Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac39.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
compressexpand
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)CANLI
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)CANLI
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)CANLI
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)CANLI
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
16:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)CANLI
15:45Real Valladolid - Deportivo AlavésCANLI
15:30Petrovac - SutjeskaCANLI
15:30Prishtina - GjilaniCANLI
15:15Royal Antwerp - Beerschot WilrijkCANLI
15:15Heidenheim - OsnabruckCANLI
15:15Sandhausen - Paderborn 07CANLI
15:15Bochum - ErzgebirgeCANLI
15:00Zvezda Perm - Nosta NovotroitskCANLI
15:00Nong Bua Pitchaya - ChaiCANLI
15:00Aberdeen - CelticCANLI
15:00Zirə - KarabağCANLI
15:00Slonim - Lokomotiv GomelCANLI
15:00Torpedo-BelAZ - SlutskCANLI
15:00Van - Ararat - ErmenistanCANLI
15:00Atlético Victoria - VeraCANLI
14:45Tirsense - FafeCANLI
14:45Inhulets Petrove - MariupolCANLI
14:45Saarbrucken - VerlCANLI
14:45Fremad Amager - SilkeborgCANLI
14:45Ventspils - LiepājaCANLI
14:30Cagliari - Crotone (beIN SPORTS HD 3)CANLI
14:30Granit Mikashevichi - Naftan NovopolotskCANLI
14:30Olbia Calcio - Pro Vercelli 1892CANLI
14:15Cagliari Calcio - KrotoneCANLI
14:15Pekin Spor Üniversitesi - Guizhou RenheCANLI
14:00Śląsk Wrocław - Sokol OstrodaCANLI
14:00Varzim - Estoril PraiaCANLI
14:00Salgueiros - Camara de LobosCANLI
14:00Vila Real - MarítimoCANLI
14:00Hong Linh Ha Tinh - ViettelCANLI
14:00Mahaçkale - Anzhi MakhachkalaCANLI
14:00Kyran - AltayCANLI
14:00Favorit-VD Kafa - Krymteplytsia MolodizhneCANLI
14:00Fortuna Sittard - GroningenCANLI
14:00Polisi Tanzania - Biashara United MaraCANLI
14:00Energetyk BGATU - Kronon StolbtsyCANLI
14:00Kuressaare - Flora TallinnCANLI
14:00Narva Trans - Levadia TallinnCANLI
14:00Athletic Bilbao - Racing de SantanderCANLI
14:00Celta De Vigo - Racing de FerrolCANLI
14:00Internacional de Madrid - Atlético Madrid BCANLI
14:00Ibiza - NucíaCANLI
14:00National Defense Ministry - VisakhaCANLI
14:00Phnom Penh Crown - BoeungCANLI
14:00Svay Rieng - Naga WorldCANLI
14:00Hegelmann Litauen - Dainava AlytusCANLI
13:45Trat - Buriram UnitedCANLI
13:45Lida - MinskCANLI
13:45Europa - VilafrancaCANLI
16:00Adanaspor - Tuzlaspor
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor
16:00Bayern Munich - Waldhof Mannheim
16:00Wegberg-Beeck - Homberg
16:00Pirmasens - Freiburg
16:00Rot-Weiss Koblenz - Frankfurt
16:00Pauli - Eintracht Norderstedt 03
16:00Havelse - Hannover
16:00Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
16:00Niendorfer - Paloma Hamburg
16:00Rugenbergen - Bramfelder
16:00Buchholz 08 - Süderelbe
16:00Eintracht Northeim - Germania Egestorf
16:00Hansa Rostock - Brandenburger Sud 05
16:00Torgelower SV Greif - Stern 1900
16:00Hertha 06 - Staaken
16:00Stendal - Blau-Weiss 90 Berlin
16:00Tasmania Berlin - Rostocker
16:00Neustrelitz - Hertha 03 Zehlendorf
16:00Eckernförder - Altenholz
16:00Todesfelde - Oldenburger
16:00Brigittenau - First Vienna
16:00Orsha - Arsenal Dzerzhinsk
16:00Mladost Doboj Kakanj - Borac Banja Luka
16:00Araçatuba - Andradina
16:00Guarulhos - Amparo Athletico Club
16:00Vocem Vila Operária Clube Esporte Mariano - Osvaldo Cruz
16:00Hvidovre - Viborg
16:00Nomme Kalju - Paide Linnameeskond
16:00Dinamo Zagreb - Junak Sinj
16:00Kamen Ivanbegovina - Neretvanac Opuzen
16:00Kutjevo - Vukovar '91
16:00Luleå - Karlstad
16:00Lindome - Landskrona BoIS
16:00Luzern - Buochs
16:00Rudar Pljevlja - Jezero Plav
16:00Trepca 89 - Ballkani
16:00Fredrikstad - Brattvåg
16:00Sokol Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski
16:00Polonia Środa Wielkopolska - Swit Skolwin
16:00Wiazownica - GPTS Avia Świdnik
16:00Petrolul Ploiești - U Craiova 1948
16:00Druzhba Maykop - Krasnodar
16:00Murom - Luki-Energy Velikiye Luki
16:00Tümen - Orenburg
16:00Bačka Palanka - Inđija
16:00Novi Pazar - FK
16:00Zlatibor - Vojvodina
16:00Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana
16:00KMC - Young Africans
16:00Kalaâ Sport - Metouia
16:00Zitouna Chommakh - Menzel Nour
16:00Agios Ierotheos - Molaikos
16:00Damasta - Anagennisi Ierapetra
16:00Rouf - Kifisias
16:00Atsalenios Iraklio - PASA Irodotos
16:00Thiella Kamariou - Nafpaktiakos Asteras
16:00Real Valladolid - Deportivo Alavés
16:00Alanyaspor - Fatih Karagümrük
16:00Horsens - Nordsjælland
16:00Fylde - Altrincham
16:30Vitesse - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:30Ledenitzen - Sirnitz
16:30GOŠK Gabela - Gorazde
16:30TOSK Tesanj - Rudar Kakanj
16:30Stellenbosch - Moroka Swallows
16:30Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Galaxy
16:30Mezzolara - Polisportiva Lentigione Calcio
16:30Mestre - Este
16:30Caldiero Terme - APDC Chions
16:30Citta di Messina - Messina
16:30Cittanovese - Licata 1931
16:30Brindisi - Fidelis Andria
16:30Forlì - Sammaurese
16:30Franciacorta - Scanzorosciate
16:30Luparense - Delta Porto Tolle
16:30Paterno Calcio - Santa Maria Cilento
16:30Sinalunghese - Cannara
16:30Dattilo 1980 - San Luca
16:30Casateserogoredo - Virtus CiseranoBergamo
16:30Belasica Strumica - Borec
16:30Makedonija Gjorče Petrov - Academy Pandev
16:30Pelister - Struga Trim &
16:30Shkëndija - Rabotnički
16:30Vardar - Renova
16:30Zalaegerszegi - Budafoki MTE-Ujbuda
16:30Rostov - Khimki
16:30Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
16:30Vitesse - Eindhoven
16:30Kalmar - Falkenbergs
16:30Östersunds - Hammarby
16:30Eskilstuna - Dalkurd
16:30Akropolis - Norrby
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Swarovski Tirol - Hartberg
17:00Benevento - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:00Montpellier - Reims (beIN SPORTS HD 4)
17:00Oberneuland - Borussia Hildesheim
17:00Union Tornesch - Victoria Hamburg
17:001931 Eddersheim - Ginsheim
17:00Fernvald - Baunatal
17:00Zeilsheim - Rot-Weiss Walldorf
17:00Steinbach - Hanau 93
17:00Borussia Freialdenhoven - Vichttal
17:00Breinig - Duren
17:00Viktoria 08 Arnoldsweiler - Hennef 05
17:00Cronenberger - Duisburg
17:00Monheim - SpVgg 04 Ratingen
17:00Schwarz-Weiß Essen - Kray
17:00SpVg Schonnebeck - Niederwenigern
17:00Jahn Dinslaken-Hiesfeld - Sportfreunde Baumberg
17:00Velbert - Teutonia St. Tonis
17:00Heeslinger - Oldenburg 1894
17:00Gifhorn - Lupo Martini Wolfsburg
17:00Arminia Hannover - Braunschweig
17:00Southampton - Everton
17:00Gonsenheim - Alemannia Waldalgesheim
17:0009 Dortmund - Westfalia Herne
17:00Hammer SpVg - Preussen Munster
17:00Paderborn 07 - Eintracht Rheine
17:00Sportfreunde Siegen - Finnentrop-Bamenohl
17:00Erndtebrück - SpVgg Vreden 1921
17:00Haltern - Gütersloh 2000
17:00Rukh Brest - Isloch
17:00Bujumbura - Aigle Noir
17:00Benevento Calcio - Napoli
17:00Vaasan Palloseura - Gnistan
17:00Parma - Spezia Calcio
17:00Šibenik - Dinamo Zagreb
17:00Inter Zapresic - Croatia Zmijavc
17:00Alma Juventus Fano 1906 - Mantova
17:00FeralpiSalò - Ravenna
17:00Sambenedettese Calcio - Modena
17:00Girondins de Bordeaux - Nîmes Olympique
17:00Triestina Calcio - Virtusvecomp Verona
17:00Metz - Saint-Étienne
17:00Teramo - Juve Stabia
17:00Montpellier - Stade de Reims
17:00Cavese - Monopoli
17:00Stade Brestois 29 - Strasbourg
17:00Renate - Livorno Calcio
17:00Grosseto - AlbinoLeffe
17:00Pistoiese - Pro Sesto
17:00Anorthosis Famagusta - APOEL
17:00Riga - Daugavpils
17:00Valmieras - Spartaks Jurmala
17:00Hibernians - Lija Athletic
17:00Santa Lucía - Valletta
17:00Lillestrøm - Sandnes
17:00Górnik Łęczna - Miedz Legnica
17:00Forte Taganrog - Kuban Holding
17:00Kazanka - Smolensk
17:00Asteras Tripolis - Crete
17:00Cosenza Calcio - Lecce
17:00Raków Częstochowa - Stal Mielec
17:00Waterford - Dundalk
17:15Siegburger SV 04 - Viktoria Glesch Paffendorf
17:15SpVgg Sterkrade-Nord - Kleve
17:15Ain - Ahli Dubai
17:15Nasr - Khor Fakkan
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
17:30Wolfsburg - Arminia Вielefeld
17:30Blau-Weiss Friesdorf - Fortuna Koln
17:30Pesch 1956 - Hürth
17:30SpVg Frechen 20 - Alfter
17:30Ahli Doha - Sadd
17:35Al-Sahel Kuwait - Qadsia
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
18:00Cádiz - Villarreal
18:00Moreirense - Marítimo
18:00Farense - Ave
18:00Kolos Kovalevka - Minaj
18:00Oostende - Zulte Waregem
18:00Randers - SønderjyskE
18:00KÍ Klaksvík - Fuglafjordur
18:00Skála ÍF - B36 Tórshavn
18:00Sporting de Gijón - Ponferradina
18:00Chimaltenango - Comunicaciones
18:00Romania Wolves - Bracknell Town
18:00San Rafael - Platges de Calvia
18:00Portmany - Cardassar
18:00Torina - Union Club Cartes
18:00Elche CF Ilicitano - Intercity Alicante
18:00Titograd - Podgorica
18:00Jeunesse Esch - Wiltz 71
18:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18:00Oliveirense - Covilhã
18:00Sanjoanense - Castro Daire
18:00Amarante - Coimbrões
18:00Amora - Lusitano de Evora
18:00Anadia - Joao
18:00Brito - Mondinense
18:00Young Boys - Luzern
18:00Trofense - Gondomar
18:00Carapinheirense - Sertanense
18:00Canelas 2010 - Lusitania Lourosa
18:00Estrela da Amadora - Clube Oriental de Lisboa
18:00GRAP - Mortágua
18:00Rangers - Livingston
18:00Ideal - Real Sport Clube Queluz
18:00Oliveira do Hospital - Condeixa
18:00Aljustrelense - Olhanense
18:00Sport Benfica e Castelo Branco - Vitoria de Sernache
18:00Sport Grupo Sacavenense - Torreense
18:00Sporting Clube de Portekiz - Belenenses SAD
18:00Vianense - Braga
18:00Mačva Šabac - Napredak Kruševac
18:00Proleter Novi - Voždovac
18:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava
18:15Alberite - Naxara
18:30KOZAF - des Forces Armees
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Rosas
18:30Club Deportivo As Pontes - Arzua
18:30Sóller - Genova
18:30Valdivia - Extremadura
18:30Atlético Tordesillas - 428189
18:45RKC Waalwijk - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
18:45Waalwijk - Feyenoord
18:45Arda Kardzhali - CSKA Sofia
18:45Calasancio - Logrones
19:00Altay - Giresunspor
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Nice - Lille (beIN SPORTS HD 4)
19:00Akhmat - FC
19:00Nice - Lille
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor
19:00Sarajevo - Krupa na Vrbasu
19:00Vendaval - San Pablo Municipal
19:00Villanovense - Estudiantes de Mérida
19:00Salmantino - Coruxo
19:00Pontevedra - Unionistas de Salamanca
19:00Compostela - Deportivo de La Coruña
19:00Langreo - Real Valladolid
19:00Calahorra - Ebro
19:00Izarra - S. D. Tarazona
19:00Wolfsberger - Rapid Wien
19:00Leioa - Real Unión
19:00Logrones - Mutilvera
19:00Gimnàstic de Tarragona - Badalona
19:00Recreativo de Huelva - Algeciras
19:00San Fernando - Cádiz CF
19:00Yeclano Deportivo - Córdoba
19:00Bergantiños - Silva
19:00Club Rápido de Bouzas - Atios
19:00San Roque de Lepe - Ciudad de Lucena
19:00Manacor - Felanitx
19:00Arroyo - Trujillo
19:00Coria - Moralo
19:00Tropezón - Sociedad Deportiva Barreda Balompié
19:00Igualada - Manresa
19:00Santfeliuenc - Pobla de Mafumet
19:00Sant Andreu - Sants
19:00Novelda - Eldense
19:00Olimpic de Xativa - Jove Español San Vicente
19:00Cristo Atletico - Penaranda
19:00Värnamo - Oskarshamns
19:00Iskra Danilovgrad - Zeta
19:00Omonia - Enosis Neon Paralimni
19:00Rīgas Futbola skola - Jelgava
19:00Békéscsaba 1912 Előre - Szentlorinc
19:00Ajka - Vasas
19:00Kaposvári Rákóczi - Szeged 2011
19:00Kazincbarcikai - Szombathelyi Haladás
19:00Pécsi - Gyirmot Sportegyesulet
19:00Kecskeméti - Szegedi Vasutas
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Fehervar
19:15Apollon Smyrni - Lamia
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
19:30Wolverhampton - Newcastle United
19:30Lech Poznań - Cracovia
19:30Malmö - Göteborg
19:30Örebro - Helsingborgs
19:30Trelleborgs - Degerfors
19:30Cultural y Deportiva Leonesa - Numancia
19:30Zamora - Guijuelo
19:30Perugia Calcio - Pesaro
19:30Calcio Padova - Südtirol
19:30Imolese Calcio 1919 - Fermana
19:30Matelica - Atletico Arezzo
19:30Avellino 1912 - Casertana
19:30Ternana Calcio - Foggia Calcio
19:30Giana Erminio - Calcio Como
19:30Calcio Lecco 1912 - Piacenza Calcio 1919
19:30Pergolettese 1932 - Aurora Pro Patria 1919
19:30Envigado Fútbol Club - Alianza Petrolera
19:30Domžale - Mura 05
19:45Rayyan - Al-Duhail
19:45Viitorul Constanța - Argesul Pitesti
19:50Kazma Sporting Club - Kuwait
19:50Khaitan Sporting Club - Naser Sporting Club
20:00Torreperogil - Club Deportivo Huétor
20:00Ethnikos Achna - Olympiakos Nicosia
20:00Juventud Escazuceña - Cariari Pococí
20:00Consultants Moravia - Barrio Mexico
20:00Zitacuaro - Azores de Hidalgo
20:00Fiorentina - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Werder Вremen - Hoffenheim
20:00Fiorentina - Udinese Calcio
20:00Aarhus - Copenhagen
20:00Aalesunds - Grenland
20:00Molde - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Rosenborg
20:00Vålerenga Fotball - Kristiansund
20:00America de Quito - Santo Domingo
20:00Suchitepéquez - Coatepecano
20:00Deportivo Carchá - Deportivo Mictlán
20:00Deportivo Xinabajul - Quiche
20:00Puerto San Jose - CSyD Nueva Concepcion
20:00Zacapa Tellioz - Deportivo Mixco
20:00Badajoz - Don Benito
20:00Hercules - Atzeneta
20:00Orihuela - Alcoyano
20:00Real Betis - Real Murcia
20:00Lebrijana - Xerez Deportivo
20:00Antequera - Atlético Malagueño
20:00Palo - Estepona
20:15St.Truiden - Standard Liege (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Sint-Truidense - Standard Liège
20:15Leganés - Real Oviedo
20:15Tenerife - Espanyol
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
20:30Getafe - Granada
20:30Famalicão - Boavista Porto
20:30Zorya Luhansk - Rukh Vinnyky
21:00Associação Desportiva Cabofriense - Ferroviário Atlético Clube
21:00Bragantino clube Do Para - Galvez
21:00Brasiliense Futebol Clube - Tupynambás
21:00Central Sport Club - Frei Paulistano
21:00Real Noroeste Capixaba - Aparecidense
21:00Caxias - Clube Nautico Marcilio Dias
21:00Itarare - União Agrícola Barbarense Futebol Clube
21:00Elosport Capao Bonito - Brancо
21:00Grêmio Prudente - Assisense
21:00Capivariano - Velo Clube
21:00İbis - Veracruz Vitoria St Antao
21:00Buducnost Podgorica - Dečić
21:00Bogotá - Tigres Futbol Club
21:00Deportivo Toluca - Club Tijuana
21:05Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla
21:15Montana - Ludogorets 1945
21:15Pembroke Athleta - Swieqi United
21:15Gudja United - Floriana
21:30Juventude - Sinop Futebol Clube
21:30Pouso Alegre - Betim
21:30Ypiranga Futebol Clube - Esporte Clube
21:30Nyíregyháza Spartacus - Debreceni
21:30Diósgyőri - Puskás Akadémia
21:30Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
21:30Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz
21:30Giannina - Athens
22:00Seraing United - Lommel
22:00Atlético Cajazeirense de Desportos - Afogados da Ingazeıra
22:00Cascavel - Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda
22:00Rondonópolis - Goianésia Esporte Clube
22:00Londrina Esporte Clube - Ituano Futebol Clube
22:00Pyramids - Renaissance Sportive de Berkane
22:00Gualaceo Sporting Club - Independiente Juniors
22:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Be'er Sheva
22:00Patriotas - Club Atlético Nacional
22:00Carabobo - Estudiantes de Mérida
22:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Haag - Alkmaar
22:00Atlético Clube Goianiense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fluminense FutbolClub - Santos
22:00Clube Náutico Capibaribe - Cruzeiro Esporte Clube
22:05Antigua - Deportivo Iztapa
22:15Hercules - Benigánim
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:15Arsenal - Leicester City
22:30Jacyoba - Potiguar
22:30Gubbio 1910 - Legnago Salus
22:30Turris Neapolis 1944 - Paganese Calcio 1926
22:30Vibonese Calcio - Viterbese Castrense
22:30Novara Calcio - Carrarese Calcio
22:30Alessandria Calcio 1912 - Città di Pontedera
22:30Voluntari - Cluj
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
22:30Málaga - Mirandés
22:30Bodø-Glimt - Mjøndalen
22:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
22:45Juventus - Verona (beIN SPORTS HD 4)
22:45Juventus - Hellas Verona
23:00San Luis - Novorizontino
23:00São Raimundo - Moto Club São Luís
23:00Tombense - Volta Redonda
23:00Atlantico - Cibao
23:00Delfines Del Este - Universidad O&M
23:00Juventus des Cayes - Baltimore
23:00Racing Haitien - Cavaly
23:00Leones - Corporación Deportiva Real Cartagena
23:00Crvena Zvezda - Javor Ivanjica
23:00Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
23:00Real Sociedad - Huesca
23:00Lyon - Monaco
23:00Vitoria Guimaraes - Braga
23:00Real Zaragoza - Sabadell
23:00Cremonese - Brescia Calcio
23:30Comercial de Ribeirão Preto - Clube Atlético Linense
23:30Jocoro - Municipal Limeño
00:00Inter Orlando - Barca
00:00Santa Cruz Futebol Clube - Botafogo da Paraíba
00:00Luis Ángel Firpo - Agila
00:00Once Municipal - CD
00:00Deportivo Marquense - Plataneros La Blanca
00:00Club Independiente Santa - Boyacá Chicó
00:00Corporación Club Deportivo Tuluá - Orsomarso
00:00America - Naciones Unidas
00:00Club Sportivo San Lorenzo - Club Nacional Asuncion
00:00Metropolitanos - Aragua
00:10Deportivo Guastatoya - Deportivo Sacachispas
00:15Alianza San Salvador - Atletico Marte
00:15Clube Atlético Paranaense - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
00:15Sport Club Internacional - Flamengo
00:15Figueirense Futebol Clube - Esporte Clube Juventude
00:15Guarani - Avaí Futebol Clube
00:45Montevideo Wanderers - Rentistas
01:00Águia Negra - Vitoria
01:00Mirassol Futebol Clube - Associação Atlética Portuguesa
01:00Tempete - Bosco
01:00Motagua - Marathón
01:00Alajuelense - Municipal Pérez Zeledón
01:00Puerto Golfito - Municipal Turrialba
01:00Cuautla - Inter Playa del Carmen
01:00Independiente de La Chorrera - Alianza de Panama
02:00Portoviejo - Barcelona Sporting Club
02:00Trujillanos - Yaracuyanos
02:05América de Cali - Deportivo Pasto
02:15Club Libertad - Club Sol de América
02:30São Paulo - Fortaleza
02:30Botafogo FC Ribeirao Preto - Vitoria Salvador
02:30Guadalajara - Cruz Azul
03:00Deportivo Ocotal - Chinandega
03:00Caracas - Zamora
04:00Managua - Real Madriz
04:06Club Santos Laguna - Atlético San Luis
04:10Independiente Medellín - Deportivo Cali
10:30Dalian - Tianjin Teda
11:00Tobol Kostanay - Kayrat
12:30Kapfenberger - Austria Klagenfurt
12:30Rapid Wien - Avusturya Lustenau
14:30Gandzasar - Urartu
14:30Lori - Ararat Yerevan
14:35Hebei China Fortune - Shandong Luneng Taishan
15:00Kaspiy - Ordabası
15:00Minsk - Dinamo Brest
16:30Dornbirn 1913 - Wacker Innsbruck
16:30Liefering Salzburg - Lafnitz
17:00Torpedo-BelAZ - Slutsk
17:00Dinamo Batumi - Lokomotiv Tiflis
18:15Botev Plovdiv - Botev Vratsa
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00CSKA Moskova - Arsenal Tula
19:00Grazer - Blau-Weiß Linz
19:00Doxa Katokopias - Limassol
19:00Mioveni - Universitatea Cluj
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Alcorcón - Mallorca
20:00Denizlispor - Beşiktaş
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
20:00Warta Poznań - Górnik Zabrze
20:30Brighton - WBA (S SPORT HD)
20:30Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion
20:30Horn - Vorwarts Steyr
20:30Amstetten - Juniors
20:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Beroe Stara Zagora
20:30Atromitos - Panetolikos
20:45Excelsior - Helmond Sport
21:00Fodbold - Vejle Boldklub
21:00Norrköping - Fotboll
21:00Varbergs BoIS - Elfsborg
21:00SpVgg Unterhaching - 1860 München
21:00Trollhättan - Tvååkers
21:00Brage - Jönköpings Södra
21:00Ljungskile - Sundsvall
21:00Umeå - GAIS
21:00Deportivo Dongu - Cruz Azul Hidalgo
21:00Alianza Universidad - Universidad San Martín
21:15Juventud de Las Piedras - Cerrito
22:00Bari - Calcio Catania
22:00Steaua - Hermannstadt
22:00Steaua București - Hermannstadt
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Gent - Genk
22:45Sochaux-Montbéliard - Amiens
22:45Milan - Roma
22:45Bishop's Stortford - Albans
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:00Burnley - Tottenham Hotspur
23:00Levante - Celta de Vigo
23:15Benfica - Belenenses
06:00Pachuca - Club Universidad Nacional
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Munich
20:55Shakhtar Donetsk - Internazionale Milano
21:00Girona - Cartagena
21:00Viking - Haugesund
22:45Barnsley - Queens Park Rangers
22:45Blackburn Rovers - Reading
22:45Brentford - Norwich City
22:45Middlesbrough - Coventry City
22:45Swansea City - Stoke City
22:45Wycombe Wanderers - Watford
23:00Atalanta - Ajax
23:00Atletico Madrid - Bull Salzburg
23:00Borussia Monchengladbach - Real Madrid
23:00Liverpool - Midtjylland
23:00Olympique de Marseille - Manchester City
23:00Porto - Olympiacos
05:00Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders
13:00Tokyo - Kashiwa Reysol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos
13:00Vegalta Sendai - Vissel Kobe
20:00Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
20:30Osnabruck - Darmstadt 98
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Krasnodar - Chelsea
20:55İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain
21:00Albacete Balompié - Las Palmas
21:00Castellon - Almería
21:00Espanyol - Ponferradina
21:00Häcken - Djurgårdens
22:00Preston North - Millwall
22:45Bournemouth - Bristol City
22:45Birmingham City - Huddersfield Town
22:45Derby County - Cardiff City
22:45Luton Town - Nottingham Forest
22:45Rotherham United - Sheffield Wednesday
23:00Borussia Dortmund - Zenit Saint Petersburg
23:00Club Brugge - Lazio
23:00Ferencvárosi - Dynamo Kyiv
23:00Juventus - Barcelona
23:00Manchester United - Leipzig
23:00Sevilla - Stade Rennais
23:30Real Oviedo - Logroñés
02:00York Red Bulls - İngiltere Revolution
02:30Cincinnati - Sporting Kansas City
02:30Orlando City Soccer Club - Atlanta United
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire Soccer Club
02:30Toronto - York City
03:00United - Columbus Crew
03:00Minnesota United - Colorado Rapids
03:30Dallas - Inter Miami
05:00Portland Timbers - Los Angeles Galaxy
05:30Los Angeles - Houston Dynamo
05:30San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)CANLI
15:15Galatasaray Medical Park - Royal Halı GaziantepCANLI
15:15Galatasaray - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)CANLI
15:00Gran Canaria - ObradoiroCANLI
15:00Guangdong Southern Tigers - Fujian Quanzhou BankCANLI
15:00Jiangsu Dragons - Liaoning DinosaursCANLI
15:00Yambol - PerushtitsaCANLI
15:00Uralmash - RunaCANLI
15:00Chi Minh City Wings - Saigon HeatCANLI
15:00Dvin - BKMACANLI
15:00Kyiv Basket - DniproCANLI
14:30Unicaja Málaga - Iberostar Tenerife CanariasCANLI
14:00Mega Bemax - Crvena zvezdaCANLI
13:45Barangay Ginebra San Miguel - Magnolia HotshotsCANLI
16:00Oulun NMKY - Jyvaskyla Academy
16:00Nevėžis - Šiauliai
16:00Kupol-Rodniki - Rusichi Kursk
16:00TEMP-SUMZ-UGMK - Cheboksary Yastreby
16:30Prienai - Dzūkija
16:30Ternopil Tneu - Harkivsky Sokoly
17:00Pinheiros Sky Sao Paolo - Club Athletico Paulistano
17:00Khor - Al-Arabi
17:00Omonia - Keravnos
17:00Real Bamako - Police
17:00Ratiopharm - S.Oliver
17:00Rasta Vechta - Fraport Skyliners Frankfurt
17:00Mykolaiv - Zaporozhye
17:04Borås Basket - Norrkoping Dolphins
17:30OGM Orman - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Ormanspor - Fethiye Belediye
18:00Frøya Basket - Centrum Tigers Oslo
18:00Levski Lukoil - Academic Plovdiv
18:00Munkkiniemen Kisapojat - Pyrinto Tampere
18:00Basket Massagno - Union Neuchatel Basket
18:00Pärnu - Rakvere Tarvas
18:00Rytas Vilnius - Žalgiris
18:30Tromsø Storm - Asker Aliens
19:00Ammerud Basket - Baerum
19:00Budućnost Podgorica - KK
19:00Rilski Sportist - Yambol
19:00Rouen Basket - Denain ASC Voltaire
19:00Uppsala Basket - Mark
19:00Al-Shamal Katar - Ahli Qatar
19:00Sigal Prishtina - Bashkimi Prizren
19:00Sokol Miedzychod - Rycerze Rydzyna
19:00Fortitudo Pallacanestro Bologna - Olimpia Milano
19:30Moskova - Lokomotiv Kuban
19:30Reyer Venezia Mestre - Banco di Sardegna Sassari
19:35Stargard Szczecinski - Astoria Bydgoszcz
20:00Bratunac - Kakanj
20:00Athletic Sofia - Slavia Sofia
20:00Mallorca-Palma - Girona
20:00Caceres - Xerez
20:00Castello - Paterna
20:00Aget Service Imola - Rekico Faenza
20:00Catanzaro - Olimpia Matera
20:00Fortitudo Agrigento - Green Palermo
20:00Olimpo Alba - Oleggio Magic
20:00Real Sebastiani Rieti - Virtus Cassino
20:00Rinascita Rimini - Tigers Cesena
20:00Roseto Sharks - Giulianova
20:00APOP - Apollon Limassol
20:00Assigeco Piacenza - Urania Milano
20:00Derthona Basket - Pallacanestro Biella
20:00Novipiu Casale Monferrato - Auxilium CUS Torino
20:00Tychy - Decka Pelplin
20:00Tarnowskie Gory - PWSTE Yaroslav
20:00Virtus Acea Roma - Consultinvest VL Libertas Pesaro
20:00Mitteldeutscher - Bayern Munich
20:30Panathinaikos - Larisa Basket
20:30Aldaia - Basquet Torrent
20:30Real Madrid Baloncesto - Estudiantes Madrid
20:35Hapoel Tel Aviv - Bnei Herzliya
21:00Partizan - Cedevita Olimpija
21:00Sloboda Tuzla - Bosna
21:00Clavijo - Zamora
21:00Vrbas - STAR
21:00De' Longhi Treviso Basket - Pallacanestro Cantù
21:30Pallacanestro Trieste - Enel Basket Brindisi
22:00Basket Zielona Góra - Lokomotiv Kuban
22:00Beovuk 72 - Proleter Naftagaz
22:00Barcelona Bàsquet - MoraBanc Andorra
22:30Brose Bamberg - Riesen Ludwigsburg
22:30Giessen 46 - Goettingen
22:45Dolomiti Energia Trentino - Guerino Vanoli Basket
23:002B Control Trapani - Tramec Cent
23:00Attar - Mande
00:30Piratas de Bogota - Titanes Barranquilla
01:10Astros de Jalisco - Soles De Mexicali
01:30Cali de Santiago - Bucaros Bucaramanga
03:00Brumas Jinotega - Bufalos de Managua
11:00Phoenix Fuel Masters - Nlex Road Warriors
13:45NorthPort Batang Pier - Talk 'N Text Tropang Texters
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
20:30Real Betis - Real Madrid Baloncesto
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:00Antwerp - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (A Spor HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
23:15Obradoiro - Valencia
23:15Universidad Catolica de Murcia - Barcelona Bàsquet
19:00Unics Kazan - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
19:30Saski Baskonia - Bruixa Dor Manresa
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
22:15Estudiantes Madrid - Delteco
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac39.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac39.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.