Ishoj - Fremad Valby
15:00Kfums Boldklub - Frederikssund
15:00Koge Nord - Boldklubben Union
15:00Odder - B-1913
15:00Tarnby - Avedøre
15:00Legion Tallinna - Tallinna Kalev
15:00Gillingham - Fleetwood Town
15:00Exeter City - Scunthorpe United
15:00Eskilsminne - Utsiktens
15:00Berga - Bromharitaojkarna
15:00Karlskrona - Motala
15:00Sandvikens - Frej Taby
15:00Åsane Fotball - KFUM
15:00Strømmen - Raufoss
15:15Skra Czestochowa - Katowice
15:30Aarhus - Thisted
15:45Budapest - Várda
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Atalanta - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
16:00Caen - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
16:00Stade Malherbe Caen - Avant de Guingamp
16:00Häcken - Mjällby
16:00Djurgårdens - Sirius Fotboll
16:00Volgar Astrakhan - Spartak Moskova
16:00Atalanta - Sampdoria
16:00Horitschon - Deutschkreutz
16:0013 - Stadlau
16:00Vendsyssel - Køge
16:00Hajduk Split - Hrvatski Dragovoljac
16:00Kustosja - Međimurje
16:00Opatija - Dugopolje
16:00Rudeš - Cibalia
16:00Solin - Dubrava
16:00Assyriska Turabdin - Torns
16:00Carpi 1909 - Cesena
16:00Apollon Limassol - Salamis Famagusta
16:00Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań
16:00Gaziantep - Konyaspor
16:00Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
16:30Mainz 05 - Borussia Monchengladbach
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
16:30Leipzig - Hertha
16:30Union Berlin - Freiburg
16:30Zenit Saint Petersburg - Rubin Kazan
16:30Stripfing Weiden - Mauerwerk
16:30BATE Borisov - Vitebsk
16:30Baroka - Maritzburg United
16:30Bloemfontein Celtic - Lamontville Golden Arrows
16:30Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns
16:30Jerv - Oygarden
16:30HamKam - Sogndal Fotball
16:30Stjørdals-Blink - Tromsø
16:30Toppfotball - Ranheim Fotball
16:45Celje - Gorica
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:00Cardiff City - Middlesbrough (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Bristol City - Swansea City
17:00Cardiff City - Middlesbrough
17:00Coventry City - Blackburn Rovers
17:00Huddersfield Town - Preston North
17:00Millwall - Barnsley
17:00Norwich City - Wycombe Wanderers
17:00Queens Park Rangers - Birmingham City
17:00Reading - Rotherham United
17:00Sheffield Wednesday - Luton Town
17:00Stoke City - Brentford
17:00Alloa Athletic - Dunfermline Athletic
17:00Dundee - Greenock Morton
17:00Inverness - United
17:00Queen of the South - Raith Rovers
17:00Motherwell - Ross County
17:00Johnstone - Dundee United
17:00Mirren - Hamilton Academical
17:00Delfino Pescara 1936 - Frosinone Calcio
17:00Chaika Peschanokopskoye - Nizhniy Novgorod
17:00Fakel Voronezh - Krylia Sovetov
17:00Torpedo Moskova - Alania Vladikavkaz
17:00Veles Moskova - Tom Tomsk
17:00Fulham - Crystal Palace
17:00Barcelona - Real Madrid
17:00Wiener Viktoria - Drassburg
17:00Aldershot Town - Woking
17:00Banbury United - Bury Town
17:00Bath City - Havant & Waterlooville
17:00Boreham Wood - Wimborne Town
17:00Brackley Town - Marske United
17:00Canvey Island - Cray Wanderers
17:00Chester - Marine
17:00Concord Rangers - Chippenham Town
17:00Dagenham & Redbridge - Hartley Wintney
17:00Darlington - Cambridge City
17:00Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet
17:00Eastleigh - Weston-super-Mare
17:00United of Manchester - Guiseley
17:00Hemel Hempstead Town - Hampton & Richmond Borough
17:00Ilkeston - Hartlepool United
17:00King's Lynn Town - Notts County
17:00Leiston - Barnet
17:00Maidenhead United - Cray Valley Paper Mills
17:00Maldon & Tiptree - Haringey Borough
17:00Solihull Moors - Wrexham
17:00South Shields - Halifax Town
17:00Stafford Rangers - Skelmersdale United
17:00Stockport County - Chesterfield
17:00Sutton United - Bromley
17:00Tonbridge Angels - Taunton Town
17:00Wealdstone - Hayes & Yeading United
17:00Weymouth - Oxford City
17:00Yeovil Town - Dover Athletic
17:00Accrington Stanley - Bristol Rovers
17:00Blackpool - Milton Keynes Dons
17:00Burton Albion - Wimbledon
17:00Doncaster Rovers - Crewe Alexandra
17:00Hull City - Peterborough United
17:00Lincoln City - Ipswich Town
17:00Northampton Town - Charlton Athletic
17:00Oxford United - Swindon Town
17:00Shrewsbury Town - Rochdale
17:00Sunderland - Portsmouth
17:00Wigan Athletic - Plymouth Argyle
17:00Barrow - Walsall
17:00Bradford City - Newport County
17:00Cambridge United - Bolton Wanderers
17:00Cheltenham Town - Mansfield Town
17:00Colchester United - Harrogate Town
17:00Grimsby Town - Carlisle United
17:00Morecambe - Forest Green Rovers
17:00Oldham Athletic - Port Vale
17:00Salford City - Crawley Town
17:00Stevenage - Leyton Orient
17:00Tranmere Rovers - Southend United
17:00Hornchurch - Horsham
17:00Bognor Regis Town - Margate
17:00Brightlingsea Regent - Folkestone Invicta
17:00Carshalton Athletic - Enfield Town
17:00Cheshunt - Kingstonian
17:00Corinthian-Casuals - Leatherhead
17:00East Thurrock United - Worthing
17:00Merstham - Potters Bar Town
17:15Eupen - Mechelen
17:30VVV Venlo - Ajax (tivibu SPOR 3 HD)
17:30VVV-Venlo - Ajax
17:30Nacional da Madeira - Paços de Ferreira
18:00Lorient - Marsilya (beIN SPORTS HD 4)
18:00Lorient - Olympique de Marseille
18:00Austria Wien - Bull Salzburg
18:00Rheindorf Altach - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
18:00Ried - Sturm Graz
18:30Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Genoa - Inter (beIN SPORTS HD 3)
19:00Brøndby - Midtjylland
19:00Start - Sandefjord Fotball
19:00Genoa - Internazionale Milano
19:00Krasnodar - Spartak Moskova
19:00Lokomotiv Moskova - Rotor Volgograd
19:00Erzurumspor - Galatasaray
19:00İstanbul Başakşehir - Antalyaspor
19:15Cartagena - Las Palmas
19:15Logroñés - Lugo
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART 2 HD)
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
19:30Cercle Brugge - Royal Mouscron-Péruwelz
19:30Borussia Dortmund - Schalke 04
19:30Manchester United - Chelsea
19:30Sevilla - Eibar
19:45Utrecht - Twente
20:00Auxerre - Chambly
20:00Clermont Foot - Ajaccio
20:00Grenoble Foot 38 - Nancy
20:00Châteauroux - Paris
20:00Pau - Chamois Niortais
20:00Toulouse - Rodez Aveyron Football
20:00Troyes - Valenciennes
20:00Dunkerque - Havre
20:00Lugano - Gallen
20:00Vaduz - Zürich
20:00Santa Clara - Sporting Lisbon
21:00Pogoń Szczecin - Legia Warsaw
21:00Zwolle - Willem
21:30Castellon - Girona
21:30Almería - Fuenlabrada
21:30Brann - Stabæk Fotball
21:45Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
21:45Oud-Heverlee Leuven - Club Brugge
21:45Lazio - Bologna 1909
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
22:00PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:00Paris Saint-Germain - Dijon
22:00Liverpool - Sheffield United
22:00Atletico Madrid - Real Betis
22:00Heerenveen - Emmen
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
22:30Porto - Vicente
22:30Inter Miami - Orlando City Soccer Club
23:00Atlanta United - United
01:00Querétaro - Club Necaxa
01:00Ceará Sporting Club - Coritiba Foot Ball Club
02:30Chicago Fire Soccer Club - York Red Bulls
02:30Cincinnati - Minnesota United
02:30York City - Montreal Impact
02:30Philadelphia Union - Toronto
03:00Tigres de la UANL - Juarez
03:00Houston Dynamo - Columbus Crew
04:00Clube Atlético Mineiro - Sport Club do Recife
04:30Real Salt Lake - Dallas
05:00Club América - Atlas
05:00Mazatlan - Monterrey
05:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
08:00Sagan Tosu - Shonan Bellmare
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:30Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği
14:00Real Valladolid - Deportivo Alavés
14:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Tambov
14:15Fortuna Sittard - Groningen
14:30Cagliari - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
14:30Cagliari Calcio - Krotone
15:00Lens - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
15:00Aberdeen - Celtic
15:00Lens - Nantes
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
15:30Heidenheim - Osnabruck
15:30Sandhausen - Paderborn 07
15:30Bochum - Erzgebirge
15:30Royal Antwerp - Beerschot Wilrijk
16:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
16:00Horsens - Nordsjælland
16:00Alanyaspor - Fatih Karagümrük
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Swarovski Tirol - Hartberg
16:30Vitesse - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:30Kalmar - Falkenbergs
16:30Östersunds - Hammarby
16:30Rostov - Khimki
16:30Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
16:30Vitesse - Eindhoven
17:00Raków Częstochowa - Stal Mielec
17:00Montpellier - Reims (beIN SPORTS HD 4)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:00Benevento - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
17:00Cosenza Calcio - Lecce
17:00Girondins de Bordeaux - Nîmes Olympique
17:00Metz - Saint-Étienne
17:00Montpellier - Stade de Reims
17:00Stade Brestois 29 - Strasbourg
17:00Southampton - Everton
17:00Benevento Calcio - Napoli
17:00Parma - Spezia Calcio
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
17:30Wolfsburg - Arminia Вielefeld
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
18:00Oostende - Zulte Waregem
18:00Randers - SønderjyskE
18:00Rangers - Livingston
18:00Sporting de Gijón - Ponferradina
18:00Young Boys - Luzern
18:00Cádiz - Villarreal
18:00Moreirense - Marítimo
18:00Farense - Ave
18:45RKC Waalwijk - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
18:45Waalwijk - Feyenoord
19:00Wolfsberger - Rapid Wien
19:00Nice - Lille (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Nice - Lille
19:00Akhmat - FC
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor
19:30Lech Poznań - Cracovia
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
19:30Malmö - Göteborg
19:30Örebro - Helsingborgs
19:30Wolverhampton - Newcastle United
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Fiorentina - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
20:00Aarhus - Copenhagen
20:00Aalesunds - Grenland
20:00Molde - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Rosenborg
20:00Vålerenga Fotball - Kristiansund
20:00Werder Вremen - Hoffenheim
20:00Fiorentina - Udinese Calcio
20:15St.Truiden - Standard Liege (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Sint-Truidense - Standard Liège
20:15Leganés - Real Oviedo
20:15Tenerife - Espanyol
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
20:30Getafe - Granada
20:30Famalicão - Boavista Porto
21:00Deportivo Toluca - Club Tijuana
22:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Haag - Alkmaar
22:00Atlético Clube Goianiense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fluminense FutbolClub - Santos
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:15Arsenal - Leicester City
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
22:30Málaga - Mirandés
22:30Bodø-Glimt - Mjøndalen
22:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
22:45Juventus - Verona (beIN SPORTS HD 4)
22:45R. Charleroi - Waasland-Beveren
22:45Juventus - Hellas Verona
23:00Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
23:00Cremonese - Brescia Calcio
23:00Lyon - Monaco
23:00Real Sociedad - Huesca
23:00Vitoria Guimaraes - Braga
00:15Clube Atlético Paranaense - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
00:15Sport Club Internacional - Flamengo
02:30Guadalajara - Cruz Azul
04:06Club Santos Laguna - Atlético San Luis
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00CSKA Moskova - Arsenal Tula
20:00Warta Poznań - Górnik Zabrze
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Alcorcón - Mallorca
20:00Denizlispor - Beşiktaş
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
20:30Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion
21:00Fodbold - Vejle Boldklub
21:00Norrköping - Fotboll
21:00Varbergs BoIS - Elfsborg
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Gent - Genk
22:45Sochaux-Montbéliard - Amiens
22:45Milan - Roma
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:00Burnley - Tottenham Hotspur
23:00Levante - Celta de Vigo
23:15Benfica - Belenenses
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
23:30Timberwolves - CavsCANLI
23:27Sonics - SunsCANLI
23:15Russian Bears - Asian TigersCANLI
03:00Costa Caribe - Leones Alcaldia de Managua
03:15Olvivol Mundial - Stockolmo
03:30Codea Alajuela - Perez Zeledon
03:35Cali de Santiago - Piratas de Bogota
04:00Libertadores De Queretaro - Panteras de Aguascalientes
05:30Siquirres - Asoheba Heredia
06:00Shandong Heroes - Nanjing Monkey King
06:00Xinjiang Flying Tigers - Jilin Northeast Tigers
10:30Qingdao DoubleStar Eagles - TianJin Steel
11:00Nlex Road Warriors - Meralco Bolts
11:30RedCity Roar - Sunshine Coast Phoenix
13:00Wonju Dongbu Promy - Goyang Orions
13:45Magnolia Hotshots - Phoenix Fuel Masters
15:00Beijing Royal Fighters - Liaoning Dinosaurs
15:00Guangdong Southern Tigers - Zhejiang Lions
16:00TEMP-SUMZ-UGMK - Irkut
19:00Anadolu Basket - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
19:00Merkezefendi Belediyesi - Gemlikspor
20:00Khimki - Maccabi Tel Aviv
20:00Khimki Moskova - Maccabi Fox (beIN SPORTS HD 3)
21:30Bayern Munich - Olympiacos SFP Pireus
21:30Bayern Münih - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
22:00Barcelona Bàsquet - Real Madrid Baloncesto
22:00Barcelona - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
13:00Bursaspor - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Afyon Bld. - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
17:30Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
18:15Harilaos Trikoupis - Aris Thessaloniki
18:15Ionikos Nikeas - Athens
18:15Peristeri - Kolossos Rodou
19:00Bruixa Dor Manresa - Real Betis
19:00Valencia - Basket Zaragoza 2002
20:00Büyükçekmece - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Iraklis - PAOK
21:45Delteco - Baloncesto Fuenlabrada
21:45FIATC Joventut Badalona - Saski Baskonia
13:00Fenerbahçe Beko - Petkimspor (tivibu SPOR 2 HD)
14:30Unicaja Málaga - Iberostar Tenerife Canarias
15:00Gran Canaria - Obradoiro
15:15Galatasaray - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30OGM Orman - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Burgos - Universidad Catolica de Murcia
20:30Real Madrid Baloncesto - Estudiantes Madrid
20:30Panathinaikos - Larisa Basket
22:00Barcelona Bàsquet - MoraBanc Andorra
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac39.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac39.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.